Menu
Wróć do listy wpisów
HR
Strona główna > Blog > Konkurs Employer Branding – relacja

Konkurs Employer Branding – relacja

Konkurs Employer Branding – relacja

Grupa TENSE nie spoczywa na laurach – nowy rok to nowe wyzwania, ale także kolejne osiągnięcia! Na początku miesiąca, 8 lutego, mieliśmy okazję uczestniczyć w odbywającej się w Warszawie Gali EB Kreator, wieńczącej konkurs employer brandingu, w którym zdobyliśmy wyróżnienie w kategorii Zakładka KARIERA.

Czym jest konkurs EB Kreator?

To inicjatywa, która jest kierowana do pracodawców. Ma na celu upowszechnianie dobrych praktyk, jakimi jest między innymi budowanie pozytywnego wizerunku firmy w ramach employer brandingu. Zadaniem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów EB, które mogą być inspiracją dla innych przedsiębiorstw. Konkurs jest organizowany przez GoldenLine i w tym roku odbywał się po raz trzeci.

Rywalizować można było w 7 kategoriach:

  • Zakładka Kariera – tu przede wszystkim stawiano na świetny wygląd, funkcjonalność oraz użyteczność.
  • Ogłoszenie rekrutacyjne – nie liczyła się forma, a efektywność i kreatywność.
  • Najlepsza kampania w social media – zwracano uwagę przede wszystkim na pomysł i efekt, a nie na budżet kampanii.
  • Akcja rekrutacyjna – tu liczyła się inspiracja oraz zatrudnienie minimum jednego pracownika.
  • Kampania employer branding – kryterium zgłoszenia firmy było przede wszystkim wykorzystanie trzech kanałów komunikacji, nie tylko płatnych.
  • Wideo wizerunkowo-rekrutacyjne – stawiano na autentyczność przekazu oraz dobry montaż.
  • Wewnętrzna kampania employer branding – tu liczyła się w niej dobra strategia budowania zaangażowania oraz motywacji pracowników.

Zobaczcie, za co nas docenili:

W trzeciej edycji padł rekord zgłoszeń – było ich ponad 160. W konkursie wzięły udział między innymi firmy: Lidl, Ikea Retail, Polpharma czy Avon. Tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić wyróżnieniem w kategorii Zakładka Kariera. Otrzymaliśmy wyróżnienia obok takich firm jak Volanto, Sokołów i Terra Group.

Wyróżnienie to ogromnie nas cieszy i motywuje do większej, wytężonej pracy, aby za rok pokazać się w jeszcze lepszej odsłonie.

Obejrzyjcie krótką relację z tego wydarzenia:

W artykule zostały wykorzystane materiały organizatora.