Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Gepard Biznesu 2018 dla Grupy TENSE

Gepard Biznesu 2018 dla Grupy TENSE

Gepard Biznesu 2018 dla Grupy TENSE

Nie zwalniamy tempa. Na koncie Grupy TENSE pojawiła się kolejna nagroda – Gepard Biznesu 2018. Wyróżnienie przyznawane jest przez Instytut Europejskiego Biznesu polskim przedsiębiorstwom z wysoką dynamiką zysku i przychodów. Tytuł jest potwierdzeniem kierunku, w którym rozwija się nasza firma i dobrą prognozą na przyszłość. Branża SEO rośnie w siłę, a my po raz kolejny znaleźliśmy się w gronie polskich firm, które wyznaczają jej standardy.

Ranking Instytutu Europejskiego Biznesu

IEB prowadzi konkurs Gepardy Biznesu od 2006 roku. W ciągu tego okresu przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w naszym kraju. Do stworzenia najnowszego rankingu, IEB wytypował firmy, które musiały spełnić szereg warunków finansowych, w tym osiągnięcie minimum 100 tys. przychodów netto w 2016 roku. Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki przeanalizował Instytut, tytuł Geparda Biznesu uzyskało 856 firm z branży informatycznej, w tym Grupa TENSE.

Sięgamy po więcej

O sukcesie agencji SEO świadczą przede wszystkim sukcesy jej klientów, musimy jednak przyznać, że każda kolejna nagroda czy wyróżnienie, które trafia w nasze ręce, jest dla nas dużym powodem do radości. Tegoroczny Gepard Biznesu dołączy do innych nagród, z których jesteśmy dumni – Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, trzech wyróżnień w rankingu Deloitte (2016, 2017, 2018) i Financial Times (2018), czy Firmy Rodzinnej Roku 2018. Nie zapominajmy także o statusie Google Partner PREMIER, co świadczy o wysokiej jakości prowadzonych kampanii oraz wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów.
Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie nam rok 2019. Przed nami dużo pracy, nowych celów i wyzwań, ale jesteśmy przekonani, że dla zespołu Grupy TENSE nie ma rzeczy niemożliwych.