Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Grupa TENSE w rankingu Gazele Biznesu 2018!

Grupa TENSE w rankingu Gazele Biznesu 2018!

Grupa TENSE w rankingu Gazele Biznesu 2018!

Grupa TENSE z dumą może uznać rok 2018 za wyjątkowo udany – nasza agencja jest obecna w kolejnym, prestiżowym rankingu – Gazele Biznesu 2018. To niezwykle ważne dla całej firmy, ponieważ wiemy, że to co robimy jest doceniane nie tylko przez naszych klientów i pracowników, ale również przez analityków i osoby ze świata biznesu.

Prestiżowy ranking Pulsu Biznesu

Gazele Biznesu to ranking uwzględniający najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie firmy w Polsce. Popularne zestawienie jest realizowane przez dziennik Puls Biznesu już od 18 lat. Firmy znajdujące się w rankingu muszą spełniać kilka kryteriów finansowych, m.in. przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zyski. Zgłoszenia do zestawienia weryfikują analitycy wywiadowni gospodarczej Coface Poland, zespół ten weryfikuje także firmy, które zostały uhonorowane tytułem Gazeli w poprzednich edycjach. Precyzyjna analiza oraz stałe poszukiwanie najlepszych firm z segmentu MSP, a także długa tradycja powstawania rankingu wpływają na powszechne uznanie związane z prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu.

Gazele Biznesu 2018 – 19. edycja

W 19. edycji rankingu Grupa TENSE  zajęła 106. miejsce w rankingu ogólnopolskim oraz 19. miejsce w zestawieniu firm z Wielkopolski. Wynik jest tym bardziej imponujący biorąc pod uwagę łączną liczbę 4499 przedsiębiorstw uwzględnionych w zestawieniu oraz utrzymaną wysoką dynamikę wzrostu przychodów 255%, która jest głównym kryterium rankingi. Regionalne gale wręczenia nagród odbędą się w najbliższych miesiącach, szczegóły powinniśmy poznać już wkrótce.

W tegorocznym rankingu nadal najliczniej reprezentowane są firmy z wybranych gałęzi gospodarki, wśród których dominują handel detaliczny oraz produkcja przemysłowa (po prawie 40% wszystkich laureatów). W ścisłej czołówce Gazel Biznesu pojawiło się jednak sporo firm reprezentujących szeroko rozumiany przemysł 4.0, czyli firmy z branży IT, automatyzacji, przetwarzania i wymiany danych itd. Drugą tendencją zestawienia, na którą wskazuje Puls Biznesu, jest trend spadkowy charakteryzujący przyrosty obrotów osiągane przez laureatów. Autorzy rankingu zwracają również uwagę na wzrost inwestycji małych i średnich firm. Regionalna struktura rankingu pozostała bez większych zmian, nadal najliczniej reprezentowane są: Mazowsze, Śląsk i Wielkopolska.

Wyjątkowe zakończenie roku w Grupie TENSE

Nasza firma może pochwalić się wspaniałymi wyróżnieniami zdobytymi na przestrzeni lat. Poznański Lider Przedsiębiorczości, trzykrotne wyróżnienie w rankingu Deloitte i Financial Times, otrzymanie statusu Google Partner Premier czy udział w projekcie Google Rising Stars. Niedawno zostaliśmy również wyróżnieni jako Firma Rodzinna Roku 2018. Teraz gamę naszych nagród i wyróżnień uzupełniła Gazela Biznesu. Ten prestiżowy tytuł odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa, popartą stałym, dynamicznym rozwojem, a to pokazuje, że doskonale radzi sobie na rynku, nawet wśród znacznie większych firm i kontrahentów. To kolejny, wielki sukces Grupy TENSE, która dzięki biznesowemu podejściu do klientów i ciągłemu, dynamicznemu rozwojowi jest uznawana za partnera godnego zaufania zarówno wśród coraz większej rzeszy klientów, jak i pracowników. Jesteśmy dumni z tego, że Grupa TENSE współtworzy dynamiczny rozwój wielkopolskiego rynku nowoczesnych technologii, bazując przy tym na swoich wartościach: otwartości, zaangażowaniu, szczerości i elastyczności.