Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Kongres eHandlu w Warszawie

Kongres eHandlu w Warszawie

Kongres eHandlu w Warszawie

3 marca mieliśmy okazję uczestniczyć w IV Kongresie eHandlu, który odbył się na terenie Biznes Klubu Warszawskiego Stadionu Narodowego. Mimo chłodnego poranka, organizatorzy poprawili nam humor witając nas jak prawdziwe gwiazdy.

IMG_3165

Jak wyglądały same targi?

W wielkim skrócie: dużo ludzi, wielu świetnych prelegentów, pyszna kawa i wspólne oglądanie filmików na Youtube’a (to prawie jak dzień w pracy ;)). Nie mogliśmy, niestety, pojawić się na wszystkich prelekcjach ze względu na to, że odbywały się one na kilku scenach jednocześnie, ale staraliśmy się wynieść z tej wizyty jak najwięcej.

IMG_3190

Jak wykorzystaliśmy ten czas?

Michał Bąk z Elivo.pl był pierwszym prelegentem, którego słuchaliśmy. Opowiadał on o budowaniu społeczności za sprawą content marketingu. Mimo długiej podróży i wczesnych godzin porannych, próbowaliśmy przyswoić jak najwięcej wiedzy leżąc na przygotowanych leżakach, z pyszną kawą w ręku.

IMG_3171

Co prelekcję zmienialiśmy sceny, poznając przy okazji innych uczestników targów i wymieniając się z nimi poglądami. Dowiedzieliśmy się, jak sprzedawać nie sprzedając, jak tworzyć długofalową więź z klientem, a także jak zwiększać świadomość marki.

IMG_3166

Tuż po lunchu przygotowanym przez organizatorów, postanowiliśmy ugruntować swoją wiedzę z zakresu optymalizacji kart produktów w sklepach internetowych pod kątem SEO. Na koniec, aby jeszcze bardziej rozluźnić atmosferę słuchaliśmy o designie i Skarpetkach Sushi (bawełnianych skarpetkach zapakowanych na plastikowej tacce, zawiniętych tak, by przypominały dwie porcje sushi).

Warszawa pożegnała nas wieczorem jeszcze chłodniejszym niż poranek. Zmęczeni, ale zadowoleni ruszyliśmy w drogę powrotną po dniu pełnym wrażeń.

Nie lubimy bezczynności – już jesteśmy gotowi na X Targi eHandlu w Katowicach, które odbędą się 6 kwietnia! Mamy Dla Was kilka niespodzianek! Do zobaczenia!