Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Spotkanie wigilijne 2017

Spotkanie wigilijne 2017

Spotkanie wigilijne 2017

W piątkowy wieczór wszystkie Tensowe drogi prowadziły do Hotelu Kaskada znajdującego się nad jeziorem Kierskim, w okolicach Poznania. Po przebyciu ostatniego odcinka drogi prowadzącej bezpośrednio do hotelu i otarciu ostatnich łez przez wszystkich kierowców (w tym wielu kierowców Ubera, którzy co roku modlą się o chociażby prowizoryczną naprawę drogi), dotarliśmy do celu! Miejsca przy stole zostały szybko zapełnione, a pierwsze barowe kupony rozchodziły się w mgnieniu oka ;).


Po krótkiej części oficjalnej, podczas której życzenia świąteczne złożyła Eliza Woźniacka (Dyrektor Zarządzający) i Michał Więcław (Prezes Zarządu) w ruch poszły talerze, sztućce i kieliszki ;). Zgodnie z tradycją, na stole znalazły się też tradycyjne wigilijne potrawy, w tym barszczyk z uszkami, grzybowa czy pyszne pierożki. Nie mogło również zabraknąć świątecznych wypieków.

Firmowa wigilia to oczywiście okazja do spotkania się w szerszym gronie. Do naszego poznańskiego zespołu dołączyły w piątek osoby z oddziału bydgoskiego Grupy TENSE, pojawił się również przedstawiciel osób pracujących zdalnie – Adam Skrzypek, czyli nasz niezawodny Ekspert ds. projektów SEO. Niekończące się rozmowy oraz zabawa przeniosły się na parkiet, gdzie pierwsza sygnał do zabawy w ramach firmowego karaoke dała Monika Nowicka, której profesjonalny, piękny śpiew wywołał zasłużony zachwyt. Nie trzeba było jednak długo czekać na kolejnych śmiałków, dzięki którym rozśpiewała się cała Kaskada.

 

Zespół Grupy TENSE, zgodnie ze słowami Elizy Woźniackiej, stale się rozrasta, jednakże przyszły rok może być pod tym kątem rekordowy ;) Możliwe, że już w Sylwestra będziemy mogli dodatkowo świętować i składać gratulacje po raz pierwszy, ale nie ostatni. Kasiu, trzymamy kciuki jako pierwszej w kolejce! ;)

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!