Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Grupa TENSE w Warszawie – relacja z XI Targów eHandlu

Grupa TENSE w Warszawie – relacja z XI Targów eHandlu

Grupa TENSE w Warszawie – relacja z XI Targów eHandlu

Kolejna, XI już edycja Targów eHandlu odbyła się tym razem w stolicy. Warszawa przywitała nas we wtorkowy wieczór mroźną pogodą, która lekko dała nam się we znaki. Następnego rana byliśmy już jednak zwarci i gotowi w Centrum EXPO XXI, oczekując pierwszych odwiedzających.

Współpracuj z najlepszymi

Tradycyjnie nasze stoisko odwiedziło sporo osób zainteresowanych usługami związanymi z promocją w Internecie. Pozycjonowanie, kampanie AdWords czy tworzenie stron to tylko niektóre tematy niekończących się rozmów, podczas których wyjaśnialiśmy kwestie techniczne, przedstawialiśmy efekty pracy, prezentując historie sukcesów naszych klientów, oraz doradzaliśmy, które usługi będą najlepszym rozwiązaniem. Szczególną uwagę odwiedzających przyciągała informacja o naszej obecności w rankingu Deloitte Technology Fast 50 , obiektywne potwierdzenie naszych sukcesów.

img_0488-001

Program Partnerski

Wśród osób odwiedzających nasze stoisko pojawiło się także sporo przedstawicieli firm zainteresowanych współpracą partnerską. Zarówno wystawcy, jak i goście targowi mogli zapoznać się ze szczegółami programu. Jesteśmy pewni, że po targach grono naszych partnerów znacznie się powiększy. ;)

img_0467-001

Prezentacja specjalisty SEO

Podczas targów pojawiła się również nasza prelekcja. Specjalista SEO, Piotr Michalak, opowiedział, jak powinien wyglądać skuteczny start pozycjonowania sklepu oraz przedstawił przykładowe case study z efektami, które udało nam się osiągnąć. Pełna sala potwierdziła zainteresowanie zagadnieniem pozycjonowania, nie mniejszą uwagą cieszył się także nasz ebook. Dla osób, które nie zdążyły zadać pytania Piotrowi, stworzyliśmy specjalny formularz, dzięki któremu można się z nim skontaktować lub uzyskać 3 bezpłatne porady SEO od naszego specjalisty SEO.

img_0497-001

Dodatkowe atrakcje

Na targi przygotowaliśmy także szereg dodatkowych atrakcji – konkurs, w którym nagrodą główną jest darmowe, roczne pozycjonowanie (wyniki już wkrótce pojawią się tutaj), gadżety, w tym firmowe ciasteczka, które po raz kolejny okazały się hitem, a także aplikację z quizem i poradami dotyczącymi reklamy w Internecie. Naszą ekipę wspomagały też urocze hostessy, Aneta i Anastazja, które zapraszały na nasze stoisko.

img_0525-001

Targowe podsumowania

Po krótkim odpoczynku po targach przyszedł czas na działanie! Już dzisiaj pojawiły się pierwsze telefony oraz maile od targowych gości. Cieszymy się, że mogliśmy porozmawiać z osobami, które pracują nad wieloma ciekawymi projektami, prowadzą własne firmy lub szukają kolejnych możliwości rozwoju dla swojej marki. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska! Jesteśmy pewni, że w wielu przypadkach jest to początek owocnej i długiej współpracy.

P.S.

Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej zdjęć z tego wydarzenia, odwiedźcie koniecznie nasz profil na Instagramie i na Facebooku!