Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Agencja SEO i SEM > Blog > Impreza karnawałowa w Grupie TENSE – relacja

Impreza karnawałowa w Grupie TENSE – relacja

Impreza karnawałowa w Grupie TENSE – relacja

Głosowaliśmy i przegłosowaliśmy! Zespół TENSE chciał hucznie świętować karnawał, a Działy HR i Administracji stanęły na wysokości zadania i zorganizowały prawdziwie wystrzałową imprezę. Był przepych, klimat złotego wieku Hollywood i tańce niczym u Gatsby’ego. Zapraszamy na relację z TENSOWEJ imprezy karnawałowej.

Latające po parkiecie pióra z boa, dźwięk ruletki  i okrzyki zwycięzców przy stole do pokera. 31 stycznia w Sali Silver na Stadionie przy Bułgarskiej się działo! Temat imprezy karnawałowej nawiązywał do czasów prohibicji w USA. Trochę w klimacie Ala Capone, trochę Charlie Chaplina. Miało być szykownie, wystrzałowo i inaczej niż na co dzień – stąd prośba do wszystkich chętnych o przebranie się w klimacie dawnych lat. Choć to pierwsza przebierana impreza w TENSE, praktycznie każdy z nas stanął na wysokości zadania, a może raczej przeniósł się na chwilę w czasie. U dziewczyn w obroty poszły boa, futra po babci, perły i opaski na głowę. Męska część TENSE pojawiła się w eleganckich kapeluszach, zawadiackich szelkach a nawet… w charakteryzacji wyjętej żywcem z gangsterkich filmów.

A że impreza nawiązywać miała do czasów starego Hollywood, nagrodziliśmy także nasze własne TENSE gwiazdy. Przedstawiciele wszystkich działów, które wzięły udział w nagrywaniu filmów na stronę kariera, otrzymali na pamiątkę filmowe klapsy.

Reprezentantki Działu Back Office: Weronika Gębicka, Karolina Szewczuk i Klaudia Żarnowska.

Reprezentanci Działu Handlowego: Agnieszka Malińska, Mieszko Witkowski i Bartłomiej Bysyngier.

Reprezentanci Działu Marketingu: Marta Więcław i Rafał Włodarski.

Reprezentanci Działy SEO: Karolina Łukaszewska, Joanna Śledziejowska, Piotr Michalak i Adam Skrzypek.

 

Po części oficjalnej oddaliśmy się grze w pokera, ruletkę, blackjacka i kości. Za stołami stanęli profesjonalni krupierzy, którzy służyli radą początkującym. Pisać, że wszyscy bawili się świetnie, to tak naprawdę nie napisać nic. ????

Do zobaczenia i dziękujemy wszystkim za udział!

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!