Wróć do listy wpisów
Różne Z życia firmy
Agencja SEO i SEM > Blog > Ucz się SEO od mistrzów świata! Rozpocznij staż w Grupie TENSE

Ucz się SEO od mistrzów świata! Rozpocznij staż w Grupie TENSE

Ucz się SEO od mistrzów świata! Rozpocznij staż w Grupie TENSE

Chcesz budować karierę w branży SEO? Zależy Ci na zdobyciu praktycznej wiedzy? Cenisz sobie pracę z Klientami? Dołącz do projektu „In_TENSE_ywny staż SEO”. Oferujemy Ci trzy miesiące płatnego stażu w Grupie TENSE oraz możliwość zdobycia stałej pracy.

Jesteśmy mistrzami świata w SEO. A tak, jak każdy mistrz potrzebuje ucznia, tak my szukamy stażystów, którzy rozpoczną przygodę z pozycjonowaniem w Grupie TENSE.

Od ponad 10 lat pomagamy zarówno dużym markom, jak i mniejszym firmom budować widoczność w internecie. W Grupie TENSE pracuje ponad 150 specjalistów. Zdobywamy wiele branżowych nagród, w tym Global Search Awards 2020 za najlepszą kampanię SEO na świecie. Jeśli zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w branży SEO, pracuj z najlepszymi.

Dlaczego warto skorzystać ze stażu w Grupie TENSE?

  • Po pierwsze stawiamy na praktykę. Po zgłębieniu teorii staniesz się pełnoprawnym członkiem zespołu pozycjonerów i pod okiem opiekuna, rozpoczniesz pracę nad zadaniami dla prawdziwego Klienta.
  • Co więcej, oferujemy wynagrodzenie za staż, stąd nie uczymy parzenia kawy czy kserowania dokumentów. Naszym celem jest odczarowanie wizerunku stażysty w poznańskich agencjach interaktywnych poprzez wykształcenie, a następnie zatrudnienie kolejnego specjalisty.

Jak rozpocząć „In_TENSE_ywny staż SEO”?

Po przesłaniu CV i pozytywnej weryfikacji otrzymasz do rozwiązania test, w którym sprawdzimy Twoją wiedzę z zakresu HTML, CSS i PHP.

Następnie zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne. Jeśli ono również się powiedzie – gratulacje. Rozpoczniesz przygodę z SEO w Grupie TENSE!

In_TENSE_ywny Staż SEO w Grupie TENSE

 

„In_TENSE_ywny staż SEO” krok po kroku

Pierwszy etap stażu trwa 4-5 tygodni i polega na udziale w szkoleniach, ćwiczeniach, zadaniach dotyczących pozycjonowanych Klientów, konsultacjach, poszerzaniu wiedzy oraz poznawaniu obowiązujących procedur. W tym okresie bardzo ważny jest aktywny udział w wykładach i… zadawanie tak wielu pytań, jak to możliwe.

Drugi etap to praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy podczas realizacji zadań powiązanych z pozycjonowaniem Klientów. To czas, abyś całą poznaną teorię przećwiczył na realnej domenie, prawdziwych frazach i wynikach wyszukiwania. Trzeci etap trwa 3-4 tygodnie i przebiega w docelowym zespole. To właśnie podczas ostatniego miesiąca, już w nowym gronie specjalistów, poznasz profile Klientów, przyzwyczajenia i metodykę pracy oraz otrzymasz pierwsze domeny do pozycjonowania. Oczywiście nadal nad Twoją pracą będzie czuwać Team Leader, który odpowiada za kształcenie i wykonane przez Ciebie zadania.

Staż SEO w praktyce

Dawid Korybalski niedawno zakończył staż SEO w Grupie TENSE i rozpoczął samodzielną pracę dla Klientów. Jak wspomina naukę? Za co lubi pracę w TENSE? Jakie ma plany na przyszłość? Przeczytaj rozmowę z Dawidem.

Wywiad ze stażystą SEO

Jak trafiłeś na „In_TENSE_ywny staż SEO”?

