Menu
Wróć do listy wpisów
HR
Strona główna > Blog > Grupa TENSE poszukuje! Akcja rekrutacja!

Grupa TENSE poszukuje! Akcja rekrutacja!

Grupa TENSE poszukuje! Akcja rekrutacja!

Akcja rekrutacja! Do naszego zespołu poszukujemy ludzi z głową pełną pomysłów, ambitnych, pracowitych i zaangażowanych w rozwój naszej firmy. Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź aktualne oferty!

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska (aktualizacja: 14.10.2016):


• Doradca Klienta Biznesowego,
• Webdeveloper,
• Copywriter,
• Pracownik w dziale windykacyjno-finansowym.

Poniżej kilka informacji o wolnych stanowiskach:

Doradca Klienta Biznesowego

Doradztwo w zakresie świadczonych usług, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, czynny udział w procesie wznawiania umów wygaszonych oraz opieka posprzedażowa nad klientami firmy to nieliczne z zadań naszych Doradców.
Jeżeli masz doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiejętność identyfikacji potrzeb klientów – zapraszamy do nas!
Szczegóły: https://kariera.grupa-tense.pl/oferty/doradca-klienta-biznesowego/

Webdeveloper – praca zdalna

Zadaniem webdevelopera jest tworzenie nieskomplikowanych, jednostronicowych „templatek” html/css do testowania wewnętrznego CMS-a. Jeżeli cechuje Cię nienaganny zmysł estetyczny i masz dobrą znajomość Bootstrapa (oraz innych frameworków front-endowych) – aplikuj do nas. Koniecznie załącz swoje portfolio!
Szczegóły: https://kariera.grupa-tense.pl/oferty/webdeveloper/

Copywriter – praca zdalna

Masz lekkie pióro, posługujesz się nienaganną polszczyzną, niestraszny Ci żaden temat, a wszystko, co tworzysz potrafisz zamienić we wciągającą historię? W takim razie koniecznie zgłoś się do nas! Zachęcamy do udziału w rekrutacji również osoby z zaświadczeniem o stopniu niepełnosprawności.
Szczegóły: https://kariera.grupa-tense.pl/oferty/copywriter-2/

Pracownik w dziale windykacyjno-finansowym

Poszukujemy osoby z wykształceniem ekonomicznym lub pokrewnym, której nieobce są zagadnienia związane z rachunkowością czy windykacją. Do głównych zadań należy rozliczanie płatności od kontrahentów i przygotowywanie danych do księgowości, a także bieżące wyjaśnianie niezgodności oraz stały kontakt z klientami spółki. Jeśli więc czujesz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, napisz do nas!
Szczegóły: Szczegóły: https://kariera.grupa-tense.pl/oferty/pracownik-w-dziale-windykacyjno-finansowym/
Zainteresowani? Zmotywowani? Aplikujcie!

Jeśli jednak nie znaleźliście stanowiska, które by Was interesowało, zapraszamy do kontaktu – koniecznie wyślijcie nam swoje CV na adres [email protected] i napiszcie, dlaczego chcielibyście u nas pracować. Nie możemy się doczekać, aby Was poznać!