Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Mamy Gazelę Biznesu!

Mamy Gazelę Biznesu!

Mamy Gazelę Biznesu!

Już po raz 19. Gazele Biznesu powędrowały w ręce reprezentantów najszybciej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Tegoroczna gala odbyła się 11 marca w warszawskim hotelu Hilton, a Grupę TENSE reprezentowali Eliza Woźniacka, Dyrektor Zarządzający i Hugon Szulczewski, Kierownik Działu Handlowego.

Lubimy odbierać nagrody. Bardzo. Tym bardziej, jeśli przyznawane są przez analityków i przedstawicieli świata biznesu oraz jeden z najlepszych tytułów branżowych w Polsce – „Puls Biznesu”. Wisienką na torcie jest oprawa i miejsce, w którym przyszło nam przyjmować wyróżnienie – hotel Hilton w Warszawie. Z racji nieobecności Michała Więcława, godne zastępstwo za Prezesa Grupy TENSE sprawowali Eliza Woźniacka i Hugon Szulczewski. Reprezentacja to zaiste adekwatna i właściwa, ponieważ kto, jak nie Dyrektor Zarządzający i Kierownik Działu Handlowego, mogą przyjąć wyróżnienie, do którego otrzymania trzeba było m.in. pochwalić się zwiększeniem obrotów przez trzy lata z rzędu?

Grupa TENSE w zacnym gronie

Na Gali „Pulsu Biznesu” pojawili się reprezentanci większości wyróżnionych firm, była to więc idealna okazja do nawiązania znajomości z innymi prężnie działającymi przedsiębiorcami. Szczególnie cieszy nas fakt, że w zestawieniu, z roku na rok, pojawia się coraz więcej firm rodzinnych – wielopokoleniowych, z tradycją, osiągnięciami i planami na przyszłość. Nie tylko to się zmienia. Polski biznes nie jest już reprezentowany głównie przez mężczyzn. Rola kobiet rośnie i umacnia się, co potwierdza także Eliza Woźniacka.

– Jestem dumna z tego, jakie sukcesy odnosimy i jakie wartości reprezentują nasi pracownicy – podkreśla Eliza. – Ubiegły rok był dla nas bardzo wymagający, ale owocował również wieloma sukcesami, których najlepszych przykładem jest ta nagroda – dodaje.

To był dobry rok

Rzeczywiście, ubiegły rok był dla nas szczególnie bogaty w nagrody i wyróżnienia. Poznański Lider Przedsiębiorczości, miejsce w kolejnym rankingu Deloitte oraz Financial Times czy uznanie kapituły przyznającej tytuł Firmy Rodzinnej Roku 2018 dodały nam skrzydeł i wprowadziły na prostą drogę ku kolejnym sukcesom.