Wróć do listy wpisów
HR
Agencja SEO i SEM > Blog > Królowie SEO Grupy TENSE – relacja

Królowie SEO Grupy TENSE – relacja

Królowie SEO Grupy TENSE – relacja

Dokładnie rok temu – głównie dla zabawy – rozpoczęliśmy w Dziale SEO comiesięczny ranking, wyłaniający każdorazowo Mistrzów w trzech różnych kategoriach. Element zdrowej rywalizacji o miejsce na tablicy wyników wszedł jednak do porządku dziennego i stał się jednym z istotniejszych momentów podsumowania miesiąca!
Wydawać by się mogło, że codzienne zmagania z pozycjami, optymalizacją i konwersją idą w parze jedynie ze wspinaniem się w wynikach TOP10. Szybko jednak to zabawa w ranking – a jednocześnie walka o zaszczytne podium – stała się tematem numer jeden. Zwycięzcy co miesiąc otrzymywali punkty i po roku z rankingu wyłoniło się dwóch niedoścignionych Liderów – Piotr i Tomek.

Każdy z nich swoją przygodę w Grupie TENSE zaczynał inaczej. Piotr, przyjęty do pracy ponad 2 lata temu, bardzo szybko z Młodszego Specjalisty awansował na Specjalistę.

IMG_9845-001

Początkowo niepozorny, szybko pokazał ogromne zaangażowanie i z dnia na dzień nabierał rozpędu w drodze po jak najlepsze wyniki. Brnąc do przodu, angażował się w kolejne projekty i przedsięwzięcia – szkoląc nowych członków ekipy, udzielając się na targach czy spotkaniach biznesowych, dzieląc się wiedzą na naszym firmowym blogu. We wrześniu 2015 roku został pierwszym w dziale Team Leaderem – i tak pod jego skrzydłami znalazło się kolejne pokolenie Specjalistów SEO.

Tomek po doświadczeniu w innej firmie zdecydował się podjąć nowe wyzwania i rozwinąć skrzydła u nas. „Cicha woda” – jako Młodszy Specjalista krok po kroku zyskał ogromne zaufanie oraz szacunek wśród kolegów i Klientów.

IMG_9850-001

Później, już jako Specjalista, również przyjął na swe barki rolę Team Leadera. Dzięki doskonałej organizacji zadań i umiejętności błyskawicznego podziału pracy już po kilku miesiącach okazało się, że jego zespół przoduje w rankingu skuteczności – wyznaczając tym samym nowe cele dla pozostałej ekipy.

Po wielu miesiącach starań nadszedł wreszcie dzień wręczenia nagród laureatom, którzy chyba nie spodziewali się tak hucznej imprezy. Była koronacja Królów i oczywiście nagrody – Panowie zdecydowali się uzbierane w rankingu punkty przeznaczyć na nowe modele smartfonów.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za pozostałych walczących o trofeum Króla SEO!

A oto fotorelacja:

IMG_9839-001


IMG_9842-001


IMG_9851


IMG_9854-001