Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Grupa TENSE w czołówce agencji Google Partners Premier!

Grupa TENSE w czołówce agencji Google Partners Premier!

Grupa TENSE w czołówce agencji Google Partners Premier!

Nowy rok zaczynamy z przytupem! Właśnie dołączyliśmy do elitarnego grona agencji na całym świecie, które posiadają wszystkie specjalizacje Google AdWords. Po tym, jak pod koniec października uzyskaliśmy status Google Partner Premier, nasz zespół nie zwolnił tempa, pracując nad kampaniami naszych klientów.

5 specjalizacji Google AdWords dla Agencji – co to oznacza w praktyce?

Po pierwsze, kampanie przez nas prowadzone mają wysoką jakość. Po drugie, łączne wydatki kampanii utrzymujemy na prawidłowym poziomie. Po trzecie, nasz zespół posiada odpowiednie certyfikaty potwierdzające wiedzę i kompetencje. Po czwarte, wspieramy rozwój biznesów naszych klientów. Po piąte, z każdego obszaru specjalizacji dysponujemy potrzebnymi kwalifikacjami, aby utrzymywać je na wysokim poziomie.

Dlatego posiadamy wszystkie pięć specjalizacji, które dotyczą:

1. Reklam w sieci wyszukiwania
2. Reklam mobilnych
3. Reklam wideo
4. Reklam w sieci reklamowej
5. Reklam w Zakupach Google

Cieszymy się, że praca i trud włożone w prowadzenie kampanii Google AdWords zostają zauważone. Będzie nas to motywować, aby utrzymać pozycję i pozostać na liście 10 agencji w kraju z tym wyróżnieniem.

Co to oznacza dla klientów Grupy TENSE?

Przejście przez wszystkie etapy zdobywania specjalizacji zawdzięczamy nie tylko sobie, ale również naszym obecnym klientom. Rozwój Grupy TENSE nie byłby możliwy, gdyby nie zaufanie, którym obdarzyło nas już wielu z nich z przeróżnych branż. Wierzymy, że dalsza współpraca zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami! Wyróżnienie od Google to dla nowych klientów szansa współpracy przy kampaniach AdWords z jedną z najlepszych agencji w kraju, która może poszczycić się posiadaniem w swoim zespole certyfikowanych specjalistów z doświadczeniem w branży.