Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Urodziny w stylu Grupy TENSE – to już 8 lat!

Urodziny w stylu Grupy TENSE – to już 8 lat!

Urodziny w stylu Grupy TENSE – to już 8 lat!

Firmowe świętowanie urodzin na początku czerwca to tensowa tradycja. Planowanie tego wydarzenia rozpoczynamy jednak znacznie wcześniej. W tym celu swoje siły łączą Działy HR-u i marketingu, które przygotowują całe wydarzenie. Zobacz, jak wyglądają urodziny w stylu Grupy TENSE!

Plany, plany…

Urodziny firmy mają stałe miejsce w naszym kalendarzu. W tym roku spakowaliśmy prawie 100 urodzinowych paczek z niespodziankami! Oprócz obowiązkowego tortu czy lampki szampana zorganizowaliśmy firmową fotobudkę, a biuro zostało przystrojone balonami. Dzień przed urodzinami część prezentów została wysłanych do osób, które pracują zdalnie oraz do naszego bydgoskiego biura.

 

8 lat w pigułce

W czwartek, równo o godzinie 11:04, sygnał do rozpoczęcia świętowania dał Michał Więcław, właściciel Grupy TENSE. Oficjalne przemówienie zostało zastąpione najciekawszym faktami z życia firmy. Część osób z sentymentem wspominała początki, pozostali natomiast dowiedzieli się, że nie ma rzeczy niemożliwych podczas pracy w Grupie TENSE.

Poniżej znajdziesz fakty z życia firmy, które uzyskały oficjalną akceptację publikacji na blogu. ;) Jeśli chcesz poznać pełną, nieocenzurowaną listę – dołącz do naszego zespołu!

Najdłuższa współpraca z klientem: 8 lat, mikas.com.pl – od 01.06.2009r.
Najdłuższy staż w firmie: Krzysztof Bezulski – specjalista ds. Google AdWords (od samego początku!).
Pierwszy wyjazd na integrację: w 2012 roku, 12 osób. Obecnie planowany na około 70 osób.
Pierwsze biuro: Wolsztyńska 7/3; przejęte po studentach.
Liczba aktywnych fraz w monitoringach: 50 940.
Najdłuższa kampania AdWords na jednym budżecie: 31 miesięcy (łączny budżet 220,16 zł; 7,10 zł miesięcznie).
Największy sukces pracownika: medal olimpijski.
Liczba kilogramów kawy na miesiąc: 12 kg, liczba kaw dziennie: ponad 100.
Największa liczba zgłoszeń na rekrutacji: 1013 (stanowisko – asystentka ds. administracji).
Najmłodszy współpracownik/pracownik firmy: 18 lat (copywriter).
Najstarszy pracownik firmy: 18 lat! ;)
Najszybsze wbicie frazy: 1h.
Najgorszy prezent w historii firmy: ptasznik kędzierzawy.
Najdziwniejszy wniosek urlopowy: pracownik zgłosił L14!

Dodatkowo, w ciągu ostatniego roku Grupa powiększyła się o 12 dzieci (rośnie młoda kadra TENSE!). Każdy następny tort urodzinowy jest cięższy o kilogram, a budżet firmy z pierwszego miesiąca działalności nie starczyłby obecnie na zakup kawy do biura. Jednocześnie dzięki skrzętnym zapiskom naszego Helpdeska Romana wiemy, że w 2016 roku udało się naprawić komputery około 200 razy poprzez standardowe polecenie „wyłącz, włącz komputer”. :) :) :)

Grupowe tensowe fotki i kapelusze

Po części „oficjalnej” przyszedł czas na tort, krótki toast i… urodzinowe niespodzianki.

Na naszych głowach pojawiły się firmowe kapelusze! Nowe osoby zostały dodatkowo obdarowane spersonalizowanymi kubeczkami z imieniem i nazwiskiem, a dzięki fotobudce każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
To już kolejny rok za nami. Co się zmieniło w Grupie TENSE? Nowi klienci, nowi specjaliści oraz kolejne sukcesy! Otworzyliśmy oddział w Bydgoszczy, znaleźliśmy się w rankingu Deloitte Technology Fast 50 jako najszybciej rozwijająca się polska agencja SEO w Europie Środkowej, przenieśliśmy się do nowych biur z powodu stale powiększającej się tensowej ekipy.

Liczymy także, że kolejny rok będzie równie udany. ;)


Jeśli chcecie wiedzieć, co dzieje się w Grupie TENSE – zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku, Instagramie oraz LinkedInie.

Więcej o historii Grupy TENSE przeczytasz TUTAJ.