Menu

Copywriting w języku angielskim

Zastanawiasz się, jak dotrzeć do klientów zagranicznych? Musisz wiedzieć, że widoczność marki w internecie w dużej mierze zależy od treści budujących wizerunek, promujących ofertę.

Jeśli chcesz wejść na inne rynki, potrzebujesz sprawdzonego partnera, który zajmie się pisaniem fachowych tekstów po angielsku! W Grupie TENSE realizujemy usługę copywritingu w języku angielskim. To sprawdzony sposób na skuteczną komunikację z odbiorcami spoza Polski.

Głównym celem profesjonalnego copywritingu po angielsku jest publikowanie contentu, który zwiększy ruch na Twojej stronie. Dobra treść może poprawić współczynnik konwersji, a co za tym idzie – pozytywnie wpłynąć na wyniki sprzedaży. W Grupie TENSE stworzymy dla Ciebie treści marketingowe, w tym teksty zoptymalizowane pod SEO, takie jak:

 • treści na strony internetowe,
 • artykuły blogowe,
 • wpisy zapleczowe.

  Wypełnij formularz, aby zamówić bezpłatną wycenę

  Zaufali nam
  logo Warta
  logo Sowa
  logo Alleco
  logo Kubenz
  logo Gemini
  Politechnika Poznańska

  Jakie teksty obejmuje copywriting po angielsku?

  Treści na strony internetowe

  Copywriting w języku angielskim to sposób na przedstawienie Twojej marki użytkownikom sieci spoza Polski. Napiszemy dla Ciebie zupełnie nowe treści po angielsku albo przetłumaczymy i zredagujemy polskie teksty. Z nami zbudujesz angielskojęzyczną wersję już istniejącej witryny internetowej lub stworzysz całkiem nową, skierowaną na zagraniczne rynki.

  Napiszemy treści do zakładek takich jak:

  • O nas,
  • Oferta,
  • FAQ,
  • oraz na landing page.
  Opisy do e-sklepów

  Przygotujemy opisy kategorii i produktów po angielsku, które spełnią jednocześnie funkcję informacyjną i reklamową. Masz szeroką ofertę? Wszystkie teksty będą unikalne i napisane z pomysłem! To niezbędne, żeby użytkownicy mogli łatwo wybrać konkretne produkty. Pozwól im zrobić zakupy właśnie w Twoim sklepie!

  Artykuły blogowe

  Podstawą działań content marketingowych jest prowadzenie firmowego bloga. W artykułach po angielsku odpowiemy na najczęstsze pytania i potrzeby potencjalnych klientów, jednocześnie budując wizerunek Twojej firmy jako eksperta. Pisanie bloga to sposób na prowadzenie skutecznych, ale nienachalnych działań promocyjnych.

  Teksty pozycjonujące

  Działania SEO powiązane są z copywritingiem, dlatego tworzymy treści zapleczowe kierujące do firmowej strony. Budują one profil linkowy, a jednocześnie są łatwe w odbiorze. Teksty zawierające słowa kluczowe – fachowe pod kątem SEO – mogą pomóc w osiągnięciu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania i zwiększeniu ruchu organicznego na stronie.

  Czym wyróżniają się dobre teksty po angielsku?

  Są dostosowane do obcojęzycznych odbiorców

  Wszystkie teksty adaptujemy do realiów rynku docelowego i używanej tam odmiany angielskiego. Odpowiednie dopasowanie copywritera to podstawa!

  Spełniają oczekiwania użytkowników

  Skuteczny copywriting to przejrzyste odpowiadanie na pytania zadawane przez internautów, dlatego tworzymy wartościowe treści, które faktycznie się im przydają.

  Są poprawne pod kątem językowym

  Osoby posługujące się angielskim odczują, że treści napisaliśmy właśnie z myślą o nich. To kluczowe w budowaniu lojalności u klientów.

  Wzbudzają zainteresowanie

  Skuteczność copywritingu jest lepsza, gdy teksty są ciekawe i intrygujące. To pierwszy krok do zdobycia nowych odbiorców. My o tym wiemy najlepiej!

  Są dostosowane do wymogów Google’a

  Zawsze wspomagamy działania SEO, więc w naszych tekstach dodajemy frazy wyszukiwane przez anglojęzycznych internautów w konkretnym kraju.

  Chcesz wiedzieć, ile może kosztować usługa copywritingu w języku angielskim na potrzeby Twojej witryny?

  Bezpłatna wycena

  Co zyskasz dzięki copywritingowi w języku angielskim?

