Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Grupa TENSE ze srebrem w Global Agency Awards

Grupa TENSE ze srebrem w Global Agency Awards

Grupa TENSE ze srebrem w Global Agency Awards

Zajęliśmy drugie miejsce w konkursie Global Agency Awards 2021! Zdobyliśmy srebro w kategorii Marketing Agency of the Year. Rywalizowaliśmy między innymi z firmami z Wielkiej Brytanii i USA.

Global Agency Awards – nagrody dla najlepszych

Global Agency Awards 2021 to międzynarodowy konkurs, w którym starują agencje SEO, SEM, PR, reklamowe i contentmarketingowe z całego świata. Wygrywają te, które obok pomnażania zysków swoich klientów, tworzą nieszablonowe i kreatywne strategie. Liczą się także osiągnięcia samych agencji – ich obroty, przyrost pracowników, to jak poradziły sobie np. z pandemią. Agencje startowały w 34 kategoriach.

– Od dwunastu lat pracujemy nad budowaniem widoczności ponad dwóch tysięcy Klientów w internecie – mówi Michał Więcław, Prezes Zarządu Grupy TENSE. – W myśl zasady „Ze szczytu widać więcej”, stawiamy na rozwój każdego, nawet najmniejszego biznesu. Kiedy zakładałem firmę, pracowałem w niej sam. Teraz zatrudniamy ponad 180 specjalistów i należymy do Bauer Media Group. Jesteśmy żywym przykładem na to, żeby kiedy wierzysz w swój biznes, wciąż osiągasz nowe szczyty.

Osiągnięcia Grupy TENSE w 2020 roku

Co udało nam się osiągnąć w ubiegłym roku? Oto tylko kilka naszych sukcesów.

  • 163 000 000 znaków ze spacjami – tyle napisali nasi copywriterzy, tworząc teksty dla Klientów. W przeliczeniu to 104 tomy „Pieśni Lodu i Ognia” George’a Martina,
  • 41 – tyle osób zatrudniliśmy w dobie pandemii,
  • 986 – tyle nowych umów na SEO podpisaliśmy w 2020 roku.

Srebro w GAA to nie jedyne osiągnięcie Grupy TENSE. W 2020 roku zostaliśmy jedyną agencją z Polski, która wygrała w prestiżowym konkursie Global Search Awards, nagradzającym najlepsze pozycjonowanie SEO w internecie. Zajęliśmy pierwsze miejsce w kategorii Best Low Budget Campaign za pracę dla serwisu allecco.pl. Warto zauważyć międzynarodowy sukces polskiej agencji, tym bardziej że osiągnęła go w trudnym dla wszystkich przedsiębiorców czasie pandemii. To, w jaki sposób firmy poradziły sobie w 2020 i 2021 roku, w dużej mierze świadczy o tym, jak zarządzane były wcześniej i jak odnalazły się w cyfrowej rzeczywistości. Osiągnięcia Grupy TENSE w 2020 roku to m.in.: 163 000 000 znaków ze spacjami w tekstach napisanych przez copywriterów Grupy TENSE, co daje w przeliczeniu 104 tomy „Pieśni Lodu i Ognia” George’a Martina, 41 nowych osób zatrudnionych w czasie pandemii koronawirusa, 986 nowych umów na pozycjonowanie SEO podpisanych w 2020 roku. Ta nagroda do nie jedyne osiągnięcie Grupy TENSE. W 2020 roku została jedyną agencją z Polski, która wygrała w prestiżowym konkursie Global Search Awards, nagradzającym najlepsze pozycjonowanie SEO w internecie. Zajęła pierwsze miejsce w kategorii Best Low Budget Campaign prezentując swoją pracę dla serwisu allecco.pl. W tym roku otrzymała już trzy nominacje w konkursie European Search Awards za kampanie SEO dla stron cukierniasowa.pl i rehab.pl. Zwycięzcą Global Agency Awards w kategorii Marketing Agency od the Year została agencja Elevate Digital.

Zwycięzcą Global Agency Awards w kategorii Marketing Agency od the Year została agencja Elevate Digital.