Pozycjonowanie stron
Wrocław
z agencją SEO

Prowadzisz sklep internetowy lub posiadasz stronę www, które nie cieszą się zainteresowaniem ze strony potencjalnych Klientów?

Twoja firma mimo inwestowania kolejnych środków jest mało rozpoznawalna? Zastanawiasz się, w jaki sposób skutecznie promować swój biznes w sieci? Jeśli na minimum jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, powinieneś jak najszybciej zainteresować się tematyką pozycjonowania lokalnego. Dzięki niemu, prowadząc biznes we Wrocławiu, dasz się lepiej poznać lokalnym Klientom, docierając z ofertą do osób realnie zainteresowanych Twoimi usługami.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Lokalne pozycjonowanie stron to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich firm – takich jak Twoja. Bez względu na to, czy prowadzisz salon piękności w Śródmieściu, pizzerię na Sępolnie, gabinet dentystyczny na Krzykach czy myjnię samochodową na Psim Polu, Twoją konkurencją są przede wszystkim firmy o podobnym profilu, działające na tym samym obszarze.

Zamiast wydawać duże pieniądze na kampanie ogólnopolskie lub nieefektywne działania w skali całego miasta, proponujemy Ci rozwiązanie zaprojektowane i dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb – pozycjonowanie loklane.

Grupa TENSE od lat wspiera przedsiębiorstwa z Wrocławia i okolic funkcjonujących na niezwykle wymagającym, lokalnym rynku. Z przyjemnością podejmiemy współpracę także z Twoją firmą – sprawdź, jak możemy pomóc Ci w wypromowaniu marki i zwiększeniu sprzedaży towarów lub usług.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Wrocław – szansa dla Twojej firmy na rozwój

Szukasz odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób Twoi rynkowi rywale sprzedają więcej od Ciebie i są lepiej rozpoznawalni, nawet pomimo mniej atrakcyjnej lokalizacji, wyższych cen czy niższej jakości usług?

Pozycjonowanie stron internetowych pozwala skutecznie powiększać przewagę biznesową, nawet pomimo niewielkiego budżetu.

Osiągaj biznesowe szczyty dzięki skutecznemu pozycjonowaniu!
Dołącz do firm, które dzięki pozycjonowaniu lokalnemu prześcignęły konkurencję i powiększyły grono Klientów.
Bezpłatna wycena
Sprzedawaj więcej od konkurencji, zyskaj pozycję lidera na lokalnym ryku usług – Grupa TENSE to zespół ekspertów z ponad 10-letnim doświadczeniem w promowaniu firm w internecie. Nasze działania wytyczają drogę na biznesowe szczyty naszym Klientom – także tym z Wrocławia. Dołącz do nich już dziś.

Poznaj najważniejsze korzyści, jakie daje lokalne pozycjonowanie stron www:

Koncentracja na Klientach faktycznie zainteresowanych usługami firmy

Brak konieczności konkurowania z firmami z innych osiedli i rejonów Wrocławia

Szybszy wzrost pozycji w Google niż w przypadku działań ogólnopolskich

Pozyskiwanie nowych Klientów bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów kampanii

Mniejsza liczba konkurencyjnych fraz

Orientacja na użytkownika lokalnego – wykorzystanie geolokalizacji

Niższe koszty promocji w porównaniu np. z kampanią linków sponsorowanych

Zdobycie i utrzymanie biznesowej przewagi na wymagającym rynku

Jak działa pozycjonowanie lokalne?

Odpowiednie zaplanowanie działań optymalizacyjnych, wdrożenie ich we właściwym momencie, koordynacja wszystkich procesów oraz bieżące monitorowanie efektów – oto cztery filary, na których opieramy pozycjonowanie lokalne w Grupie TENSE. Nasza wiedza i doświadczenie zapewnią Ci pozycję lidera na lokalnym rynku, bez względu na to, czy chcesz wypromować sklep internetowy, firmową stronę www, serwis ogłoszeniowy czy eksperckiego bloga.

Powierzając nam lokalne pozycjonowanie swojego serwisu, otrzymujesz gwarancję kompleksowo wdrożonych procesów, które – prowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami Google – zapewnią szybki, widoczny i trwały wzrost pozycji witryny internetowej w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Tworząc dla Ciebie dedykowaną strategię SEO, uwzględnimy takie czynniki jak:

specyfika branży,
stopień konkurencyjności,
aktualny wygląd strony,
posunięcia konkurencji.

Na podstawie analizy tych punktów tworzymy skrojoną na Twoją miarę i potrzeby propozycję współpracy, która uwzględnia przedstawione przez Ciebie cele biznesowe.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron we Wrocławiu?

Na to pytanie nie można udzielić jednoznacznie brzmiącej odpowiedzi. Każda kampania SEO wyceniana jest przez naszą firmę indywidualnie, po uwzględnieniu wszystkich wyżej wymienionych czynników.

