Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Grupa TENSE na „Lato z Zumba Fitness” w Bydgoszczy

Grupa TENSE na „Lato z Zumba Fitness” w Bydgoszczy

Grupa TENSE na „Lato z Zumba Fitness” w Bydgoszczy

Skąd obecność Grupy TENSE na „Lato z Zumba Fitness”? Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z wydarzenia, w której znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Wraz z całym bydgoskim oddziałem uznaliśmy, że po tygodniach ciężkiej pracy przed komputerem nie ma nic lepszego niż wspólna integracja na świeżym powietrzu. Ponieważ część damskiej załogi naszego oddziału złapała „zumbowego bakcyla”, postanowiliśmy zostać jednym ze sponsorów tego wydarzenia. Pomyśleliśmy, że wyciągnięcie ręki do osób z Bydgoszczy i okolic to dobry pomysł – mieści się tutaj nasz „młodszy” oddział, w którym doradcy chętnie spotykają się z klientami zainteresowanymi naszymi usługami. Na co dzień bierzemy udział w wydarzeniach ściśle związanych z naszą branżą, lato jednak sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, dlatego tym razem postawiliśmy na nieszablonowy – jak na nasz profil działalności – event.

W sobotę, 14.07.2018 r. na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej wzięliśmy udział w maratonie zumbowym. Frekwencja była imponująca – zjawiły się setki pozytywnie zakręconych osób. Uzbrojeni w dobry nastrój, uśmiechy na twarzach i firmowe koszulki odbyliśmy kilkugodzinny maraton taneczny. Złapaliśmy oddech i spędziliśmy razem wspaniałe popołudnie na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej. Organizator wydarzenia, Paweł Paczyński i instruktorzy Zumba Fitness z całej Polski zadbali o wspaniałą oprawę muzyczną i zapewnili nam kilkugodzinny, aktywny wypoczynek.

W przerwach na złapanie oddechu nawiązywaliśmy nowe relacje i prowadziliśmy szereg rozmów – zarówno biznesowych, jak i tych mniej oficjalnych. Szerokie grono osób znało naszą usługę i od razu przystąpiło do zaawansowanych pytań na temat szczegółów współpracy. Oczywiście pojawili się również tacy, którzy nie wiedzieli, czym jest pozycjonowanie i byli zaskoczeni, że naturalnymi wynikami wyszukiwania nie rządzi przypadek.

Na koniec wydarzenia, jako jeden ze sponsorów, otrzymaliśmy statuetkę z podziękowaniami od organizatora. I my Pawłowi Paczyńskiemu z całego serca dziękujemy! Było to dla nas bardzo miłe zwieńczenie tego aktywnego i interesującego dnia. Impreza dała nam szansę na nawiązanie nowych, ciekawych relacji biznesowych i prywatnych, dlatego jesteśmy pewni, że wrócimy na Zumba Fitness za rok.