Menu

Content marketing

Chcesz prowadzić w internecie długofalowe działania dopasowane do potrzeb konkretnej grupy docelowej? Szukasz sposobu na to, jak zbudować lojalne grono odbiorców, którzy zmienią się w Twoich Klientów? To wszystko możesz uzyskać dzięki realizowanemu przez naszą agencję content marketingowi!

Publikowanie wartościowych treści dobranych do tego, czego oczekują od Ciebie użytkownicy, pomoże im w dotarciu na Twoją witrynę. Wybierając content marketing, dzielisz się swoją wiedzą m.in. w artykułach sponsorowanych oraz we wpisach blogowych. Marketing treści, jako jeden z elementów content marketingu, pozwala na różnorodność! Internauci docenią też wszelkie poradniki, rankingi, a także wyczerpujące opisy oferty i poszczególnych produktów.

Copywriting
 
Copywriting angielski
 
Prowadzenie bloga
 
Influencer marketing
 
Artykuły sponsorowane
 

Jakie działania obejmuje content marketing?

Copywriting

Nie ma content marketingu bez copywritingu! Każda witryna internetowa potrzebuje treści – na stronę główną, podstrony z ofertą, a także opisy produktów i kategorii. Dobry content od Grupy TENSE będzie:

 • zoptymalizowany pod roboty wyszukiwarek – wspierając strategię pozycjonowania,
 • ciekawy dla użytkowników,
 • poprawny językowo.
Copywriting angielski

Usługa angielskiego copywritingu to świetny pomysł na dotarcie do nowych odbiorców spoza Polski.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą chcącym rozwinąć swój biznes za granicą – to strzał w dziesiątkę! Gdy skorzystasz z oferowanych przez naszą agencję usług w zakresie content marketingu, na Twojej stronie internetowej opublikujemy treści, które wysoko ocenią zarówno anglojęzyczni użytkownicy, jak i algorytmy Google’a.

Blog firmowy

Artykuły, które napiszą nasi copywriterzy, pomogą pozyskać ruch z organicznych wyników wyszukiwania.

Teksty na firmowego bloga z założenia poprawiają również pozycje w wynikach Google’a dla wybranych słów kluczowych. Wniosek jest prosty – dzięki content marketingowi na Twojej stronie może wzrosnąć liczba odwiedzin unikalnych użytkowników.

Content publishing – artykuły sponsorowane

Pokaż, że jesteś ekspertem w branżowych mediach!

W ramach realizowanej przez naszą agencję strategii contentowej wybierzemy dla Ciebie strony o odpowiedniej tematyce, wiarygodności i zasięgu, na których opublikujemy artykuły sponsorowane. Teksty z linkami do Twojej strony zwiększą efektywność pozycjonowania. Dystrybucja treści tego typu wpłynie też na rozpoznawalność Twojej marki w Internecie.

Influencer marketing

Rozpoznawalny twórca internetowy tworzy materiał promujący Twój produkt i udostępnia go w mediach społecznościowych – tak w skrócie działa influencer marketing.

Zadbamy o promocję Twojego biznesu na Facebooku, Instagramie, YouTube’ie czy blogu z udziałem influencerów o dopasowanych zasięgach. Pozwoli Ci to na budowanie świadomości marki i uzyskanie przewagi nad konkurencją!!

content-marketing-tło

Czym jest i wyróżnia się dobry content marketing?

Buduje tematyczność strony internetowej

Poprzez profesjonalnie zrealizowany content marketing pokażemy, że naprawdę znasz się na tym, co robisz! Dzięki dopasowanym treściom zbudujemy wiarygodność marki, a tym samym zaufanie odbiorców.

Obejmuje różne kanały komunikacji

Dzięki usługom contentowym zyskasz pewność, że wykorzystamy różne media (artykuły sponsorowane, wpisy blogowe, influencer marketing) dopasowane do użytkowników, aby zwiększyć szansę na dotarcie do nowych klientów.

