Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Grupa TENSE na X Targach eHandlu!

Grupa TENSE na X Targach eHandlu!

Grupa TENSE na X Targach eHandlu!

WYNIKI KONKURSU (07.04.2016)

Z przyjemnością informujemy, że zainteresowanie naszym konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. W związku z tym postanowiliśmy, oprócz nagrody głównej przewidzianej w konkursie – bezpłatnego, rocznego pozycjonowania strony na 10 wybranych przez nas fraz, przyznać także drugie miejsce – bezpłatne, roczne pozycjonowanie strony na 5 wybranych przez nas fraz. Oto zwycięzcy konkursu:

1. miejsce – Pan Piotr Jachowicz

2. miejsce – Pani Agnieszka Mazur

Dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie za zaangażowanie oraz ciekawe odpowiedzi, a Laureatom serdecznie gratulujemy! Wkrótce skontaktujemy się ze zwycięzcami.


Ostatnio widzieliśmy się na targach budowlanych. Tym razem, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, wybieramy się na X Targi eHandlu! 6 kwietnia od 10:00 rano w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zgromadzi się ponad 100 firm związanych z branżą e-commerce. Dlatego nas również nie może tam zabraknąć!

To już dziesiąta edycja targów. Jest to jedne z największych wydarzeń sprzedażowych branży e-commerce w Polsce. Oprócz konsultacji ze specjalistami będziesz miał możliwość posłuchania najlepszych prelekcji prowadzonych przez doświadczonych praktyków, w tym naszego specjalisty ds. projektów SEO – Piotra Michalaka oraz dowiedzieć się, jakie nowości szykują się w branży e-commerce.

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Wszystko to, czego potrzebujesz. Od dokładnej analizy Twojego biznesu po fachowe porady, jak stworzyć możliwie najlepszy sklep internetowy pod kątem funkcjonalności. Jesteśmy twórcami sukcesów wielu naszych klientów, dlatego chętnie zaprezentujemy uzyskane przez nas wyniki. Poza tym, na naszym stanowisku znajdziesz nowości, konkurs, gadżety, a nawet kilka słodkości. Dodatkowo będziesz miał okazję rozwiązać Quiz, który pomoże Ci określić, czy Twoje dotychczasowe działania w Internecie są wystarczające do tego, aby osiągnąć sukces. Wynik Quizu będziesz mógł bez problemu wydrukować na miejscu i przeanalizować z jednym z naszych doradców, a także wysłać na swojego maila.

Ponadto przygotowaliśmy dla Ciebie specjalnego e-booka, który będzie rozszerzeniem prelekcji naszego specjalisty ds. projektów SEO. Wystąpienie, na które serdecznie zapraszamy rozpocznie się o godzinie 15:30 na scenie B, a dotyczyć będzie optymalizacji sklepu pod kątem SEO, którą można wykonać samodzielnie.

Dlaczego warto wybrać się na targi?

Siedziba Grupy TENSE mieści się w Poznaniu, więc to doskonała szansa na to, aby się spotkać, bliżej poznać i dowiedzieć, co możemy dla Ciebie zrobić. Jedziemy do samych Katowic po to, aby zaoferować Ci najlepsze rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb, po to, abyś wspólnie z nami mógł dynamicznie rozwijać swój biznes!

Gdzie będziemy?

Zaraz przy korytarzu głównym! Szukaj stoiska D7, które mieści się przy głównym korytarzu, niedaleko sceny – będziemy na Ciebie czekać.

Mapa Targów eHandlu

Wygraj darmowe pozycjonowanie na rok!

Tak, to nie żart. Dzięki udziałowi w targach i odwiedzeniu naszego stoiska, będziesz miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w naszym konkursie i wygrania darmowego pozycjonowania na rok!

Wystarczy, że zostawisz nam swoją wizytówkę oraz odpowiesz na krótkie pytanie „Co według Ciebie ma największy wpływ na rozpoznawalność marki w Internecie?”, a my wybierzemy najlepszą odpowiedź!

Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie.

Zapraszamy!

Wszystkich, którzy pragną zaczerpnąć specjalistycznej wiedzy, przeprowadzić analizę swojej strony pod kątem SEO, zoptymalizować lub stworzyć sklep internetowy, wziąć udział w konkursie i… zjeść coś słodkiego:)

Katowice, 6 kwietnia, godzina 10:00, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, stoisko D7 – do zobaczenia!