Wróć do listy wpisów
Marketing
Agencja SEO i SEM > Blog > Technology Fast 50: Grupa TENSE najszybciej rozwijającą się agencją SEO w Europie Środkowej

Technology Fast 50: Grupa TENSE najszybciej rozwijającą się agencją SEO w Europie Środkowej

Technology Fast 50: Grupa TENSE najszybciej rozwijającą się agencją SEO w Europie Środkowej

Grupa TENSE znalazła się w zaszczytnym gronie najszybciej rozwijających się firm (oraz najszybciej rozwijających się agencji SEO) w Europie Środkowej według rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016. Wyróżnienie podczas uroczystej gali odebrał Michał Więcław, prezes zarządu Grupy TENSE.

Powerful Connections

Na początku października do naszego biura dotarła nietypowa przesyłka. Zielona piłeczka antystresowa w pudełku z logo Deloitte, a wraz z nią zadanie – przedstawić w nieszablonowy sposób rozwinięcie hasła Powerful Connections, które okazało się motywem przewodnim tegorocznej gali Technology Fast 50 Central Europe. Gali, na którą zostaliśmy jednocześnie zaproszeni.
Deloitte piłka
Na przygotowanie materiału filmowego mieliśmy zaledwie kilka dni. W trakcie zdjęć piłeczka krążyła po naszym biurze, a osoby rozwijające myśl Powerful Connections uczyły się idealnego chwytu i precyzyjnego rzutu w stronę kamery. Efekt można było podziwiać na wczorajszej gali.

Technology Fast 50

Deloitte Technology Fast 50 Central Europe skupia najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne na podstawie tempa wzrostu przychodów operacyjnych. Grupa TENSE została sklasyfikowana w kategorii głównej rankingu, czyli „Technology Fast 50” na 34. miejscu. W rankingu znalazło się łącznie 17 firm z Polski, 7 z Czech, 6 z Chorwacji, 5 ze Słowacji, 4 z Rumuni, 4 z Węgier, 3 z Litwy, 1 z Serbii, 1 z Bułgarii, 1 z Bośni i Hercegowiny oraz 1 ze Słowenii.

źródło: Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2016

Dlaczego wyróżnienie Fast 50 jest prestiżowe? Ponieważ porównuje dynamikę wzrostu wyników finansowych z wielu krajów Europy Środkowej (w tegorocznej edycji rankingu firmy reprezentują 11 krajów), które:
– inwestują w badania i rozwój lub wytwarzają autorskie rozwiązania,
– posiadają strukturę własności wykluczającą udziały większościowe zagranicznych inwestorów,
– są firmami technologicznymi, działającymi w obszarach związanych z IT, Internetem, mediami i telekomunikacją, a także biotechnologiami, nanotechnologiami czy technologiami medycznymi.
– działają na rynku co najmniej kilka lat, utrzymując wyniki finansowe na wysokim poziomie.
Ranking jest również objęty honorowym patronatem m.in. Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Energii, a także Urzędu Patentowego czy PARP-u.

Ranking Deloitte

Kolejny sukces Grupy TENSE

Wczorajsza gala rozpoczęła się prezentacją materiałów filmowych przygotowanych wcześniej przez firmy. Po krótkich przemówieniach nadeszła długo oczekiwana chwila – wyniki rankingu. W tegorocznym rankingu średni wzrost przychodów firm, które zgłosiły się Technology Fast 50 wyniósł 1057% (2012 rok w porównaniu do 2015). Wynik znacznie wyższy w porównaniu do zeszłorocznego rankingu (średnia 560%). W głównym rankingu pojawiło się aż 43 nowych firm (w tym Grupa TENSE), 1 awansowała i 6 spadło w porównaniu do 2015 roku. Ranking wygrała firma Codewise z Krakowa. Grupa TENSE uplasowała się na 34. pozycji jako 12. firma z Polski. Z pełnym rankingiem można zapoznać się na stronie Deloitte.

Gala
Po zakończeniu części oficjalnej, podczas której wyróżnionym firmom zostały wręczone statuetki oraz certyfikaty, przyszedł czas na chwilę świętowania, rozmowy oraz zdjęcia. ;)

Tytuł jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych to kolejne wyróżnienie, które otrzymała Grupa TENSE w ostatnim czasie. Nasz potencjał został dostrzeżony w kwietniu bieżącego roku, w konkursie na Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, którego zostaliśmy laureatem, a także w czerwcu, gdy Google zaprosiło nas do prestiżowego programu Google Rising Stars.

Rozwój Grupy TENSE to, zgodnie z hasłem Powerful Connections, współpraca oraz relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, Partnerami, a przede wszystkim pomiędzy nami, osobami pracującymi w Grupie. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego sukcesu naszej agencji, wyróżnienia, które motywuje nas do dalszej pracy i – nie ukrywamy – jest także jej miłym dodatkiem.