Opinie i referencje od klientów firmy

12 Lat działalności
200 Specjalistów
2500 Zadowolonych klientów
4,3 lata Średni czas współpracy
130 tys. Pozycjonowanych fraz
1000 Partnerów

Agencja jest bardzo elastyczna – otwarte podejście jej pracowników sprawia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze czuję, że jestem wysłuchana, a moje potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Grupą TENSE, która od początku przebiega bezproblemowo. Zespół doradców, ich profesjonalne podejście, wiedza i porady okazały się bardzo pomocne.

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić współpracę z Grupą TENSE. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz zorientowanie na sukces klienta to cechy dobrego partnera biznesowego.

Od początku współpracy z Grupą TENSE nasze obroty uzrosły kilkukrotnie. Możemy z pełną świadomością i przekonaniem polecić Grupę TENSE. Są ekspertami w pozycjonowaniu sklepów online.

Od rozpoczęcia współpracy w październiku 2019 roku widoczność naszych gabinetów w sieci rośnie, niemal wszystkie frazy, na jakie jestesmy pozycjonowani, znajdują się w TOP 10 wyników, co przekłada się na wzrost liczby osób korzystających z naszej pomocy.

Doskonałe wyniki oraz bardzo dobry kontakt z Opiekunem Klienta sprawiły, że rozszerzymy naszą współpracę na kolejne pola, Z całą pewnością można powiedzieć, że współpraca z Grupą TENSE się opłaca.

Od 2014 roku współpracujemy na polu reklam internetowych. Powierzenie cyklicznego prowadzenia kampanii Google AdWords oraz Facebook Ads specjalistom z Grupy TENSE poskutkowało odnotowaniem przez nas zwiększonego ruchu na stronie i wzrostem sprzedaży.

Grupa TENSE to bardzo skuteczna i profesjonalna agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych. Witryna Akademia Piłkarska Reissa dzięki konkretnym i szybkim działaniom wspięła się na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Dobry kontakt z pracownikami, ale przede wszystkim satysfakcjonujące efekty to powody, dla których polecamy Grupę TENSE wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera do prowadzenia działań promocyjnych i pozycjonerskich w Internecie.

Apteka zajmuje wysokie, stabilne pozycje na większość pozycjonowanych fraz, lista fraz kluczowych jest sukcesywnie powiększana. Profesjonalne wsparcie pracowników Grupy TENSE, ich wiedza oraz doświadczenie to największe atuty firmy.

W związku z rozwojem portalu homebook.pl zależało nam na znalezieniu agencji, której powierzymy przeprowadzenie audytu SEO w zakresie profilu linkowego domeny. Grupa TENSE świetnie wywiązała się z tego zadania. Możemy polecić Grupę TENSE jako godnego zaufania partnera.

Z usług Grupy TENSE korzystamy od marca 2013 roku. Profesjonalne doradztwo, a także ciekawe pomysły pozwoliły nawiązać długotrwałą współpracę, z której jesteśmy zadowoleni. Polecamy firmę Grupa TENSE jako solidnego partnera biznesowego.

Dzięki dużemu zaangażowaniu dość szybko mogliśmy zauważyć efekty w postaci lepszej widoczności w wyszukiwarkach. Pozycjonowanie spowodowało przyrost odwiedzin strony sklepu internetowego w czasie ostatnich lat o 13 000%.

Bardzo dobre rezultaty kampanii Google Ads przekonały nas o tym, żeby zaufać specjalistom agencji również w temacie pozycjonowania stron. Polecamy usługi Grupy TENSE każdej firmie poszukującego partnera stawiającego rozwój biznesowy swojego klienta na pierwszym miejscu.

Niemal wszystkie interesujące nas frazy pojawiły się w TOP10, a wiele z nich także w TOP3. Lepsza widoczność strony w wyszukiwarce miała bezpośrednie przełożenie na zwiększenie liczby zapytań i wzrost liczby klientów.

Agencji jako jedynej udało się skutecznie wypozycjonować frazę „the north face”. Możemy polecić usługi Grupy TENSE innym firmom, którym zależy na szybkim i skutecznym wypozycjonowaniu stron oraz na kompleksowej obsłudze klienta na każdym etapie współpracy.

Z Grupą TENSE współpracujemy w zakresie pozycjonowania. Opracowaliśmy wspólnie plan działania, którego celem było umieszczenie naszej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Firma podjęła się wypozycjonowania bardzo wielu fraz, z których aż 95% znajduje się w TOP 10.

Kompleksowo prowadzona kampania reklamowa przez specjalistów z Grupy TENSE poskutkowała pozyskaniem przez nas wielu wartościowych kontaktów. W ciągu kilku miesięcy znacznie obniżyliśmy także koszty pozyskania konwersji w wysoko konkurencyjnej branży.

