Wróć do listy wpisów
HR
Agencja SEO i SEM > Blog > Plebiscyt na SEO MASTERS – znamy wyniki

Plebiscyt na SEO MASTERS – znamy wyniki

Plebiscyt na SEO MASTERS – znamy wyniki

Zielony Czarodziej, Einstein SEO czy Maratończyk – Grupa TENSE wybrała zwycięzców w plebiscycie zorganizowanym z okazji Dnia Pozycjonera 2019. Medale otrzymało pięciu reprezentantów działu SEO, a wręczał je Michał Więcław, prezes Grupy TENSE i Karolina Łukaszewska, Manager Pionu SEO.

Oto zwycięzcy w pięciu kategoriach: Adam Płaskodziński – Zielony Czarodziej, Krzysztof Kilewski – Einstein SEO, Dominik Gaertner – Maratończyk, Jakub Krysmalski – Sprinter Pozycjonowania i Piotr Michalak – Wujek Dobra Rada.

Dział SEO to najliczniejsza reprezentacja w naszej Grupie – pracuje w nim 45 osób, którzy codziennie walczą o najwyższe miejsca naszych klientów w wyszukiwarce. Nie sposób więc pominąć ich zasług w umacnianiu pozycji Grupy TENSE na rynku i zdobywaniu przez nas kolejnych nagród i wyróżnień.

Tym razem to my chcieliśmy wyróżnić SEO ninjas. Stąd pomysł na ogłoszenie Dnia Pozycjonera i zaproszenie pracowników do oddawania głosów na naszych mistrzówmówi Klaudia Machura, Młodszy Specjalista ds. HR i EB.To pierwszy konkurs w ramach Dnia Pozycjonera, ale na pewno nie ostatni. Zachęcamy do udziału w kolejnych plebiscytach, bo o wygranej decydują często pojedyncze głosydodaje Klaudia.

Jakie umiejętności i cechy kryją się za nazwami kategorii? Zielony Czarodziej, czyli Adam Płaskodziński, nie narzeka na złe samopoczucie w pracy – u niego zawsze wszystko rośnie lub nie spada – nawet entuzjazm po zmianie algorytmu. Einstein SEO, czyli Krzysztof Kilewski, żadnej branży się nie boi, nawet tych najtrudniejszych. W zestawieniu nie mogło zabraknąć osoby, która na każdy problem znajdzie rozwiązanie i jako jedyna nie uznaje konieczności dodawania zadań w Parna – Piotra Michalaka, czyli Wuja Dobra Rada. O Jakubie Krysmalskim – Sprinterowi Pozycjonowania, śmiało możemy powiedzieć, że zdobywa pozycje szybciej niż prędkość światła. Natomiast Dominikowi Gaertnerowi – naszemu Maratończykowi – osiągnięcie top 10 zajmuje trochę więcej czasu, ale jak już wbije pozycje, to sam Google przesyła gratulacje.

Jako, że od dawna myślę o udziale w maratonie, niezmiernie się cieszę, że moi koledzy i koleżanki przyznali mi medal właśnie w tej kategoriimówi Dominik Gaetner. W sztuce pozycjonowania, podobnie jak w bieganiu na długie dystanse, musi minąć trochę czasu, zanim osiągnie się upragnioną metę. Pozycjonowane strony wymagają czasochłonnej analizy serwisu oraz stron konkurencyjnych, dużej rozbudowy pod kątem tematycznych treści, optymalizacji kodu, a także odpowiedniego rozłożenia w czasie procesu budowania profilu linkowego. Jeśli zależy nam na wysokich i stabilnych pozycjach, musimy działać systematycznie, nie zrażać się drobnymi niepowodzeniami i nie zbaczać z wyznaczonej drogi. Dobrze wiedzą o tym klienci, którzy współpracują ze mną od dłuższego czasu i są bardzo zadowoleni z osiągniętych przez mnie wynikówdodaje Dominik.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim zwycięzcom i zapraszamy do głosowania w kolejnych TENSE plebiscytach!