W dużych miastach, takich jak Wrocław, przedsiębiorstwa zmuszone są rywalizować o uwagę i zaufanie Klienta z wieloma podmiotami o podobnej specyfice. Konkurencja często dysponuje większym budżetem i szerszymi możliwościami promocji. Również z tego powodu, zlecenie działań SEO doświadczonym ekspertom będzie rozsądną inwestycją, która pozwoli Twojej firmie w szybkim czasie dołączyć do grona liderów i konsekwentnie umacniać swoją pozycję na włocławskim rynku.

Przykładowy cennik usług SEO dla lokalnej firmy z Wrocławia znajduje się poniżej.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta wrocław 0 zł 149 zł 169 zł 189 zł
2 implanty wrocław 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
3 protetyk wrocław 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
4 protetyka wrocław 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 protetyka stomatologiczna wrocław 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 dentysta wrocław 5400 0 zł 149 zł 169 zł 189 zł
2 implanty wrocław 720 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
3 protetyk wrocław 590 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
4 protetyka wrocław 590 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 protetyka stomatologiczna wrocław 50 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór fraz do pozycjonowania

Podstawą efektywnego SEO jest selekcja słów kluczowych, najlepiej opisujących Twoją działalność. To na nich koncentrujemy się w trakcie planowania, a następnie – wdrażania kampanii.

Audyt strony oraz optymalizacja serwisu

Twój aktualny serwis www zostanie przez nas kompleksowo zbadany. Pozwoli to ustalić zakres koniecznych do wdrożenia poprawek, zarówno w zakresie budowy, jak i zawartości witryny.

Doradztwo i wsparcie

Każdemu z naszych Klientów przydzielamy dedykowanego opiekuna SEO, gwarantującego ekspercką pomoc w trakcie kampanii.

Czytelne i niezmienne zasady

Podpisując umowę na pozycjonowanie lokalne, poznajesz wszystkie koszty jeszcze przed rozpoczęciem prac. Dzięki temu nie musisz obawiać się ukrytych opłat planując budżet na promocję firmy w internecie.

Bieżące monitorowanie efektów

Regularnie otrzymujesz od nas raporty dotyczące zmiany pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Dajemy Ci dostęp do Panelu Klienta, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne do oceny naszych działań informacje i statystyki.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • dobór słów kluczowych
 • podpisanie umowy na usługi SEO
 • audyt strony internetowej
Etap 2
 • optymalizacja serwisu
 • rozpoczęcie działań SEO
Etap 3
 • kontynuowanie działań SEO
 • wzrost pozycji strony
 • wsparcie Klienta oraz doradztwo
 • raportowanie i śledzenie rezultatów
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Naszym Klientom z Wrocławia oraz całego kraju oferujemy szereg komplementarnych względem siebie działań z zakresu szeroko rozumianego marketingu interaktywnego. Oprócz kampanii SEO wspieramy firmy w inny sposób.

 • Reklama PPC

  Ustawimy i zoptymalizujemy kampanię Google Ads, reklamę w Zakupach Google, remarketing, oraz zaplanujemy inne działania, które pozwalają na zbudowanie silnej marki w internecie. W odróżnieniu od działań SEO SEM pozwala na osiąganie natychmiastowych efektów.

 • Marketing wizerunkowy

  Zadbamy o wizerunek Twojej firmy w Google Moja Firma, na forach branżowych czy social mediach. Będziemy reagować na wzmianki o Twoim biznesie i wzmacniać jej rozpoznawalność.

 • Content marketing

  Nasi doświadczeni copywriterzy przygotują dla Ciebie artykuły specjalistyczne, ciekawe wpisy blogowe, angażujące opisy produktów dla sklepów internetowych, skuteczne sprzedażowo teksty na firmową witrynę www oraz znacznie więcej.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy liderem branży SEO i pomagamy firmom z całej Polski stać się liderami w ich biznesie. Potwierdzeniem naszej skuteczności są liczne nagrody i wyróżnienia, przyznawane na przestrzeni lat przez znakomite gremia. Jesteśmy dumnym posiadaczem takich tytułów jak Poznański Lider Przedsiębiorczości, Gazela Biznesu, Diament Miesięcznika Forbes czy Rodzinna Firma Roku 2018. Jako jedyna agencja SEO/SEM w kraju regularnie zajmujemy wysokie miejsca w rankingach Financial Times oraz Deloitte.

W tym momencie aktywnie współpracuje z nami ponad 1500 firm ze wszystkich najpopularniejszych oraz mniej konkurencyjnych sektorów gospodarki. Dowodem zaufania, jakim darzą nas biznesowi partnerzy jest fakt, że 90% naszych Klientów współpracuje z nami minimum 2 lata.

Zaufali nam między innymi:

logo Gemini
esa 2021
Google Partner Premier 2023

Jeśli w drodze na biznesowy szczyt potrzebujesz wsparcia ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z nam i przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Sprawdź pozycjonowanie w innych miastach

Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?

Zapraszamy do kontaktu!

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania