Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > GRUPA TENSE NA XI TARGACH EHANDLU

GRUPA TENSE NA XI TARGACH EHANDLU

GRUPA TENSE NA XI TARGACH EHANDLU

WYNIKI KONKURSU (10.11.2016)

Po długich i burzliwych obradach wybraliśmy Laureta konkursu „Darmowe pozycjonowanie przez rok!”. Z przyjemnością informujemy, że nagrodę otrzymuje:

Pani Izabela Bugaj

Dziękujemy wszystkim osobom za uczestnictwo w konkursie oraz za kreatywne i ciekawe odpowiedzi. Laureatce serdecznie gratulujemy wygranej!


Ostatnio sporo się u nas dzieje. Szkolenia, integracje, business lunche, wyjazdy – czy to organizowane przez Urząd Miasta Poznania, czy związane z kongresem eHandlu, czy w końcu z galą Deloitte Technology Fast 50 . Znów ruszamy w świat, tym razem na XI Targi eHandlu, które odbędą się 9 listopada w Warszawie w Centrum EXPO XXI. Startujemy o 10:00!

Kto raz odwiedził targi eHandlu, wie, że nie może opuścić kolejnego wydarzenia! W kwietniu braliśmy udział w X edycji, dlatego też, oczywiście, musieliśmy zgłosić swój udział i teraz. To wydarzenie na ogromną skalę, gromadzące w jednym miejscu ekspertów branży e-commerce. To również okazja do wysłuchania ciekawych, branżowych prezentacji, zapoznania się z ofertą licznych firm, skorzystania z konsultacji ze specjalistami czy upolowania okazji, a musimy zdradzić, że i my przygotowaliśmy dla Ciebie kilka niespodzianek.

img_0839
Co na Ciebie czeka?

Wiemy, czego potrzebuje Twój biznes, by efektywnie rozwijać się w sieci i chcemy, żebyś sam się przekonał, że warto nam powierzyć zapewnienie widoczności Twojej stronie. Przyjdź na stoisko d5 i skorzystaj z bezpłatnego, szczegółowego audytu Twojej witryny, zadaj pytania z zakresu marketingu internetowego naszym ekspertom i uzyskaj fachowe wskazówki, sprawdź nasze wyniki na podstawie case study naszych klientów. Nie lubimy nudy, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs z nagrodami, słodkości i przydatne gadżety – kto z nas nie lubi takich drobiazgów?

Prezentacje zawsze cieszą się ogromną popularnością, a Piotr Michalak, nasz specjalista ds. projektów SEO, chętnie dzieli się wiedzą, co regularnie udowadnia na naszym blogu. W tej edycji również będziesz miał możliwość wysłuchania jego prelekcji, pełnej ciekawych przykładów i przydatnych porad na temat skutecznego startu pozycjonowania sklepu. Nie może Cię zabraknąć o 13:00 przy Scenie AB Tasty!

Jeśli nie będziesz mógł pojawić się na prezentacji Piotra lub jeśli zainspiruje Cię ona do podjęcia działań pod kątem pozycjonowania swojej strony, mamy dla Ciebie prezent – ebooka będącego uzupełnieniem prezentacji Piotra o Optymalizacji sklepu pod kątem SEO, którą można wykonać samodzielnie.

Dlaczego warto wybrać się na targi?

Ponieważ jest to okazja, by na żywo omówić z nami kwestie związane z Twoim biznesem w sieci.

Jesteś z branży? Nawiążmy współpracę! Spotkaj się z naszymi managerami programu partnerskiego – wspólnie omówimy możliwości uzupełniania swoich usług dla naszych klientów i przedstawimy korzyści płynące z programu.

Gdzie będziemy?

Szukaj nas na stoisku d5, zaraz przy strefie networkingu! Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać!

mapka

Wygraj darmowe pozycjonowanie na rok!

To proste! Odwiedź nasze stoisko, odpowiedz na pytanie „Co według Ciebie ma największy wpływ na rozpoznawalność marki w Internecie?” i zostaw nam swoją wizytówkę, abyśmy mogli poinformować Cię o wygranej.

Pamiętaj, zapoznaj się najpierw z regulaminem i… do dzieła! Darmowe, roczne pozycjonowanie czeka!

Zapraszamy!

Spotkajmy się w Warszawie, 9 listopada o godzinie 10:00 w Centrum EXPO XXI przy stoisku d5 i wspólnie rozwijajmy Twój biznes w Internecie. Czekamy na właścicieli sklepów i stron internetowych, blogerów i wszystkich tych, których, tak jak nas, fascynuje marketing!