Odpowiada na potrzeby użytkownika

W treściach od Grupy TENSE internauci odnajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a także dowiedzą się szczegółów dotyczących Twoich usług lub oferty.

Uwzględnia standardy SEO

Pamiętaj, że content marketing lubi się z SEO! Dlatego treści nasycamy frazami kluczowymi i umieszczamy w nich linki, które skutecznie wspierają działania z zakresu pozycjonowania.

Ma zrozumiały i czytelny przekaz

Co wyróżnia skuteczne treści w Internecie? Są przyjazne w odbiorze, bezbłędne, a także zawierają wartościowe informacje. I właśnie to gwarantujemy w Grupie TENSE, profesjonalnej agencji realizującej działania z zakresu content marketingu!

Co zyskasz dzięki content marketingowi?

większy ruch na stronie
Większy ruch na stronie

Wiemy, jak tworzyć profesjonalny content, dlatego masz pewność, że interesujące treści od naszych copywriterów skutecznie przyciągną internautów do Twojej strony www. Dzięki temu zwiększą się szanse na skorzystanie z Twojej oferty.

lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania
Lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania

W naszej agencji wiemy, że content marketing jest świetnym uzupełnieniem pozycjonowania i pomoże firmowej witrynie zdobyć najwyższe miejsca w Google’u. Potrafimy połączyć te dwie dziedziny!

widoczność w wynikach organicznych
Widoczność w wynikach organicznych

Musisz dać się znaleźć w Internecie, jeśli chcesz osiągnąć swoje cele biznesowe. Lepsza widoczność to większa wiarygodność marki – a my Ci w tym pomożemy!

rozpoznawalnośc marki
Rozpoznawalność marki

Pozytywny wizerunek oraz popularność to kolejne ważne korzyści content marketingu – budują zaufanie i zachęcają internautów, żeby dołączyli do grona Twoich klientów. Zadbamy więc o dostarczanie im dobrej jakości treści!

więcej sposobów prezentacji oferty
Więcej sposobów na prezentację oferty

Realizowany przez naszą agencję content marketing daje możliwość na wykorzystanie dodatkowych kanałów promocyjnych – poza stronami produktowymi – w których będziemy prezentować Twoją ofertę!

Uzyskaj wycenę swojego content marketingu.
Bezpłatna wycena

Realizacja działań content marketingowych w Grupie TENSE
krok po kroku

brief content marketing
Brief

Na samym początku poznajemy Twój biznes.

Dowiadujemy się, jaki masz budżet na content marketing, a także cele. W odpowiedzi na przesłane zapytanie przedstawiamy Ci wycenę i zakres działań, który jesteśmy w stanie wykonać.

wycena
Wycena

Opiekun z Działu Handlowego naszej agencji zaprezentuje Ci wycenę działań, które zrealizujemy w ramach budżetu, który wskażesz. Po otrzymaniu podpisanej umowy, zostanie opracowana strategia marketingowa, a nasi specjaliści rozpoczną pracę nad Twoją witryną.

strategia
Strategia

Tworzenie contentu dla Twojej strony internetowej rozpoczniemy od analizy Twoich potrzeb.

Sprawdzimy zawartość strony www i Twoją konkurencję. Zaproponujemy kierunki rozwoju marki w Internecie oraz dopasujemy odpowiednie formy contentu.

realizacja content marketingu
Realizacja

Po uzgodnieniu z Tobą najistotniejszych celów marketingowych przejdziemy do realizacji ustaleń z umowy.

W ramach umowy na content marketing przydzielimy zadania poszczególnym specjalistom oraz zadbamy o terminowe wykonania. To niezbędne do osiągnięcia wyznaczonych celów.

akceptacja
Akceptacja

Gotowe treści, które mają zostać opublikowane, wysyłamy do Twojej akceptacji przed ich wdrożeniem.

