Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Wyjazd integracyjny 2018

Wyjazd integracyjny 2018

Wyjazd integracyjny 2018

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…”. Boszkowo nie jest co prawda nad morzem, ale jezioro, żaglówki i natura to doskonałe otoczenie na wyjazd integracyjny naszej firmy. Już trzeci raz mieliśmy okazję odetchnąć i wyprostować kości w tym miejscu.

 

Grupa TENSE w Boszkowie

Do Boszkowa wyjechaliśmy z Poznania w piątek 24 sierpnia w godzinach popołudniowych. Na miejscu czekała na nas obiadokolacja. Podróżowanie wzmaga apetyt, dlatego pozostawiliśmy torby w domkach i zabraliśmy się za konsumowanie. Bigosy, szaszłyki, kiełbaski i pieczone cukinie to tylko część z menu jakie zaoferowała nam Vitalia Hotel&Resort.

 

 

 

Magia wokół Grupy TENSE

Kolejną piątkową atrakcją był pokaz iluzjonisty! Pieniądze znikały, kostki Rubika magicznie się układały, a oznaczone przez uczestników karty pojawiały się w niespodziewanych miejscach. Pogoda była na tyle łaskawa, że mieliśmy okazję także wykąpać się w jeziorze. Woda była czysta i ciepła, więc aż żal było nie skorzystać. W międzyczasie odbywał się także turniej siatkarski. Okazuje się, że są wśród nas specjaliści nie tylko od pozycjonowania, marketingu internetowego, finansów czy HR. ????

 

 

 

 

Atrakcje wodne

Kolejny dzień rozpoczął się śniadaniem, po którym udaliśmy się na żaglówki i rejs turystyczny. Czas spędzony na żaglówkach Omega angażował wszystkich obecnych. Natomiast rejs turystyczny pozwalał na godzinny relaks dla ciała i duszy. Słońce przedzierało się przez chmury, zapewniając nam idealną pogodę do żeglugi. Po powrocie na ląd przyszedł czas na wspólny obiad, a popołudniu ruszyliśmy na bilard oraz darta.

 

 

 

 

Plebiscyt Magów i Czarodziejek

Motywem przewodnim wyjazdu była magia i czarodzieje, dlatego wieczorem ogłoszone zostały wyniki prestiżowego Plebiscytu Magów i Czarodziejki minionego roku w Grupie TENSE. Zostały wręczone nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia w ośmiu kategoriach: Merlin, Czarnoksiężnik z krainy Oz, Dzwoneczek, Czarodziejka z Księżyca, Harry Potter, Dżin, Panoramiks oraz Rafiki.
Do pracy wróciliśmy pełną parą i pomysłami na przyszłoroczną integrację. Nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu, a przed nami sezon na Lan Party!