Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Szkolenie z Google Partners – relacja z wydarzenia

Szkolenie z Google Partners – relacja z wydarzenia

Szkolenie z Google Partners – relacja z wydarzenia

W ubiegłym tygodniu kolejny raz mieliśmy przyjemność ugościć w naszych progach przedstawicieli Google Partners, którzy przygotowali dla naszych pracowników szkolenie o tematyce sprzedażowej. W szkoleniu uczestniczyli pracownicy z działu Handlowego z Poznania i z Bydgoszczy oraz Pionu Obsługi Klienta, a także działu Marketingu.

Szkolenie zostało podzielone na różne bloki tematyczne. Nie była to jednak tylko teoria! Wiele aspektów, z których korzystamy na co dzień, zostało przedstawione również w praktyce. Ciekawe zadania, zaskakujące eksperymenty czy przykłady sytuacji, z którymi możemy spotkać się każdego dnia w pracy, to dla nas ogromne kompendium wiedzy, z którego możemy korzystać i dzielić się z innymi pracownikami. Wymiana doświadczeń nabytych przy pracy z Google to dla nas możliwość poznania innego spojrzenia na daną sytuację, w której znajduje się Klient.

Specjaliści uczestniczący w szkoleniu odegrali rolę sprzedawcy i klienta, z którym mają okazję rozmawiać każdego dnia. Poznali nowe techniki sprzedażowe i przede wszystkim rozwinęli kompetencje w ramach kampanii Google AdWords.

Szkolenie z Google Partners przyniosło świeży powiew nowych pomysłów i rozwiązań dla naszych Klientów i jest dla nas bardzo cennym doświadczeniem. Liczymy na więcej!