Wróć do listy wpisów
Newsy Z życia firmy
Agencja SEO i SEM > Blog > Mamy dziesięć nominacji w Global Search Awards 2021!

Mamy dziesięć nominacji w Global Search Awards 2021!

Mamy dziesięć nominacji w Global Search Awards 2021!

Grupa TENSE zdobyła dziesięć nominacji w międzynarodowym konkursie Global Search Awards. Jesteśmy nominowani w ośmiu kategoriach. O wygraną walczymy z agencjami z całego świata. 13 lipca poznamy wyniki konkursu.

10 nominacji, 8 kategorii

GSA jest dla nas szczęśliwe. W ubiegłym roku zdobyliśmy złoto razem z serwisem allecco.pl w kategorii Best Low Budget Campaign SEO. Tym razem startowaliśmy w dwunastu kategoriach i zdobyliśmy 10 nominacji.

  • BEST USE OF SEARCH – RETAIL / ECOMMERCE (SEO) z przepisnazdrowie.eu i szachownica.com.pl
  • BEST USE OF SEARCH – HEALTH (SEO) – z blendman.pl i przepisnazdrowie.eu
  • BEST USE OF SEARCH – FMCG – z ritex.pl
  • BEST USE OF SEARCH – FASHION – z szachownica.com.pl
  • BEST LOCAL CAMPAIGN (SEO) – z cukierniasowa.pl
  • BEST LOCAL CAMPAIGN (PPC) – z mpuk.pl
  • BEST LOW BUDGET CAMPAIGN (SEO) – z cukierniasowa.pl
  • BEST GLOBAL LARGE INTEGRATED SEARCH AGENCY – Grupa TENSE

Global Search Awards 2021

O zwycięstwo walczymy z agencjami SEO, PPC, PR i reklamowymi z całego świata. Nagrody otrzymują firmy, które dzięki innowacyjnym, angażującym kampaniom wyróżniają się na tle konkurencji. W tym roku można było startować aż w 44 kategoriach.

Jesteśmy ekspertami w branży SEO i PPC, a nominacje i nagrody, jakie otrzymujemy, tylko to potwierdzająmówi Michał Więcław, Prezes Zarządu Grupy TENSE.W myśl zasady „Ze szczytu widać więcej”, stawiamy na rozwój każdego, nawet najmniejszego biznesu. Kiedy zakładałem firmę, pracowałem w niej sam. Teraz zatrudniamy niemal 200 specjalistów i należymy do Bauer Media Group. Jesteśmy żywym przykładem na to, żeby kiedy wierzysz w swój biznes, wciąż osiągasz nowe szczyty.

Wyniki konkursu poznamy 13 lipca. Warto dodać, że w maju Grupa TENSE otrzymała jeszcze dwie ważne nagrody. Zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie European Search Awards za pracę dla Cukierni Sowa oraz zdobyliśmy srebro w kategorii Najlepsza Agencja Marketingowa Roku w Global Search Awards.

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!