Menu
Wróć do listy wpisów
Newsy Z życia firmy
Strona główna > Blog > European Agency Awards – najlepsze agencje w Europie

European Agency Awards – najlepsze agencje w Europie

European Agency Awards – najlepsze agencje w Europie

Grupa TENSE zdobyła trzy nominacje w międzynarodowym konkursie European Agency Awards. O wygraną walczymy z agencjami z całej Europy. 21 października poznamy wyniki konkursu.

3 nominacje dla Grupy TENSE

W ubiegłym roku zdobyliśmy złoto w światowym konkursie Global Search Awards, tym razem nominowano nas w konkursie dla najlepszych agencji w Europie. Zdobyliśmy 3 nominacje:

  • BEST SEO CAMPAIGN z cukierniasowa.pl
  • BEST PPC Campaign – z mpuk.pl
  • MARKETING AGENCY OD THE YEAR – Grupa TENSE

European Agency Awards 2021

O zwycięstwo walczymy z agencjami kreatywnymi, marketingowymi, reklamowymi, medialnymi i public relations z całej Europy. Sędziowie są czołowymi ekspertami w branży, pracującymi w różnych obszarach marketingu. Nagrody otrzymują firmy, które dzięki innowacyjnym, angażującym kampaniom wyróżniają się na tle konkurencji.

Jesteśmy ekspertami w branży SEO i PPC, a nominacje i nagrody, jakie otrzymujemy, tylko to potwierdzająmówi Michał Więcław, Prezes Zarządu Grupy TENSE.W myśl zasady „Ze szczytu widać więcej”, stawiamy na rozwój każdego, nawet najmniejszego biznesu. Kiedy zakładałem firmę, pracowałem w niej sam. Teraz zatrudniamy niemal 200 specjalistów i należymy do Bauer Media Group. Jesteśmy żywym przykładem na to, żeby kiedy wierzysz w swój biznes, wciąż osiągasz nowe szczyty.

Wyniki konkursu poznamy 21 października.

Warto dodać, że w tym roku Grupa TENSE otrzymała jeszcze dwie ważne nagrody. Zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie European Search Awards za pracę dla Cukierni Sowa oraz zdobyliśmy srebro w kategorii Najlepsza Agencja Marketingowa Roku w Global Search Awards.

Chcesz skorzystać z naszej udokumentowanej nagrodami wiedzy i doświadczenia? Wypełnij formularz po prawej stronie – to nic nie kosztuje!