Masz kontrolę nad contentem pojawiającym się na stronie. Jeśli będziesz mieć uwagi np. do tekstów, które napisaliśmy, z chęcią wysłuchamy Twoich sugestii.

wdrożenie
Wdrożenie

Materiały przygotowane w ramach umowy z naszą agencją, które zaakceptowałeś, przekazujemy do wdrożenia – na firmowego bloga, do wydawcy wybranego portalu (przy artykułach sponsorowanych) lub do internetowego twórcy (w ramach usługi influencer marketingu).

raportowanie
Raportowanie

Nasza agencja co miesiąc przekaże Ci raport z wykonanych prac.

Będzie on dokładnie wskazywał usługi, które wykonaliśmy dla Twojej marki w ramach obowiązującej umowy na content marketing. Przygotujemy podsumowanie pozwalające Ci na weryfikację naszych działań już po ich wdrożeniu.

Co zyskujesz, gdy wybierasz content marketing w Grupie TENSE?

szybka i sprawna realizacja
Szybką i sprawną realizację usług content marketingowych

Nasi copywriterzy, specjaliści content marketingu oraz korektorzy dbają o to, żeby wszystkie artykuły jak najszybciej trafiały do publikacji, a zaplanowane działania z influencerami wspierały przyjętą strategię marketingową.

poprawna treść
Poprawną treść od profesjonalnych copywriterów

Doświadczeni copywriterzy współpracujący z naszą agencją tworzą wysokiej jakości treści z wykorzystaniem języka korzyści dobranego do grupy docelowej. Zwracamy uwagę na stylistykę, interpunkcję, poprawność językową tekstów, a także trafność wszystkich materiałów powiązanych z Twoją marką.

opieka ekspertów
Opiekę ekspertów na każdym etapie współpracy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Grupą TENSE, nad realizacją usług na Twojej stronie będą czuwać specjalista content marketingu, specjalista SEO i opiekun klienta. Każdy z nich chętnie podzieli się uwagami, a także branżowymi poradami i wskazówkami.

szansa na nowych odbiorców
Szansę na dotarcie do nowych odbiorców

Chcesz otworzyć się na nowych klientów? Dzięki marketingowi wizerunkowemu oraz influencer marketingowi poznasz zachowania konkretnych użytkowników, zbadasz ich sentyment do Twojej marki, a także poznasz jej odbiór w Internecie.

tresci zoptymalizowane pod kątem SEO
Treści odpowiednio zoptymalizowane pod SEO

Gdy wybierzesz działania copywritingowe w Grupie TENSE, zaproponujemy Ci unikalną, skuteczną treść zawierającą frazy kluczowe i linki. Dobry content marketing pomoże Twojej witrynie zająć wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania.

marketing tresci - tło - zaufali nam

Zaufali nam

W Grupie TENSE współpracujemy z ponad dwoma tysiącami klientów. Pod naszą opieką znajdują się strony z najróżniejszych branż. Średni czas trwania umowy w naszej agencji to 4 lata i 3 miesiące. Poznaj klientów, którzy nam zaufali!

sygnet
Wyróżnienia i nagrody

Regularnie zajmujemy wysokie pozycje w wielu konkursach. Możemy pochwalić się wyróżnieniami wręczanymi nie tylko przez polskie, ale też zagraniczne kapituły, w tym:

Wyróżnienie w kategorii Kampania SEO 2019
Nominacja do nagrody w kategorii Best low budget campaign (SEO) 2020
Pierwsze miejsce w kategorii Best low budget campaign (SEO) 2020

Nasza agencja od lat zajmuje wysokie pozycje w rankingach firm i przedsiębiorstw. Z dumą chwalimy się wyróżnieniami, takimi jak:

Forbes
Deloitte 2017
Deloitte 2018
Europe's Fastest Growing Companies
Poznański LIDER Przedsiębiorczości
Gazele Biznesu

Działania Grupa TENSE mają istotny wpływ na widoczność naszych klientów w sieci, również w takich miejscach, jak media społecznościowe. W naszej agencji podejmujemy współpracę wyłącznie z doświadczonymi specjalistami. Mają oni wieloletni staż pracy w wielu obszarach digital marketingu. Cieszą się uznaniem w branży i są aktywnymi uczestnikami najważniejszych eventów, w tym:

SEO Meetup
Targi eHandlu
Festiwal SEO Katowice
semKRK

Ich wypowiedzi cytują również serwisy i prasa branżowa, m.in.:

whitepress
Puls Biznesu
Online Marketing Magazyn
DailyWeb
interaktywnie.com
Radio Poznań
Majestic SEO
wirtualnemedia.pl
Nowy Marketing
eGospodarka.pl
BRIEF.PL

Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce – nasza strategia marketingowa została wielokrotnie doceniona. Chętnie uczestniczymy w wydarzeniach, które organizują nasi partnerzy biznesowi. Dzięki temu możesz nas usłyszeć między innymi u:

semrush
skyshop

Tworzymy raporty i artykuły eksperckie poruszające najważniejsze problemy, np.:

„eCommerce w Polsce 2019”
„Jak koronawirus zmieni SEO?”

Podstawową wartością, którą kieruje się nasza agencja świadcząca usługi z zakresu content marketingu jest edukowanie klientów. Często udostępniamy darmowe materiały, dzięki którym mogą poznać tajniki prowadzenia e-biznesu.

Wydajemy e-booki oraz prowadzimy webinary pozwalające dodatkowo samodzielnie rozwijać swój biznes. Nasza wiedza, obejmująca także content marketing, jest potwierdzona certyfikatami Google. Jesteśmy agencją ze statusem Google Partner Premier z zakresu Google Ads i uczestnikiem programu Google Rising Stars.

Uzyskaj wycenę swojego content marketingu.
Bezpłatna wycena

Najczęściej zadawane pytania

FAQ - pytania i odpowiedzi dobra agencja seo

Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania przez naszych nowych klientów. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje – skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Udzielimy odpowiedzi i wyjaśnimy niejasne kwestie.

Skontaktuj się z nami
 • Jaka jest różnica pomiędzy copywritingiem a content marketingiem?

  Copywriting to pisanie tekstów reklamowych oraz zgodnych z SEO.

  Z kolei content marketing to szersze pojęcie. Polega przede wszystkim na publikowaniu treści użytecznych dla określonej grupy docelowej. Celem content marketingu jest przyciągnięcie uwagi jak największej liczby potencjalnych klientów.

 • Gdzie będziecie publikowali artykuły sponsorowane?

  Dokładne miejsca publikacji dobieramy zawsze po konsultacji z klientem.

  Realizując tego typu usługę, wszystkie propozycje naszej agencji dopasowujemy do Twoich oczekiwań, strategii widoczności marki oraz dostępnego budżetu. Pod uwagę bierzemy m.in. liczbę unikalnych użytkowników, wskaźniki jakości domeny (ang. Trust Flow, Citation Flow), a także firmowe dobre praktyki tworzenia i publikacji treści.

 • Dlaczego moja firma powinna skorzystać z monitoringu mediów?

  Dzięki monitoringowi mediów, a także pozostałym usługom wchodzących w skład marketingu wizerunkowego, otrzymujesz dokładne raporty o tym, jak „mówi się” o Twojej marce w Internecie. Możesz reagować na negatywne opinie, ale też lepiej poznawać swoich odbiorców.

 • Jakie treści piszecie w Grupie TENSE?

  W naszej agencji proponujemy tworzenie treści, które są niezbędne do prowadzenia skutecznych działań marketingu internetowego. Nasi copywriterzy przygotują dla Ciebie wartościowy content, w tym m.in.:

  • teksty na strony internetowe,
  • artykuły blogowe,
  • wpisy sponsorowane,
  • opisy kategorii i produktów,
  • teksty zapleczowe,
  • teksty do katalogów firm,
  • na landing page.
 • Z jakich źródeł korzystacie przy tworzeniu treści na witryny?

  Nasi copywriterzy inspirują się źródłami internetowymi – dostępnymi na portalach tematycznych oraz branżowych. Wykorzystują zdobytą tam wiedzę, ale nigdy nie duplikują treści. Możesz również przesłać specjaliście content marketingu dodatkowe materiały.