  Wyższe pozycje firmowej strony w wynikach wyszukiwania

  Algorytmy pozytywnie oceniają teksty, które są nasycone dopasowanymi frazami kluczowymi i mają linkowanie wewnętrzne. Właśnie dlatego nasze treści pomogą Twojej witrynie zająć wysokie miejsce w Google’u!

  Zwiększony ruch na stronie internetowej

  Teksty naszych copywriterów są zoptymalizowane pod SEO, żeby przyciągały więcej użytkowników prosto z wyszukiwarki Google. Może to wpłynąć na konwersję – liczbę zamówień w Twoim sklepie lub zapytań, np. o indywidualną wycenę danej usługi.

  Atrakcyjnie zaprezentowana oferta

  Dzięki dobrym treściom od Grupy TENSE Twoi odbiorcy dowiedzą się, jak prawidłowo korzystać z konkretnych produktów i tym samym lepiej poznają Twój asortyment. Chętniej zdecydują się na zakup, a Ty zwiększysz obroty swojej firmy.

  Budowa społeczności odbiorców

  Dodając wartościowy content, zbudujemy pozytywny wizerunek Twojej marki i wzbudzimy zaufanie internautów. Dobry copywriting po angielsku daje taką możliwość, więc skorzystaj z niej, jeśli chcesz prowadzić biznes poza Polską.

  Realizacja działań copywritingowych w Grupie TENSE krok po kroku

  Analiza

  Realizację usługi copywritingu w języku angielskim rozpoczynamy od zebrania informacji o Twoim biznesie i konkurencji w branży. Dzięki temu wszystkie teksty po angielsku będą fachowe, spójne i zgodne z ogólną strategią.

  Koncepcja

  Pora na strategię! Przypisany specjalista z Grupy TENSE przedstawi Ci pomysły na treści na stronę. Następnie otrzymasz do akceptacji tematy i wspólnie uzgodnicie cele, które chcesz osiągnąć dzięki copywritingowi.

  Realizacja

  Teraz do pracy mogą przystąpić nasi copywriterzy. Na podstawie szczegółowych wytycznych rozpoczną pisanie tekstów – spełniających wymogi techniczne wyszukiwarki i skutecznie reklamujących Twoją markę. Następnie korektorzy sprawdzą gotowe treści.

  Akceptacja

  Masz kontrolę nad artykułami oraz pozostałymi tekstami, które trafią na Twoją stronę internetową. Gotowe treści przesyłamy do wglądu i jesteśmy otwarci na sugestie, zwłaszcza te merytoryczne. Jako ekspert w branży jesteś dla nas cennym partnerem
  w copywritingu.

  Publikacja

  Jeżeli treści są zgodne z założeniami i oczekiwaniami, wdrożymy je na Twojej firmowej witrynie. Efekt po publikacji ocenią nasi specjaliści. Wszystko po to, aby upewnić się, że struktura tekstów jest zgodna z zasadami SEO, a odnośniki działają poprawnie.

  Czy wiesz, że…

  W zakresie copywritingu angielskiego jesteśmy w stanie napisać już 1 000 000 znaków ze spacjami miesięcznie, a ta wartość wciąż rośnie? To prawie ⅔ powieści „Gra o tron”!

  Więcej

  Co zyskujesz, gdy zlecasz copywriting po angielsku Grupie TENSE?

  Kompleksową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb

  Nasze usługi w zakresie copywritingu angielskiego obejmują wszystkie rodzaje treści, jakie powinny znaleźć się na Twojej stronie. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a przygotujemy content spełniający Twoje wymagania!

  Wsparcie copywriterów z wieloletnim doświadczeniem

  Współpracujemy z wykwalifikowanymi copywriterami, którzy przez lata pracy szlifowali swoje umiejętności w pisaniu na różne tematy. Dzięki temu dopasowujemy autorów tekstów do specyfiki określonej branży, a także grupy docelowej.

  Wiedzę specjalistów na wyciągnięcie ręki

  Projekty zrealizowane z sukcesem – to kapitał, który zyskujesz, decydując się na copywriting od Grupy TENSE! Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, jak przygotować fachowe teksty i z ich pomocą osiągać wcześniej założone cele.

  Skoordynowane i sprawne działania

  Nasz zespół poprowadzi za Ciebie cały proces copywritingu – od koncepcji aż po publikację gotowych treści. Możesz być pewien, że wszystkie działania zrealizujemy w uzgodnionych terminach. Pracujemy szybko, ale według najwyższych standardów!

  Teksty wspierające działania specjalistów SEO

  W Grupie TENSE wszystkie artykuły i opisy przygotowujemy zgodnie z dobrymi praktykami SEO. Nasi specjaliści zadbają o dobór odpowiednich fraz kluczowych, którymi należy nasycić treści na potrzeby Twojej firmowej strony.

