Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Grupa TENSE wyróżniona w konkursie „Poznański Lider Przedsiębiorczości”

Grupa TENSE wyróżniona w konkursie „Poznański Lider Przedsiębiorczości”

Grupa TENSE wyróżniona w konkursie „Poznański Lider Przedsiębiorczości”

Podczas tegorocznej, XVI edycji konkursu “Poznański Lider Przedsiębiorczości”, Grupa TENSE po raz kolejny otrzymała wyróżnienie, tym razem w kategorii “Średni Przedsiębiorca”.

Grupa TENSE na “piątkę”

Grupa TENSE może pochwalić się już czterema wyróżnieniami w tym prestiżowym konkursie oraz jednym tytułem Lidera, który otrzymała w 2016 roku w kategorii „Mały Przedsiębiorca”. Poprzednie wyróżnienia pojawiły się w 2012 roku (Tense.pl w kategorii “Mikroprzedsiębiorca), w 2014 i 2015 roku (Grupa TENSE odpowiednio w kategorii “Mikroprzedsiębiorca” i “Mały Przedsiębiorca”).

To już kolejna nagroda dla naszej agencji, którą otrzymaliśmy w ostatnim czasie. Niedawno został nam przyznany tytuł Gazeli Biznesu, znaleźliśmy się w gronie najlepszych Firm Rodzinnych i rankingu Financial Times. Jesteśmy dumni z uzyskanych tytułów, które potwierdzają intensywny wzrost Grupy TENSE oraz pozytywnie oceniają obrany przez nas kierunek rozwoju – mówi Michał Więcław, prezes Grupy TENSE.

Tradycyjnie już, konkursowa gala, odbywała się na terenie Targów Poznańskich. Po krótkim wstępie i przywitaniu gości, prowadzący galę prezentował kolejne firmy, które otrzymywały wyróżnienia lub tytuł Lidera (pełną listę laureatów można znaleźć TUTAJ). Część oficjalna zakończyła się wspólnym zdjęciem wszystkich osób, które odbierały nagrody, później nadszedł czas na kolację oraz rozmowy, te mniej i bardziej formalne.

Prestiżowy lider

Organizatorzy konkursu szczycą się tym, że jest on bezpłatny, czyli nie ma bariery finansowej związanej ze zgłoszeniem przedsiębiorstwa. Dodatkowo, jasne kryteria oceny oraz merytoryczne wsparcie firmy Grant Thornton, wspierającej kapitułę mają zagwarantować rzetelny i obiektywny wybór najlepszych firm. Tym bardziej cieszy nas kolejne wyróżnienie Grupy TENSE w tak prestiżowym konkursie.

–  Konkurs „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” jest jedynym znanym mi takim konkursem, w którym tytułu nie można kupić. Aby go dostać, trzeba się mocno napracować – mówił podczas gali Jan Grabkowski, starosta poznański, przewodniczący kapituły konkursowej.

Poznań stawia na biznes

Wielkopolska i Poznań tradycyjnie kojarzone są z przedsiębiorczością. Prezydent Miasta Poznania, Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starosta Poznański oraz Prezydent Sejmiku Województwa Wielkopolskiego podjęli w 2003 roku decyzję o stworzeniu konkursu, który będzie promował wyróżniające się firmy z sektora MSP w powiecie poznańskim. Wyróżnione przedsiębiorstwa muszą wykazać się m.in. dobrą kondycją finansową, ciekawą ofertą oraz wykorzystaniem innowacji w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Dodatkowo, kapituła konkursu ocenia zaangażowanie w życie lokalnej społeczności oraz tworzenie przyjaznych warunków pracy, a także rzetelne wywiązywanie się z obowiązków. Konkurs jest bezpłatny i posiada przejrzyste warunki uczestnictwa oraz kryteria oceny, co dodatkowo podnosi jego rangę i prestiż.