Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Mali prezesi dużej firmy

Mali prezesi dużej firmy

Mali prezesi dużej firmy

Akademia Przyszłości to młodsza siostra Szlachetnej Paczki, w której co roku nasza firma bierze czynny udział. Dzieci z Akademii Przyszłości są wskazane przez szkoły, do których chodzą na co dzień. Akademia i Tutorzy nie zmieniają ich świata, nie usuwają przeszkód z drogi, ale uczą, jak sobie w tym świecie radzić.

Fotel Prezesa – na czym polega projekt?

Jednym z projektów, które funkcjonują w Akademii Przyszłości jest „Fotel Prezesa”, w którym to nasza firma w miniony piątek brała udział. Jest to wydarzenie, w ramach którego dzieci zabierane są do siedzib firm, aby poznać specyfikę pracy przedsiębiorstw, spotkać pracowników, ale przede wszystkim zasiąść na fotelu Prezesa. Celem spotkania jest pokazanie dzieciom, jak wiele perspektyw mają przed sobą, co mogą osiągnąć, ale także kim mogą zostać i co robić w przyszłości.

Grupa TENSE – za kulisami

Odwiedziło nas pięcioro dzieciaków wraz ze swoimi Tutorami. Osoby z działu handlowego, oprócz opowieści o firmie, zagwarantowały też nie lada zabawę ze zdjęciami z polaroida. Krawaty i okulary do zdjęć okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzieciaki były zachwycone!

Każde z nich otrzymało zdjęcie, które następnie umieściło w wizytówce przygotowywanej pod czujnym okiem działu HR. Na drugim piętrze nasi goście zapoznali się z działem SEO, wykonali telefony do Specjalistów ds. Pozycjonowania, a także zobaczyli, jak wygląda praca zza biurka. Ogromne zainteresowanie wzbudziła drukarka z funkcją skanowania. Skanowane były dłonie, a ich wydruki następnie zostały rozdane pracownikom na pamiątkę. Notesy, długopisy i zakreślacze to gadżety, które otrzymał każdy zainteresowany w Pionie Obsługi Klienta oraz Dziale Marketingu.

 

Młodzi prezesi gotowi do pracy

Na sam koniec wizyty w naszej firmie nasi goście odwiedzili Prezesa, Michała Więcława, w jego gabinecie. Fotel Prezesa został szybko zajęty. Dzieci robiły sobie zdjęcia, zadawały pytania, ale przede wszystkim wymieniły się z Prezesem wizytówkami zapowiadając, że będą pracowały w Grupie TENSE.

Wszystkim dzieciom życzymy sukcesów w nauce i serdecznie dziękujemy za umilenie nam piątkowego popołudnia w pracy. Jesteście wspaniali!