Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Najszczęśliwsze 5 km z Grupą TENSE – pobiegliśmy w THE COLOR RUN!

Najszczęśliwsze 5 km z Grupą TENSE – pobiegliśmy w THE COLOR RUN!

Najszczęśliwsze 5 km z Grupą TENSE – pobiegliśmy w THE COLOR RUN!

Pamiętacie wzruszającą historię Macieja Mazurka na naszym fanpage’u? Maciej to nasz rekruter, który – jak to przystało na HRowca – bardzo wierzy w ludzi. Wczoraj, tj. 21 czerwca, uwierzył jeszcze bardziej! I to w ludzi wyjątkowych – bo we własny zespół z Grupy TENSE!

Stało się! Tłumnie i dzielnie pobiegliśmy w The Color Run.

Decyzja dotycząca udziału w wydarzeniu zapadła dość późno, bo niespełna tydzień przed samym biegiem. Nie przeszkodziło to jednak w zgłoszeniu się aż kilkunastoosobowej grupie naszych pracowników! Choć na co dzień rozdzieleni na trzy biura, w niedzielę połączyli swoje moce: dział marketingu, HRu i SEO z działem handlowym oraz IT!

The Color Run to nie był zwykły bieg. Na 5 kilometrowej trasie, wyznaczonej wkoło Jeziora Maltańskiego, rozstawione były punkty, gdzie obsypywano biegaczy kolorowym proszkiem. Nie bez powodu wydarzenie to nazywają NAJSZCZĘŚLIWSZYMI 5 KILOMETRAMI! Kilka tysięcy roztańczonych i rozśpiewanych ludzi, którzy cenią zdrowy tryb życia. Niepowtarzalna możliwość wytarzania się w jaskrawych, kolorowych proszkach oraz bieg, który podniósł endorfiny to właśnie The Color Run!

A w tym wszystkim my – Grupa TENSE – równie rozbawieni, kolorowi i zmotywowani!

 

Było muzycznie i bajecznie kolorowo. Momentami również ciężko (szczególnie, jeśli trzeba było biec pod górkę) i zimno, gdyż pogoda tego dnia nie dopisała. Ale przetrwaliśmy, dobiegliśmy, a przede wszystkim dobrze się bawiliśmy i jeszcze bardziej zintegrowaliśmy. Takie wydarzenia umacniają nas w przekonaniu, że razem możemy naprawdę wiele zdziałać.

I choć niektórzy z nas nie są (a po dzisiejszym dniu uświadomili sobie, że na pewno nigdy nie będą) zawodowymi biegaczami, udało nam się ukończyć bieg! No i Maciej się nie mylił – dobiegł, a my razem z nim!