 • Jaki muszę mieć budżet, żeby skorzystać z usługi copywritingu angielskiego?

  W naszej agencji wychodzimy z założenia, że w biznesie należy być elastycznym. Dlatego w ramach usług zawsze proponujemy Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich możliwości finansowych. Przedstaw nam swoje potrzeby, a znajdziemy optymalną propozycję!

 • Czy influencer marketing jest dla mnie?

  Influencer marketing to promocja, w którą warto zainwestować bez względu na rodzaj prowadzonego biznesu. Przygotowana przez naszą agencję strategia content marketingowa obejmująca wsparcie influencera i jego odbiorców pozwala zdobyć duże zasięgi. To dobry dodatek do długofalowego inwestowania w wartościowe treści oraz reklamę natywną.

W co warto zainwestować poza content marketingiem?

Pozycjonowanie – SEO

Pozycjonowanie to jedna z najpowszechniejszych metod pozyskiwania ruchu z wyników wyszukiwania.

Dobrze dobrana strategia pozwala użytkownikom łatwiej odnaleźć Twoją stronę www, na której będą mogli dokonać zakupu lub innej konwersji.

Sprawdź

Facebook Ads

Realizujemy kampanie Pay Per Click (PPC) na Facebooku, Instagramie, Messengerze i Audience Network Facebooka.

Reklama w social media to doskonałe uzupełnienie innych działań digitalmarketingowych. Może wpłynąć na rozpoznawalność marki, a także na liczbę konwersji.

Sprawdź

Allegro Ads

Prowadzimy działania marketingowe w jednym z największych portali aukcyjnych i ogłoszeniowych w Polsce.

Dzięki reklamom na Allegro masz szansę zwiększyć sprzedaż produktów w tym serwisie. Taka forma promocji jest dodatkowym źródłem konwersji poza Twoim sklepem internetowym.

Audyt SEO

To weryfikacja strony w obszarach off-page oraz on-page.

Przeanalizujemy firmową witrynę i poddamy audytowi serwisy konkurencji. Wnioski, które otrzymasz, rozwiną Twoją stronę i ułatwią planowanie kolejnych działań biznesowych.

Sprawdź

Szkolenia i konsultacje

Prowadzimy szkolenia i konsultacje z zakresu SEO oraz innych form marketingu internetowego.

Możemy je zorganizować w siedzibie Twojej firmy lub zaprosić Twój zespół do naszego biura w Poznaniu. Jeśli nie możesz się z nami zobaczyć osobiście, przeprowadzimy transmisję na Zoomie lub YouTube’ie.

Analityka internetowa

Poza audytami SEO przeprowadzamy też audyty analityki internetowej.

Wdrażamy takie narzędzia jak np. Google Analytics, Hotjar czy Yandex Metrica. Weryfikujemy poprawność zliczania użytkowników oraz konwersji. Wprowadzamy mechanizmy liczące mikro i makro zdarzenia, dostarczamy rekomendacje, a także analizujemy hipotezy.

Sprawdź

Badania UX

Oferujemy analizę obszaru UI/UX (ang. User Interface, User Experience).

Sprawdzamy stan witryny, wskazujemy elementy, dzięki którym użytkownicy mogą sprawniej poruszać się po stronie. Przekłada się to na wzrost liczby konwersji. Nasze rekomendacje przygotowujemy na podstawie szczegółowych analiz, wykorzystując dedykowane narzędzia.

Sprawdź

Badania z użytkownikami

Opracowujemy kompleksowe badania na podstawie interakcji użytkowników z Twoją stroną.

Rekrutujemy osoby, z którymi przeprowadzamy badanie na podstawie opracowanych wcześniej scenariuszy i pytań. Testujemy strony, aplikacje, a nawet odbiór oferty albo katalogu produktowego. Przedstawiamy wnioski i rekomendujemy zmiany. Dajemy Ci wgląd w opinie użytkowników!