Wróć do listy wpisów
Marketing
Agencja SEO i SEM > Blog > Grupa TENSE z certyfikatem Google Partner Premier

Grupa TENSE z certyfikatem Google Partner Premier

Grupa TENSE z certyfikatem Google Partner Premier

W połowie 2016 roku Google postanowiło wprowadzić znaczące zmiany w uruchomionym trzy lata wcześniej programie partnerskim dla agencji marketingu internetowego. Najważniejszą z nich – oprócz wyszczególnienia specjalizacji danej firmy pod kątem prowadzonych kampanii – było także zróżnicowanie statusu samego Google Partners i podzielenie go na partnerów „standardowych” oraz partnerów „premium”.

Dziś możemy się pochwalić, że i Grupa TENSE znalazła się w elitarnym gronie najlepszych agencji SEM w Polsce, uzyskując status Google Partner Premier!

Potwierdzenie jakości świadczonych usług

Informacja ta doszła do nas czwartek 26. października i jest ukoronowaniem kilku lat ciężkiej pracy na polu płatnych reklam Google oraz kolejnym potwierdzeniem, że jako firma rozwijamy się dynamicznie, idąc we właściwym kierunku.

To wyróżnienie jest zasługą przede wszystkich naszych specjalistów Google AdWords, którzy nieustannie podnoszą na tym polu swoje kompetencje, pilnując, czuwając jednocześnie nad jakością prowadzonych dla Klientów kampanii oraz działu handlowego pogłębiającego każdego dnia swoją wiedzę na temat działań „płatnych za klik” poprzez zdobywanie kolejnych certyfikatów.

Google Partner Premier to informacja zwrotna od Google, że prowadzone przez nas działania spełniają odpowiednie kryteria jakościowe i charakteryzują się wysoką skutecznością, przez co nasi Klienci mogą mieć pewność, że rzetelnie pracujemy na ich kontach reklamowych, dbając o optymalizację każdej wydanej złotówki. Nasi pracownicy już teraz posiadają łącznie 42 certyfikaty Google – 15 z reklamy w sieci wyszukiwania, 10 z reklamy mobilnej, 2 z reklamy wideo, 7 z reklamy w sieci reklamowej, 2 z zakupów Google, 2 ze stron mobilnych i 2 ze sprzedaży rozwiązań cyfrowych.

Nieustanny rozwój usługi Google AdWords

Status Partnera Premier pozwoli nam na uzyskanie dostępu do bezpośredniego wsparcia najlepszych specjalistów z Google i najszerszej oferty edukacyjnej, obejmującej m.in. wszystkie certyfikowane kursy online oraz szkolenia praktyczne i stacjonarne.

W chwili obecnej Grupa TENSE, oprócz certyfikatu Google Partner Premier, może się także pochwalić specjalizacjami w 3 dziedzinach:

  • reklamie w sieci wyszukiwania,
  • reklamie mobilnej,
  • reklamie w sieci reklamowej.

Przed nami zatem kolejne wyzwanie w postaci uzyskania specjalizacji w dwóch pozostałych kategoriach – reklamie wideo i reklamie w Zakupach Google.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za wybór Grupy TENSE jako partnera w zakresie reklamy online – znalezienie się w zacnym gronie agencji Google Partner Premier nie byłoby możliwe bez zaufania, którym nas obdarzyliście. Z pewnością zmotywuje nas to do dalszej pracy, zmierzającej do jeszcze efektywniejszego zarządzania prowadzonych dla Was kampanii AdWords, jak i do rozwoju samej usługi, by obie strony czuły coraz większą satysfakcję ze wzajemnej współpracy.

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!