Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Grupa TENSE z wyróżnieniem w konkursie Firma Rodzinna Roku 2018!

Grupa TENSE z wyróżnieniem w konkursie Firma Rodzinna Roku 2018!

Grupa TENSE z wyróżnieniem w konkursie Firma Rodzinna Roku 2018!

W Sali Białej Bazaru Poznańskiego, 29 listopada odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie Firmy Rodzinnej Roku 2018. Kapituła konkursu wyróżniła firmy rodzinne już po raz czwarty.

Czym jest konkurs Firma Rodzinna Roku?

Plebiscyt ma na celu wyłonienie organizacji, które realizują strategię opartą o dobro otoczenia, a także wykazują się ciekawymi, autorskimi projektami na rzecz pracowników, klientów i społeczeństwa. Dla kapituły konkursu, którymi są wybitni ludzie nauki i biznesu, (w tym roku m.in. prof. dr hab. Waldemar Frąckowiak, dr hab. Jan Klimek, dr Adrianna Lewandowska) ważne jest poznanie zarówno specyfiki działania firmy, jak i pielęgnowanych przez nią wartości rodzinnych.

Wyczucie między biznesem a społeczną odpowiedzialnością jest trudne do osiągnięcia. Okazuje się jednak, że w Polsce istnieje wiele firm, które znakomicie potrafią to osiągnąć. Za takimi przedsiębiorstwami stoi strategia i zarządzanie oparte o wartości rodzinne.

Rozstrzygnięcie konkursu

W tym roku Kapituła konkursu przydzieliła wyróżnienia oraz nagrodę główną. Jedną z wyróżnionych firm została Grupa TENSE. Kapituła doceniła nas za znakomite wyczucie i balans pomiędzy biznesową skutecznością a społeczną odpowiedzialnością. Wskazała również na realizację strategii biznesowej przez Grupę TENSE, która jest oparta na wartościach Rodziny Założycielskiej.

Tuż obok takich firm jak LPP S.A., Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej, Nowatech, Ceramika Paradyż, Fabryka Mebli Biurowych MARO czy TDJ S.A. – zwycięzcy tegorocznego konkursu, jesteśmy tym bardziej dumni, że zostaliśmy dostrzeżeni jako firma rodzinna.

To niezwykle ważna nagroda, która dopełnia nasze wartości, jakimi są otwartość, zaangażowanie, szczerość i elastyczność. Jako rodzinny biznes stwarzamy nowe miejsca pracy, nie zapominając o przyjaznej atmosferze oraz wspieraniu pracownika w jego pasjach. Pokazujemy, że poznańska przedsiębiorczość pozwala na stabilny rozwój – opłacalny dla miasta, mieszkańców i gospodarki.

Rodzina TENSE

Obecnie Grupa TENSE zatrudnia ponad 120 specjalistów z zakresu reklamy w Internecie, a sama znajduje się na rynku blisko od 10 lat. To nie jej pierwsze dostrzeżenie agencji przez kapituły plebiscytów. W tym roku nasza firma zdobyła już po raz trzeci wyróżnienie w prestiżowym konkursie Deloitte (Technology Fast 50) jako jedyna polska agencja zajmująca się pozycjonowaniem stron internetowych w zestawieniu. Wysokie miejsce zajęła również w rankingu brytyjskiego dziennika Financial Times w FT 1000: Europe’s Fastest Growing Companies. W poprzednich latach dynamiczny rozwój Grupy TENSE również został doceniany – Poznański Lider Przedsiębiorczości, status Google Partner Premier czy Google Rising Stars to prestiżowe nagrody i programy, na które może liczyć tylko wąskie grono agencji w Polsce.

W poznańskiej rodzinie siła!

Rodzina to jeden z elementów, który wykształcił w założycielu Grupy TENSE i prezesie – Michale Więcławie przedsiębiorczość i zamiłowanie do marketingu internetowego. Grupę TENSE wspierają również żona Michała – Marta, która w 2015 roku zaczęła rozwijać dział marketingu firmy, oraz jego brat Dariusz, który od dwóch lat współpracuje z działem SEO pod kątem spraw administracyjnych.

To nie tylko sukces rodzinny, ale również miasta, które wykształciło naszych specjalistów – obecnie absolwentów miejscowych uczelni wyższych. Grupa TENSE dokłada cegiełkę do rozwoju wielkopolskiego rynku nowoczesnych technologii, zachowując przy tym swoje wartości: otwartość, zaangażowanie, szczerość i elastyczność.