Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Agencja SEO i SEM > Blog > Srebrny medal i wyróżnienie na gali semKRK dla Grupy TENSE

Srebrny medal i wyróżnienie na gali semKRK dla Grupy TENSE

Srebrny medal i wyróżnienie na gali semKRK dla Grupy TENSE

Dobre wieści z gali semKRK Awards. Grupa TENSE zajęła drugie miejsce w kategorii Najlepsza kampania SEO za pracę dla serwisu allecco.pl oraz zdobyła wyróżnienie za case w kategorii Najlepsza kampania e-commerce dla sklepu supersportowy.pl. Gala odbyła się 25 września i była przeprowadzona w całości online.

semKRK to jeden z najważniejszych konkursów branżowych w Polsce. Co ważne, o zwycięstwie decyduje tylko opinia sędziów. Nie liczą się lajki na Facebooku czy najwyższa liczba SMS-ów. Jest obiektywnie i merytorycznie. Sędziowie skupiają się na innowacyjności, kreatywności i nietypowym podejściu do tematu. Ważny jest także stosunek budżetu do efektów oraz fakt, czy case będzie atrakcyjnych dla słuchaczy konferencji.

Grupa TENSE na semKRK Awards

Drugie miejsce w kategorii Najlepsza kampania SEO to wynik naszej pracy dla serwisu internetowego poświęconego zdrowiu i urodzie allecco.pl.

W trzy miesiące wygenerowaliśmy 156 tysięcy sesji miesięcznie więcej. Liczba fraz w TOP 10 wzrosła o 39 tysięcy. Warto zaznaczyć, że wysokie pozycje utrzymuje fraza „viagra” – bardzo trudne do wypozycjonowania na topowe miejsca słowo kluczowe.

Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie to również duży sukces. Udało nam się je osiągnąć za case dla sklepu supersportowy.pl.

Mimo ograniczonych możliwości wdrożenia optymalizacji zwiększyliśmy w nim liczbę sesji o 25 500 tysięcy w ujęciu rocznym. Liczba fraz w TOP 10 urosła z 300 do 1 800.

To pierwsza wygrana Grupy TENSE w konkursie semKRKmówi Piotr Michalak, Ekspert SEO i Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu w Grupie TENSE. Cieszymy się, że nasza praca została zauważona i doceniona w branży. semKRK nagradza najlepsze kampanie na polskim rynku, a my znaleźliśmy się wśród nich. To cieszy i motywuje do dalszej pracy dodaje Piotr Michalak.

To był udany rok

Mimo pandemii koronawirusa i trudnego czasu, w jakim znaleźli się przedsiębiorcy, Grupa TENSE nie zwalnia. W tym roku za case dla allecco.pl otrzymaliśmy główną nagrodę na Global Search Awards. Jury tego prestiżowego, międzynarodowego konkursu przyznało Grupie TENSE tytuł w kategorii Best Low Budget Campagin (SEO). Za pracę dla allecco.pl dostaliśmy również wyróżnienie na European Search Awards. W lipcu zostaliśmy uhonorowani nagrodą MADE IN POLAND 2020 za istotny wpływ na rozwój polskiej gospodarki. Nie spoczywamy na laurach i z optymizmem patrzymy na rok 2021.

Chcesz zdobywać z nami nagrody?