Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Grupa TENSE Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości!

Grupa TENSE Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości!

Grupa TENSE Poznańskim Liderem Przedsiębiorczości!

19 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyła się Gala XIII edycji konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”. Wśród nominowanych w naszej kategorii znalazło się pięć firm – wyróżnienia otrzymali czterej nasi konkurenci, więc po wyczytaniu ostatniej z nich, wiedzieliśmy już, że statuetka Lidera trafi w ręce Grupy TENSE.

20160419_183853

Lider spod znaku SEO

Tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” to prestiżowa nagroda, którą otrzymują firmy wyróżniające się zarówno sukcesami związanymi z prowadzeniem swojej podstawowej działalności, jak i dodatkową aktywnością w zakresie wsparcia inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej lub organizacji pożytku publicznego. Jesteśmy dumni, że nasza firma została doceniona i znalazła się w tak zacnym gronie, wśród najlepszych poznańskich przedsiębiorców.

DSC_0260

Źródło: http://powiat.poznan.pl/poznalismy-lidera/

Position matters

W trakcie odbierania nagrody Michał Więcław, prezes Grupy TENSE, podkreślił ciężką pracę, która została wykonana w celu osiągnięcia obecnej pozycji firmy. Jak mówił – nagroda ta jest owocem zaangażowania wszystkich osób pracujących w naszej agencji, które codziennie dbają o wysoką jakość świadczonych usług. Ta jakość przekłada się również na kolejne zapytania, które jak zaznaczył, są wyłącznie wynikiem wypracowanej pozycji w Internecie oraz poleceń zadowolonych klientów.

20160420_093601

Garażowa firma

Podczas przemówienia nie zabrakło również porównania do „garażowej firmy”, jeszcze z początku jej istnienia. Agencja miała wówczas swoją siedzibę w jednym pokoju w prywatnym mieszkaniu, ale Apple i Microsoft startowało podobnie, więc kto wie, co w przyszłości może się jeszcze zdarzyć?:)

Do czterech razy sztuka!

W konkursie na Poznańskiego Lidera nasza agencja brała udział już po raz czwarty. Za pierwszym razem, jeszcze jako TENSE.PL, w 2012 roku uzyskaliśmy wyróżnienie.

20160421_133914
Kolejne dwa wyróżnienia zostały przyznane Grupie TENSE w 2014 i 2015 roku. 2016 okazał się rokiem szczęśliwym pod tym względem, a przyznany tytuł zwieńczył nasz dotychczasowy udział w konkursie.

20160421_111719

Zapraszam do obejrzenia wywiadu, który został udzielony po Gali.