Nasze oczekiwania co do wyników sprzedażowych zostały w pełni spełnione. Bardzo cenimy sobie współpracę z profesjonalistami. Polecamy usługi Grupy TENSE i jesteśmy pewni, że jeszcze nie jeden sukces osiągniemy dzięki naszej współpracy.

W 2015 roku potrzebowaliśmy marketingowego wsparcia naszej firmy, aby móc rozwijać działalność. Doradca z Grupy TENSE stworzył dla nas indywidualną ofertę i wzbudził zaufanie od samego początku. Pozycje strony w wyszukiwarce regularnie rosną, dzięki czemu mamy coraz więcej zamówień.

W sierpniu 2017 roku podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu współpracy z Grupą TENSE. Optymalizacje serwisu pozwoliły na szybki wzrost pozycji na frazy, które były najbardziej wartościowe. Do dzisiaj prawie wszystkie wyrażenia z umowy utrzymują się w TOP10.

Podpisaliśmy umowę z Grupą TENSE i nie mamy czego żałować. Wspólnie pracowaliśmy nad strategią i optymalizowaliśmy działania. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Większość fraz z umowy szybko pojawiła się w TOP10 i do dziś utrzymuje się na widocznych pozycjach.

Firma rozpoczęła współpracę z Grupą TENSE w kwietniu 2015 roku. Działania specjalistów agencji obejmują kompleksowe przygotowanie oraz zarządzanie kampaniami sezonowymi Google AdWords. Współpraca z Grupą TENSE przebiega wzorowo.

Naszą współpracę z Grupą TENSE w zakresie kampanii Google AdWords zaczęliśmy w maju 2018 roku. Procesy wdrażane przez pracowników w krótkim czasie przyczyniły się do osiągnięcia satysfakcjonujących efektów, a zamówienia w sklepie wzrastają z miesiąca na miesiąc.

Grupa TENSE zajęła się reklamą internetową naszych usług w marcu 2018 roku. Celem kampanii było zwiększenie ilości zapytań telefonicznych. Dzięki systematycznej pracy i know-how Grupy TENSE osiągnęliśmy pozycje reklam na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce, a liczba zamówień wzrosła.

Dzięki współpracy z Grupą TENSE zasięg oferty mojego gabinetu bardzo się poszerzył. W wyniku dokonanych optymalizacji i ciągłych prac nad serwisem babyfizjo.pl moje działania stały się widoczne w Internecie – strona niezmiennie utrzymuje się na najwyższych pozycjach wyszukiwania.

Firma jest naszym partnerem w ramach realizacji usług pozycjonowania naszej strony internetowej.

Współpracując z nami, firma Grupa TENSE Sp. z. o.o. udowodniła, że jest sprawdzonym, rzetelnym i godnym zaufania partnerem oraz zasługuje na pozytywne rekomendacje.

Już po pierwszych miesiącach współpracy zaczęliśmy zauważać duże zmiany naszej widoczności w Internecie, a pierwsze optymalizacje wyniosły naszą stronę na pierwsze pozycje wyników wyszukiwania. Od tamtego czasu poziom świadczonych usług utrzymuje się na wysokim poziomie.

Już po pierwszym tygodniu zauważyliśmy znaczną poprawę pozycji naszej strony. Wypracowane przez Specjalistów z Grupy TENSE wysokie pozycje są stabilne, ich bezpośrednie przełożenie widoczne jest w rosnącym ruchu na stronie, a co najważniejsze, w stałym wzroście liczby klientów GearUp!

Mogliśmy liczyć na miłą, profesjonalną obsługę, fachowe wsparcie, pomysłowość doradcy w wyborze fraz kluczowych i ustaleniu korzystnego budżetu. Stały wgląd do podejmowanych działań pozwolił na osiągnięcie optymalnych rezultatów.

Do Grupy TENSE zwróciliśmy się w 2015 roku, od 15 lipca tego roku należymy do grona ich zadowolonych klientów. Wybrane wspólnie frazy kluczowe stopniowo zyskują satysfakcjonujące efekty, a strona wspina się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania.

Na Grupę TENSE trafiliśmy w 2015 roku szukając firmy, która zapewni nam kompleksową opiekę marketingową w Internecie. Rzetelne i fachowe podejście, a także profesjonalne doradztwo sprawiło, że nawiązaliśmy współpracę. Efekty pozycjonowania można było podziwiać już po niedługim czasie.

Dzięki optymalizacji nastawionej przez firmę Grupa TENSE w krótkim czasie nasz sklep internetowy u wszystkich kluczowych słów znalazł się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Dzięki świetnym wynikom odwiedziny na stronach naszego sklepu wyraźnie wzrosły, a ilość zamówień powiększyła się o więcej niż 100%.

