Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Grupa TENSE w Katowicach – relacja z X Targów eHandlu

Grupa TENSE w Katowicach – relacja z X Targów eHandlu

Grupa TENSE w Katowicach – relacja z X Targów eHandlu

W środę, 6 kwietnia, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w X Targach eHandlu organizowanych przez Fundację Polak 2.0. Organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom organizacji całego wydarzenia, ale także o integrację jego uczestników. Jeszcze we wtorek wieczorem odbył się before w klubie Prime w Katowicach, na którym również nie mogło nas zabraknąć.

X Targi eHandlu odbyły się natomiast dzień później, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym zlokalizowanym tuż obok popularnego Spodka. Po rozstawieniu naszego stoiska wyczekiwaliśmy pierwszych gości, dla których przygotowaliśmy szereg atrakcji.

Targowa aplikacja

Każdy chętny mógł przeprowadzić analizę swojego biznesu dzięki specjalnie zaprojektowanej przez nas aplikacji. Wystarczyło odpowiedzieć na kilka pytań związanych z prowadzeniem biznesu w Internecie, które dotyczyły głównie strony internetowej oraz form promocji. Wynikiem quizu była analiza wykorzystania potencjału promocji w Internecie oraz nasze porady związane z wyborem odpowiednich narzędzi.

IMG_6493

Inspirujące rozmowy

Nasi doradcy odbyli wiele ciekawych rozmów na temat potencjału biznesu w Internecie. Odwiedzający mogli również zapoznać się z historiami sukcesów naszych klientów – statystykami, które prezentują skuteczność działań Grupy TENSE. Wzrosty pozycji w wyszukiwarkach, stałe, wysokie wyniki oraz rosnący ruch na stronie przyciągały wzrok nie gorzej niż nasze urocze hostessy, Marta i Małgosia, które zapraszały gości na nasze stoisko.

IMG_6514

IMG_6526

Prelekcja pod znakiem SEO

Po południu jedną ze scen przejął nasz specjalista ds. projektów SEO, Piotr Michalak. Piotr opowiadał o tym, jak samodzielnie wykonać optymalizację sklepu, skupiając się na najważniejszych elementach wpływających na jego pozycjonowanie.

IMG_6531

Niestety krótki czas prelekcji nie pozwolił nam na opowiedzenie o wszystkich aspektach pozycjonowanie sklepu. Przygotowaliśmy specjalny ebook podsumowujący cały temat. Wszystkie osoby zainteresowane dodatkowymi materiałami uzupełniającymi prezentację zapraszamy TUTAJ. Spora dawka wiedzy z zakresu pozycjonowania zachęciła też gości do skorzystania z darmowego audytu SEO, który również przeprowadzał Piotr.

IMG_6538

Darmowe pozycjonowanie na rok!

W międzyczasie na naszym stoisku odbywał się konkurs, którego wyniki możecie znaleźć TUTAJ. Nagroda, czyli bezpłatne roczne pozycjonowanie, skusiła wiele osób do wzięcia udziału w zabawie :) Konkurs cieszył się tak dużą popularnością, że ostatecznie zdecydowaliśmy się przyznać dwie nagrody.

IMG_6520

Każdy odwiedzający stoisko Grupy TENSE mógł liczyć także na słodki poczęstunek. Nasze firmowe ciasteczka robiły furorę nie tylko wśród gości targów, ale również wśród innych wystawców :)

20160401_104945

Powrót do Poznania

Podczas targów rozmawialiśmy z wieloma osobami, które w dużej mierze działają już w Internecie lub planują rozszerzyć swoją działalność właśnie o ten kanał. Nawiązaliśmy też wiele ciekawych kontaktów dotyczących współpracy partnerskiej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za przybycie na nasze stoisko, możliwość poznania ich biznesu oraz zaprezentowania naszej wizji dalszego rozwoju firmy. Pozostaje nam tylko wdrożyć nasze rady oraz pomysły i budować sukces kolejnych klientów.