  Czy wiesz, że…

  Wszystkie teksty pisane po angielsku przez copywriterów Grupy TENSE przechodzą korektę wykwalifikowanego lingwisty? Dzięki zasadzie „dwóch par oczu” skutecznie eliminujemy nawet najdrobniejsze błędy!

  Poznaj nas

  Zaufali nam

  Nasze usługi wybrało już ponad 2000 przedsiębiorstw z różnych branż. Średni czas współpracy klientów z Grupą TENSE to 4 lata i 3 miesiące. Zobacz, kto zdecydował się na efektywną współpracę!

  sygnet
  Wyróżnienia i nagrody

  Nasza agencja interaktywna należy do najlepszych w Polsce. Potwierdzają to wyróżnienia zdobyte w wielu prestiżowych konkursach – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

  Otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Kampania SEO 2019 na semKRK Awards oraz nominację do nagrody w kategorii Best low budget campaign (SEO) 2020 w European Search Awards i Global Search Awards.

  Wyróżnienie w kategorii Kampania SEO 2019
  Nominacja do nagrody w kategorii Best low budget campaign (SEO) 2020
  Pierwsze miejsce w kategorii Best low budget campaign (SEO) 2020

  Regularnie zajmujemy wysokie pozycje w rankingach firm i przedsiębiorstw:

  Forbes
  Deloitte 2017
  Deloitte 2018
  Europe's Fastest Growing Companies
  Poznański LIDER Przedsiębiorczości
  Gazele Biznesu

  Nasz zespół składa się z doświadczonych praktyków, którzy rozwijają swoje umiejętności. To eksperci cieszący się uznaniem w branży.

  Występują jako prelegenci na takich wydarzeniach jak:

  SEO Meetup
  Targi eHandlu
  Festiwal SEO Katowice
  semKRK

  Ich wypowiedzi można znaleźć w serwisach i czasopismach branżowych, do których należą m.in.:

  whitepress
  Puls Biznesu
  Online Marketing Magazyn
  DailyWeb
  interaktywnie.com
  Radio Poznań
  Majestic SEO
  wirtualnemedia.pl
  Nowy Marketing
  eGospodarka.pl
  BRIEF.PL

  Nasze kwalifikacje potwierdza również certyfikat Google Partner Premier w Google Ads i uczestnictwo w programie Google Rising Stars.

  Pozostałe usługi content marketingowe Grupy TENSE

  Webwriting
  01
  01

  Firmowa strona musi być czymś więcej niż tylko efektowną wizytówką.

  Postaw na pisanie treści dostosowanych zarówno do potrzeb odbiorców, jak i robotów wyszukiwarki. Profesjonalny copywriting to niezbędny element przemyślanej strategii content marketingowej.

  Blog firmowy
  02
  02

  Chcesz zwiększyć ruch na firmowej stronie i zajmować lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania?

  Wybierz usługę prowadzenia bloga od Grupy TENSE! Stworzymy dla Ciebie artykuły, które odpowiedzą na potrzeby potencjalnych klientów i wzmocnią Twoją pozycję w branży.

  Content publishing
  03
  03

  Promocja marki nie powinna ograniczać się do firmowej witryny i bloga.

  Z nami wykorzystasz płatne kanały promocji, takie jak lokalne czy ogólnokrajowe portale branżowe. Artykuły sponsorowane to sposób na budowanie wizerunku i dotarcie do szerszej grupy odbiorców.

  Marketing wizerunkowy
  04
  04

  To ważne, jak o Tobie „mówią” w sferze online.

  Nasze działania w zakresie marketingu wizerunkowego pomogą Ci na bieżąco monitorować opinie odbiorców Twoich produktów i usług. Dowiedz się, jaką reputacją cieszy się marka i w jaki sposób możesz lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

  Influencer marketing
  05
  05

  Chcesz wywołać pozytywny szum w social mediach? Najlepszym na to sposobem będzie nawiązanie współpracy z wiarygodnym influencerem.

  W Grupie TENSE opracujemy i zrealizujemy efektywną kampanię dla Twojej marki. Z influencer marketingiem zdobędziesz zaufanie użytkowników różnych mediów społecznościowych.

  Najczęściej zadawane pytania

  FAQ - pytania i odpowiedzi dobra agencja seo

  Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania przez naszych nowych klientów. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje – skontaktuj się z nami.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Udzielimy odpowiedzi i wyjaśnimy niejasne kwestie.

  Skontaktuj się z nami