Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Mamy trzy nominacje do European Search Awards 2021!

Mamy trzy nominacje do European Search Awards 2021!

Mamy trzy nominacje do European Search Awards 2021!

Brawo my! Drugi raz z rzędu dostaliśmy się do finału konkursu European Search Awards 2021. W tym roku jury doceniło nas w aż trzech kategoriach!

European Searach Awards to jeden z najważniejszych konkursów branżowych dla agencji marketingowych z całej Europy. Grupa TENSE otrzymała wróżenie w następujących kategoriach:

  • BEST USE OF SEARCH (HEALTH) – za naszą pracę dla rehab.pl,
  • BEST LOCAL CAMPAIGN SEO – za doskonałe wyniki dla cukierniasowa.pl,
  • BEST LOW BUDGET CAMPAIGN SEO – za case dla cukierniasowa.pl.
Po raz kolejny udowodniliśmy, że znamy się na swojej robocie! W zeszłym roku znaleźliśmy się w finale ESA oraz zdobyliśmy główną nagrodę w Global Search Awards 2020 w kategorii Best Low Budget Campaign SEO dla serwisu allecco.pl.

W tym roku postanowiliśmy iść za ciosem i pokazać naszą pracę dla dwóch klientów – strony ogólnopolskiej sieci kawiarni cukierniasowa.pl i witryny specjalisty od chorób kręgosłupa rehab.pl.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że zgrany zespół i zaangażowany w proces pozycjonowania Klient to podstawa sukcesów w branży SEO. Strategia stworzona na podstawie analizy danych, zaplanowane i systematyczne działania pozwoliły konkurować z najlepszymi w Europie! Dla witryny rehab.pl wygenerowaliśmy milion kliknięć z bezpłatnych wyników wyszukiwania w ostatnim kwartale. Taki wynik udało się osiągnąć w mikro budżecie 100$ miesięcznie. Natomiast strona Cukierni Sowa odnotowała dwukrotny wzrost przejść z SERP-ów i to w ekspresowym tempie, bo w ciągu pół roku – mówi Piotr Michalak, Ekspert SEO w Grupie TENSE.

W ESA nagradzane są najlepsze firmy i agencje w branży PPC, SEO i Content Marketingu z 44 europejskich krajów. Liczą się w nim innowacyjne podejście, kreatywność, wykorzystanie nowych technologii, big data oraz holistyczne podejście do marketingu 360.

O tym, czy wygramy, dowiemy się 27 maja. Trzymajcie za nas kciuki. Pełna lista finalistów jest tutaj.