Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Agencja SEO i SEM > Blog > Grupa TENSE świętuje 6. urodziny!

Grupa TENSE świętuje 6. urodziny!

Grupa TENSE świętuje 6. urodziny!

Grupa TENSE to sukcesy wielu naszych Klientów. Jesteśmy dumni, że dzięki naszej ciężkiej pracy, wielu z nich osiągnęło spektakularne wyniki na rynku internetowym. Na początku czerwca mieliśmy wyjątkową okazję do świętowania – 6. urodziny. Na parę minut oderwaliśmy się od komputerów, by wspólnie wspomnieć początki firmy oraz zjeść kawałek pysznego urodzinowego tortu.

Pierwsze kroki TENSE.PL

Jak wyglądały początki? Firma TENSE.PL rozpoczęła swoją działalność 6 lat temu, dokładnie 1 czerwca 2009 roku. Zespół tworzyły 2 osoby, młodszy specjalista ds. pozycjonowania oraz właściciel, Michał Więcław.

Skąd pomysł na pozycjonowanie?Na studiach pracowałem dorywczo w kilku miejscach. W każdym z nich brakowało skutecznych działań marketingowych, które nakręcałyby biznes. Parę lat temu pozycjonowanie było jeszcze mało popularną formą promocji w Polsce. Potencjał Internetu w tym zakresie był zdecydowanie niedoceniany i niewykorzystany, na Zachodzie natomiast branża ta rozwijała się już od dawna, generując niezwykłe dochody firmom, które aktywnie się reklamowały – mówi Michał Więcław. Początki firmy to pierwsze zlecenia oraz pierwsze pozycje w TOP 10.

Pierwszy klient? Mikas Instalacje (mikas.com.pl), który pozycjonuje się z nami już od 6. lat. Obecnie serwis pozycjonowany jest na 221 fraz, z czego 86 znajduje się w TOP3, a aż 183 w TOP10 (dane z 14.06.2015)!

Spotkasz nas na Wolsztyńskiej

Pierwsze biuro? Praca zdalna. – Pierwsze zlecenia opierały się na mailowym lub telefonicznym kontakcie z klientem. Dzięki wysokiej jakości usług, już od samego początku liczba klientów zaczęła dynamicznie rosnąć, zespół TENSE.PL powoli się powiększał i pojawiła się potrzeba wynajęcia biura. – tłumaczy Michał Więcław.

Wybór padł na ulicę Wolsztyńską. Pierwsze biuro firmy pod adresem 7/3 to jedno z trzech biur, które obecnie zajmujemy. Znajdziesz nas również pod adresem 7/4 oraz w Villi Grey (Wolsztyńska 5).

Dzisiaj Grupa TENSE to zespół ponad siedemdziesięciu osób, którzy pracują na sukces naszych Klientów. Biura zlokalizowanie tuż obok siebie pozwalają nam na sprawną i szybką komunikację oraz współpracę. Spokojna, willowa okolica to miejsce, w którym szybciej spotkasz na ulicy specjalistę SEO niż zaparkujesz samochód. Na szczęście mamy swój parking :)

 

W Grupie siła

W listopadzie 2011 roku powstała Grupa TENSE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa. Interaktywna agencja wywodząca się z TENSE.PL połączyła pozycjonowanie z kompleksową obsługą marek i firm w Internecie. Część świadczonych usług została gruntownie przebudowana, w ofercie pojawiły się nowe – tworzenie stron internetowych, kampanie Google AdWords, content marketing, marketing szeptany, media społecznościowe oraz najnowsza pozycja, czyli modyfikacje stron.

Aktualne portfolio usług to rozbudowany wachlarz działań w zakresie budowania strategii obecności marki w Internecie. Nasze realizacje obejmują pracę dla wielu zadowolonych Klientów, w tym tych największych, WBK Leasing, Apteka Gemini czy tesa. Trafiłeś na kampanię tesa Powerbond w Internecie? Jeśli nie, na pewno trafisz na nią w najbliższym czasie.

Świętujemy nie tylko urodziny

W ciągu tych sześciu wspólnych lat urodziny to nie jedyne okazje, które świętowaliśmy. W 2012 roku TENSE.PL otrzymało wyróżnienie w konkursie Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości w kategorii mikro przedsiębiorca. Sukces ten powtórzyła Grupa TENSE w 2014 roku. W tym roku natomiast wyróżnienie otrzymaliśmy w kategorii mały przedsiębiorca. W przyszłym roku również startujemy, ale już jako średni przedsiębiorca. W 2013 roku otrzymaliśmy również wyróżnienie w konkursie Wielkopolskiego Lidera CSR w kategorii „Flexicurity”. Obecnie jesteśmy także członkiem Koalicji Na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Na początku czerwca świętowaliśmy nasze 6. urodziny. Oprócz tradycyjnego podziękowania oraz wspomnianego tortu, każdy z nas otrzymał kubek ze swoim imieniem i nazwiskiem. Czy poniedziałkowa kawa wypita z własnego, podpisanego kubka smakuje lepiej? Właśnie sprawdzamy!

 

 

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!