Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > GRUPA TENSE NA XII TARGACH EHANDLU W GDAŃSKU

GRUPA TENSE NA XII TARGACH EHANDLU W GDAŃSKU

GRUPA TENSE NA XII TARGACH EHANDLU W GDAŃSKU

Można nas spotkać na wielu wydarzeniach w ciągu roku, choć przyznajemy, że jest jedno, które zajęło w naszych sercach i terminarzach szczególne miejsce – to oczywiście Targi eHandlu! Impreza ta, organizowana dwa razy do roku przez Fundację Polak 2.0, to wyjątkowa okazja do spotkania zarówno praktyków z branży e-marketingu, jak i tych, przed którymi świat Internetu staje dopiero otworem. Korzystają obie strony – my poznajemy lepiej swoich klientów i ich potrzeby, a nasi klienci mają szansę upolować przygotowane przez wystawców atrakcje i promocje na swoje usługi. Wzajemnie pracujemy nad rozwojem naszych biznesów!

Gdzie?

Już 10 maja pojawimy się na XII edycji Targów eHandlu w Amber Expo w Gdańsku. Zajmiemy stoisko
B 3.1, na którym z niecierpliwością będziemy czekali na gości. A mamy im niejedno do zaoferowania!

Kto?

Tego dnia na targach będziecie mogli spotkać się aż z 15 naszymi specjalistami! Wśród nich znajdzie się grono doradców biznesowych, którzy chętnie udzielą porady, zaprezentują historie sukcesów naszych klientów i zaproponują wstępną strategię promocji firmy, a także managerowie programu partnerskiego. Jeśli chcecie rozszerzyć pakiet swoich usług o pozycjonowanie, kampanie PPC, tworzenie stron internetowych czy marketing w sieci – szukajcie właśnie ich na naszym stoisku! A jeżeli interesują Was bardziej techniczne zagadnienia z zakresu SEO czy serwisów internetowych, na miejscu będą także starszy specjalista SEO, Piotr Michalak, oraz specjalista usług IT, Michał Zarzycki.

Co?

Oczywiście nie przyjedziemy z pustymi rękami! Odwiedzając nasze stanowisko, otrzymacie możliwość skorzystania z vouchera na pozycjonowanie za 1 zł NETTO przez 3 miesiące, ale zanim się na nie zdecydujecie, będziecie mogli obejrzeć i omówić z naszymi ekspertami historie sukcesów naszych klientów.

Interesuje Was optymalizacja sklepu online? Koniecznie zapytajcie o to na naszym stoisku! Zainteresowani otrzymają link do pobrania specjalnego e-booka, w którym krok po kroku wyjaśnione są najważniejsze elementy optymalizacji.

Dodatkowo, zapraszamy na prelekcję przygotowaną przez Piotra Michalaka i Jarosława Ziółkowskiego. Temat: „SEO napędza e-commerce”! Co kryje się pod tym tytułem? Zdradzimy Wam tylko, że dowiecie się, jak przy pomocy pozycjonowania i optymalizacji rozwinąć swój biznes w sieci, wspierając te działania dodatkowo mediami społecznościowymi i kampaniami w Google AdWords. Chcecie wiedzieć więcej? Przyjdźcie o godzinie 13:00 pod Scenę „B” / „Kaliop Poland”! Jeśli chcecie lepiej poznać naszych prelegentów od strony merytorycznej, zachęcamy do przeczytania wpisów naszym blogu – zarówno Piotr, jak i Jarek chętnie dzielą się wiedzą!

Do zobaczenia!

Z doświadczenia wiemy, że Targi eHandlu to wyjątkowa okazja do rozmów z praktykami i skorzystania z ofert oraz promocji specjalnie przygotowanych na to wydarzenie przez wystawców. Gadżety i słodycze to tylko miły dodatek, choć i o tym nie zapomnimy – nasze ciastka co roku robią furorę. ? Szczegółowy plan prelekcji i więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na stronie: targiehandlu.pl. Obowiązuje bezpłatna rejestracja.