Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Agencja SEO i SEM > Blog > Wolves Summit – Warsztaty z „Wilkami”

Wolves Summit – Warsztaty z „Wilkami”

Wolves Summit – Warsztaty z „Wilkami”

Wolves Summit to jedna z większych konferencji w Europie, skupiająca w jednym miejscu specjalistów od startupów, inwestycji oraz marketingu. Poznań już teraz, dzięki zorganizowanemu przez Business Link oraz Wolves Summit szkoleniu z marketingu i sprzedaży, miał okazję zasmakować tego, co będzie działo się 27-28 października w Warszawie. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć.

Szkolenie odbyło się w siedzibie Business link w Poznaniu, przy ulicy Baraniaka 88E. Nowoczesna sala, świetny klimat oraz pyszne ciastka sprawiły, że czuliśmy się komfortowo, jak u siebie i wśród swoich znajomych. Chwila oczekiwania i równo o godzinie 17 przywitał nas Bartosz Marciniak z Wolves Summit, po czym przeszliśmy do wykładów.

J16A5236

Całe wydarzenie zostało podzielone na dwie części, wykłady czterech prelegentów oraz część networkingową. Jako pierwszy wystąpił przed nami Damian Król, dyrektor inwestycyjny w funduszu zalążkowym Platinum Seed Incubator oraz sieci Aniołów Biznesu Platinum Investors, a także założyciel oraz prezes zarządu spółki Partners & Ventures. Starał się on przekazać nam wiedzę niezbędną przy poszukiwaniu inwestorów i zdradził nam, jak odpowiednio przygotować się do takich poszukiwań i nie stracić swojej szansy.

J16A5254

Kolejnym prelegentem była współzałożycielka Wolves Summit, Barbara Piasek, która opowiedziała nam o tym, jak sprzedawać i jak wiedza o sprzedaży łączy się z wiedzą o marketingu w doskonałą całość, a także o tym, jakie wartości są dla niej w życiu najważniejsze i jak kierować swoim biznesem, żeby te wartości promować.

CEO FoxyTasks, Alek Kowalczyk, powiedział nam z kolei o tym, co zrobić i jak się zaprezentować, żeby inwestorom opadły szczęki, a także podpowiedział, jakie pytania możemy od nich usłyszeć i jak przygotować się, żeby dobrze na nie odpowiedzieć.

J16A5265

Ostatni wykład należał do Tomasza Jaroszka, specjalisty w sprawach mediów internetowych, który pokazał nam, jak rozwijać sieć sprzedaży i trafiać do klientów, którzy nas potrzebują oraz przedstawił narzędzia, które nam w tym pomogą.

Po przemowach organizatorzy przygotowali dla nas niespodziankę. Każdy uczestnik szkolenia miał szansę wygrać wejściówkę na konferencję Wolves Summit w Warszawie, która odbędzie się w październiku. Zwycięzca został wylosowany spośród wizytówek, które zebrano od nas na wejściu. Niestety tym razem nie udało nam się wygrać :(

Całe wydarzenie oceniamy jak najbardziej na plus. Dużo interesujących ludzi i jeszcze więcej niezwykle cennych informacji. Ciekawe kontakty, oraz wymiana doświadczeń, to tylko niewielka część tego, co zyskaliśmy uczestnicząc w tym spotkaniu. Poza tym, zawsze warto posłuchać ludzi bardziej doświadczonych, którzy uczyli się na własnych błędach, żebyśmy sami ich nie popełniali.

Autorem zdjęć umieszczonych w artykule jest organizator wydarzenia.