Wróć do listy wpisów
Google Ads Marketing Newsy
Agencja SEO i SEM > Blog > Mamy status Partnera Premium Google

Mamy status Partnera Premium Google

Mamy status Partnera Premium Google

Po raz kolejny firma Google przyznała agencji Grupa TENSE status Partnera Premium! Pochwalimy się, że ma go tylko 3% agencji marketingowych w Polsce. To wyróżnienie jest nie tylko prestiżowe, ale przekłada się na konkretne korzyści (także finansowe!) dla naszych klientów. Jakie znaczenie dla ma taki status? Wyjaśniamy poniżej.

Co to jest program Google Partners

Google docenia osiągnięcia najskuteczniejszych firm w branży marketingu internetowego z całego świata, nadając im status Partnera. Do programu Google Partners mogą dołączyć te agencje reklamowe, które zarządzają kontami Google Ads w imieniu marek i firm korzystających z ich usług. Aby uzyskać status Partnera Google, agencja musi spełnić szereg wymagań. Między innymi oceniana jest skuteczność prowadzonych przez nią kampanii Google Ads. Dzięki temu Google ma pewność, że agencja potrafi efektywnie konfigurować i optymalizować działania. Ważne są również umiejętności specjalistów – co najmniej 50% z nich musi mieć certyfikaty Google Ads.

Google Partner Premium

Kolejnym krokiem do jeszcze bardziej efektywnej współpracy z Google jest osiągnięcie statusu Partnera Premium. Aby dołączyć do 3% najlepszych agencji w kraju, musieliśmy się wykazać. Google bierze pod uwagę takie czynniki, jak: wzrost liczby klientów, utrzymanie klientów w skali roku, inwestowanie w zróżnicowany zestaw usług czy wysokość rocznych wydatków w Google Ads i Google Marketing Platform. Udało nam się zdobyć to wyróżnienie!

Jako Partner Premium 2022 otrzymaliśmy dostęp do:

  • ofert promocyjnych dla naszych klientów
  • szkoleń i certyfikatów związanych z usługami
  • raportów z analiz zachowań konsumentów
  • zaawansowanej pomocy Google Ads
  • usług w wersji beta
  • katalogu Partnerów Google.

Mamy prawo do używania logo Partnera Premium na stronie internetowej i w materiałach marketingowych, a także dostęp do nowych narzędzi i rozwiązań wspierających rozwój biznesów swoich klientów. Oto przykład: firmy, które po raz pierwszy chcą promować swoje usługi lub produkty w Google Ads, mogą za naszym pośrednictwem skorzystać ze specjalnego kuponu o wartości 1200 zł. To świetna okazja, aby przetestować Google Ads i sprawdzić skuteczność tego typu reklamy.

Dla nas status Partnera Premium to przede wszystkim dowód zaufania wobec naszej agencji, a także potwierdzenie wysokich kwalifikacji naszych specjalistów.

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!