Szybkie efekty i rozwiązania optymalnie dobrane do naszych potrzeb zaowocowały rozbudowaniem współpracy o kampanie linków sponsorowanych. Ciągle rosnąca satysfakcja ze współpracy pozwala nam pochwalić i zarekomendować Grupę TENSE jako profesjonalną i kreatywną agencję marketingu internetowego.

Postanowiliśmy zaufać Grupie TENSE w zakresie prac związanych z modyfikacją strony, założeniem domeny i skonfigurowaniem serwera czy stworzeniem poczty. Oferta została dostosowana do naszych oczekiwań i aktualnych trendów w branży internetowej, a efektami chwalimy się na co dzień na stronie cynamon-catering.pl.

Przebieg projektów był dla nas wysoce satysfakcjonujący – prace odbywały się sprawnie, terminowo, zgodnie z naszymi zaleceniami i pod czujnym okiem specjalistów oraz doradców Grupy. Dzięki fachowemu wsparciu w kwestii fraz kluczowych udało nam się uzyskać dobre pozycje w wynikach wyszukiwania.

Z Grupą TENSE współpracujemy od 2013 roku w zakresie pozycjonowania naszej strony. Wypracowane wtedy pozycje wciąż utrzymują się wysoko, bo w pierwszej dziesiątce wyników. Współpraca cały czas przebiega satysfakcjonująco.

Dzięki doświadczeniu oraz fachowej wiedzy pracowników Grupy TENSE strona internetowa www.soltec.sklep.pl osiąga imponujące statystyki wejść ora wysokie pozycje w wyszukiwarce Google. Zdecydowanym atutem firmy jest terminowość, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników.

Pragnę polecić usługi Grupy TENSE osobom poszukującym rzetelnego wykonawcy strony internetowej. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, mogłem polegać na pracownikach firmy zakresie doradztwa i fachowych porad, a stworzona przez nich strona spełnia założone przeze mnie wymagania.

Chciałbym wyrazić swoje uznanie dla Grupy TENSE, której zespół zaprojektował oraz wykonał naszą stronę internetową www.furorapracowniafryzur.pl. Firma służyła fachowym doradztwem w zakresie przygotowania strony pod kątem pozycjonowania.

Firmę zdecydowanie cechuje przyjazna atmosfera, miła obsługa oraz profesjonalne doradztwo. Ponadto nasza strona jest skutecznie pozycjonowana, a osiągane przez nią pozycje w wynikach wyszukiwania generują dodatkowy ruch oraz zapytania klientów.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu prac nad stroną. Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Grupą TENSE firmom, którym zależy na nowoczesnej stronie internetowej dopasowanej do potrzeb i oczekiwań klientów.

Grupa TENSE wykonuje pozycjonowanie naszej strony od 2015 roku. Wysokie standardy obsługi klienta, profesjonalizm oraz fachowość pozwalają nam rekomendować Grupę TENSE jako solidną firmę optymalizującą oraz pozycjonującą strony internetowe.

Grupa TENSE jest niezawodnym partnerem. Profesjonalna obsługa klienta znacząco wyróżnia się pośród konkurencji. Solidny kontakt i godne zaufania doradztwo jest warte polecenia. Efekty pracy były widoczne na długo przed wyznaczonym terminem.

Pragnę zarekomendować usługi Grupy TENSE w zakresie projektowania strony www, jak również pozycjonowania. Fachowa obsługa, a także doradztwo i rzetelne podejście sprawiają, że możemy polecić Grupę TENSE innym firmom poszukującym partnera w biznesie internetowym.

Współpracę z Grupą TENSE rozpoczęliśmy w marcu 2016 roku, a już możemy mówić o niezwykle satysfakcjonujących wynikach! Efekty przyszły szybko i do tej pory wszystkie frazy utrzymują się w TOP10. W związku z tym planujemy powierzyć firmie pozycjonowanie jeszcze jednej naszej domeny.

Z Grupą TENSE współpracujemy od sierpnia 2019 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie daje nam pozycjonowanie strony. Ruch na stronie jest kilka razy większy niż wcześniej, mamy coraz więcej klientów. To bez wątpienia zasługa specjalistów Grupy TENSE.

Serdecznie polecam współpracę z firmą TENSE. Już od 7 lat jesteśmy zadowolonymi klientami. Wszystkie słowa kluczowe w TOP10 wyszukiwarki, dobrze przeprowadzone optymalizacje strony, udane kampanie AdWords to główne powody, dla których jesteśmy z firmą TENSE już tyle lat.