Wróć do listy wpisów
Program Partnerski Różne
Agencja SEO i SEM > Blog > Grupa TENSE – stabilny partner w niestabilnych czasach

Grupa TENSE – stabilny partner w niestabilnych czasach

Grupa TENSE – stabilny partner w niestabilnych czasach

Z perspektywy pracy na stanowisku Doradcy Programu Partnerskiego w Grupie TENSE obserwuję, że w związku z kryzysem wywołanym przez COVID-19 niepokój wśród przedsiębiorców narasta. Pojawiają się pytania o przyszłość, kreowanie możliwości rozwoju, szukanie wyjścia z problemów finansowych. W Grupie TENSE wierzymy jednak, że kryzys może okazać się szansą na rozwój dla wielu firm. Wymusza szybszą rewolucję cyfrową i korzystanie z możliwości, jakie niesie ze sobą prowadzenie działalności w internecie. A te są naprawdę ogromne. Chcesz zarabiać z Grupą TENSE? Zostań naszym Partnerem i dołącz do Programu Partnerskiego TENSE biz+. Wybierz najlepszy model współpracy i korzystaj z wysokich prowizji.

Program Partnerski TENSE biz+

W Grupie TENSE od ponad dziesięciu lat pomagamy firmom w budowaniu widoczności w internecie. Współpracujemy zarówno z ogólnopolskimi markami jak i jednoosobowymi działalnościami. Polepszamy pozycje stron w wyszukiwarce Google przez pozycjonowanie, optymalizujemy kampanie Google Ads i Facebook Ads, dbamy o pozytywny wizerunek firm w sieci. I jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Dołącz do Programu Partnerskiego TENSE biz+ i zarabiaj z nami. Istotą  Programu Partnerskiego jest działanie na rzecz podnoszenia satysfakcji wspólnych Klientów Grupy TENSE oraz firm z nią współpracujących, poprzez obustronne polecanie wzajemnych usług.

Do Programu Partnerskiego TENSE biz+ może przystąpić każda firma, która poszukuje dla swoich Klientów rzetelnego i doświadczonego wykonawcy usług marketingu internetowego. W ramach PP współpracuje z nami już ponad 800 Partnerów.

Aby zostać członkiem PP wystarczy zarejestrować się w Panelu Programu i zaakceptować regulamin.  Dzięki Panelowi uczestnicy Programu mają stały dostęp do informacji na temat wypłacanych prowizji oraz podejmowanych działań związanych z poleconym Klientem.

Wszyscy nasi Partnerzy są objęci opieką dedykowanego opiekuna, który jest odpowiedzialny za:

  • komunikację,
  • przyjmowanie i przekazywanie zapytań,
  • kontrolę satysfakcji Partnerów ze współpracy,
  • budowanie wzajemnych relacji.

Program Partnerski Grupy TENSE

 

Modele rozliczeń w Programie Partnerskim TENSE biz+

Przystępując do Programu Partnerskiego TENSE biz+ możesz wybrać jeden z dwóch modeli rozliczeń.

Współpraca jawna

W ramach współpracy jawnej występuje prowizja progresywna wzrastająca wraz z liczbą  pozyskanych dzięki poleceniom Klientów wypłacaną od każdej zapłaconej faktury.

Zaletą takiej współpracy jest przede wszystkim ograniczenie do minimum formalności ze strony Partnera przy jednocześnie wysokich i  stałych korzyściach finansowych. Prowizję progresywną wypłacamy przez cały okres trwania współpracy z Klientem, dzięki czemu uzyskujesz stały i pewny dochód. Po zawarciu umowy każdy Klient ma przydzielonych dwóch opiekunów (w tym doświadczonego specjalistę SEO) czuwających nad prawidłową realizacją umowy.

Współpraca ukryta

W ramach tej formy współpracy Grupa TENSE pełni rolę podwykonawcy, świadcząc usługi na rzecz poleconych Klientów. W takim przypadku korzyść finansowa dla Partnera jest nieograniczona i wynika z marży narzuconej na nasze usługi. Przy współpracy ukrytej to Partner ma dostęp do wszelkich informacji odnośnie podejmowanych zadań, które mają na celu realizację umowy z jego Klientem.

Zarabianie na poleceniach Klientów dla Grupy TENSE to nie jedyny plus przystąpienia do Programu Partnerskiego TENSE biz+. Oprócz tego każdy Partner:

  • otrzymuje merytoryczne wsparcie w postaci webinarów,
  • korzysta ze tworzonych przez nas ulotek, mailingów, landing page’y,
  • może liczyć wspólne blogowanie i zamieszczanie linków do swojej strony,
  • otrzymuje rabaty na usługi Grupy TENSE oraz Partnerów.

Program Partnerski TENSE biz +

 

Pracuj z najlepszymi

Grupa TENSE to przede wszystkim stabilny partner na czas kryzysu. Jesteśmy zaliczani do grona najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej wg rankingu Deloitte 2016, 2017 i 2018 oraz Financial Times 2018 i 2019. Zdobyliśmy także tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” oraz otrzymaliśmy dwa tytuły Gazeli Biznesu 2018 i 2019 i Diament Miesięcznika Forbes 2020.

Jako jedna z nielicznych agencji marketingowych posiadamy certyfikat Google Partner PREMIER w uznaniu za jakość prowadzonych kampanii Google Ads oraz poziom wiedzy specjalistów.

O naszej skuteczności świadczy również fakt, że 89% Klientów współpracuje z nami ponad dwa lata.

Cieszy nas stały wzrost zawieranych nowych umów, dzięki czemu nie tylko generujemy stałe zyski dla nas jak i naszych Partnerów ale również  mamy aktywny wpływ na rozwój wielu przedsiębiorstw działających w sieci.

Mocno  i stabilnie stoimy na nogach i optymistycznie spoglądamy w przyszłość. Dlatego z pełną odpowiedzialnością cały czas nawiązujemy  kontakty z nowymi Partnerami gwarantując satysfakcję ze wspólnego działania. Dołącz do Programu Partnerskiego i zarabiaj z Grupą TENSE!

Chcesz zarabiać z Grupą TENSE?