Szukałem pracy w branży IT, dzięki której połączę studia dzienne z osobistym rozwojem i utrzymam się w Poznaniu. Znalazłem ogłoszenie Grupy TENSE na Młodszego Specjalistę SEO. Wysłałem CV i rozwiązałem zadanie rekrutacyjne. Dzień po rozmowie kwalifikacyjnej zadzwoniła do mnie Klaudia Żarnowska z HR-u. Okazało się, że miałem za małe doświadczenie na to stanowisko, ale dobrze się zapowiadałem. (śmiech)

Klaudia zaproponowała mi, żebym skorzystał z oferty płatnego stażu i zdobył większą wiedzę. Mówiąc wprost – douczył się. Od razu przyjąłem tę ofertę.

Jak wspominasz początki w TENSE?

Lubię pomagać innym i czuć się częścią zespołu. Dlatego najmilej wspominam zadania, gdy mogłem służyć pomocną dłonią nie tylko pozycjonerom, ale także pracownikom innych działów. I nie mówię tutaj o parzeniu kawy czy przenoszeniu kartonów, tylko o pracy przy realnych projektach.

Bardzo mi się to spodobało. Od razu poczułem się traktowany poważnie, jak prawdziwy pracownik, który ma wpływ na rozwój firmy.

Po trzech miesiącach skończyłeś staż i zaproponowano Ci pracę. Czułeś się dobrze przygotowany?

Tak. Muszę tutaj wspomnieć o szkoleniach przeprowadzanych przez Zespół Rozwoju i Szkoleń pod wodzą Piotra Michalaka. Były bardzo wartościowe, konkretne, oparte na zagadnieniach z codziennej pracy. Poza tym Eksperci z Zespołu RS pomagali mi i w razie wątpliwości służyli radą i wsparciem. Pozwalali mi uczyć się na błędach, pilnując oczywiście, abym nie popełniał kardynalnych pomyłek. (śmiech)

Wszyscy byli bardzo przychylnie do mnie nastawieni. Mogłem liczyć na wsparcie zespołu i mentorów, w tym Beaty Kapuścińskiej.

Teraz pracujesz już na stanowisku Młodszego Specjalisty SEO. Jakie są Twoje zadania?

Otrzymałem „swoich” Klientów, których strony pozycjonuję. Wdrażam optymalizacje na witrynach, prowadzę analizy jakości tekstu, sprawdzam profile linkowe, mam także regularny kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami.

Mówiąc nieskromnie, bardzo dobrze mi idzie. Najbardziej jestem dumny z efektów pracy dla pierwszego Klienta. Już po dwóch miesiącach, mimo dużej konkurencyjności w branży, udało mi się trzykrotnie zwiększyć liczbę jego fraz w TOP 10 i znacznie poprawić widoczność witryny.

Jak zachęciłbyś do rozpoczęcia stażu w Grupie TENSE?

Dla mnie ogromną zaletą jest to, że mogę jednocześnie pracować i studiować dziennie. Rozwijam się, buduję doświadczenie, zdobywam nowe umiejętności.

Jeśli ktoś lubi pracować nad autorskimi projektami, ale ceni sobie zgrany zespół – praca w TENSE jest dla niego. Nawet teraz, mimo panującej pandemii i pracy zdalnej, czuję się częścią ekipy.

Bardzo miłe jest, gdy Team Leader napisze, bądź zadzwoni i zapyta, jak się dzisiaj czuję, jak pracuje mi się zdalnie i czy czegoś nie potrzebuję. Pokazuje mi to, że w Grupie TENSE każdy pracownik jest ważny. Cieszy mnie taka atmosfera w firmie.

Jeśli Ty także chcesz dołączyć do pracy w Grupie TENSE i rozpocząć staż, aplikuj tutaj. Zapraszamy też do przeczytania rozmowy z Patrykiem Musiałem, który po skończeniu stażu rozpoczął pracę w Sekcji PREMIUM.

Zapisz się do newslettera i odbieraj regularną dawkę wiedzy, ciekawostek i nowości ze świata reklamy internetowej!