Wróć do listy wpisów
Marketing
Agencja SEO i SEM > Blog > Grupa TENSE jedną z gwiazd Google Rising Stars

Grupa TENSE jedną z gwiazd Google Rising Stars

Grupa TENSE jedną z gwiazd Google Rising Stars

Warszawa, 30.05.2016, siedziba Google. Uroczyste otwarcie drugiego programu Google Rising Stars, dedykowanego najbardziej perspektywicznym agencjom SEM w Polsce. A w nim my, od 7 lat dbający o wysoką jakość, stale rozwijający swoje kompetencje, specjaliści szeroko pojętego marketingu internetowego. Jest pyszna kawa, croissant i atmosfera współpracy, przekonanie, że wszyscy zebraliśmy się tu z konkretną misją.

5AU0B3022

Google Rising Stars to program, który ma na celu przyspieszenie rozwoju agencji marketingowych. W tej edycji uczestniczy w nim tylko 30 agencji z całej Polski. Podczas otwarcia poznaliśmy naszych trenerów, pod okiem których będziemy pracować nad założonym programem rozwoju, a każda agencja zapoznała się ze swoim opiekunem z zespołu sprzedażowego. Mieliśmy również przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym budowania strategii sprzedażowej.

AU0B2720

A co dalej? Przez pół roku będziemy rozwijać swoje kompetencje, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i sesjach MBA. Z pomocą coacha biznesowego przygotujemy business plan i wdrożymy go, przeanalizujemy procesy biznesowe i je udoskonalimy. Zmiany nie ominą także struktury firmy – będziemy sprawniej zarządzać finansami, rekrutować najzdolniejszych i doskonalić sprzedaż. Wszystko po to, by stać się jeszcze lepszymi specjalistami, by towarzyszyć naszym klientom w rozwoju ich biznesów i rozwijać się wraz z nimi.

AU0B2795

Czujemy się zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani do tego prestiżowego programu i wiemy, że wiążą się z tym nie lada oczekiwania i wyzwania. Nie spoczniemy na laurach – kolejne nagrody i wyróżnienia to dodatkowy motor napędowy do dalszego działania, motywacja do ciągłych zmian na lepsze!

20160530_164820

Zdjęcia udostępnione przez Google

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!