Menu
Wróć do listy wpisów
HR
Strona główna > Blog > Dni Kariery – relacja z targów

Dni Kariery – relacja z targów

Dni Kariery – relacja z targów

Ponad 150 formularzy zgłoszeniowych, setki wydanych gadżetów i niekończące się rozmowy na temat pracy w Grupie TENSE – tak w skrócie możemy podsumować naszą obecność na poznańskich Dniach Kariery.

Kariera w Grupie

W środę 21 października bladym świtem pojawiliśmy się na MTP, tym razem w roli wystawców. Dokładnie o 9:00 wybiła godzina „zero” i zaczęli pojawiać się pierwsi goście. Nasza ekipa została dosłownie zasypana pytaniami na temat pracy w agencji, trwających obecnie rekrutacji, możliwości rozwoju, wymaganego doświadczenia oraz wielu innych kwestii dotyczących rekrutacji w Grupie TENSE. Zainteresowaniem cieszyły się stanowiska w każdym dziale, od handlowego, SEO, IT na dziale marketingu kończąc.

dni kariety 2

Czekamy na Ciebie!

Oprócz przedstawienia ofert pracy oraz wydarzeń z życia firmy, Dni Kariery to także wspaniałe miejsce na bezpośredni kontakt z potencjalnym pracownikiem, poznanie jego potrzeb i oczekiwań. Spotkania tego typu są nieocenionym źródłem informacji, dzięki którym możemy pracować nad doskonaleniem naszej oferty oraz procesu rekrutacji. Opinie, uwagi czy sugestie zebrane na targach są impulsem do stałego ulepszania wszystkich aspektów związanych z karierą w naszej agencji.

gadżety

Poznaj nasz świat!

Tuż przed Dniami Kariery wystartowała także nasza nowa strona KARIERA, na której znaleźć można komplet informacji na temat procesu rekrutacji, pracy w naszej firmie, wolnych stanowisk, ale nie tylko. Na stronie opisujemy i pokazujemy także to, jak wyglądają nasze wspólne spotkania po pracy i wydarzenia, w których bierzemy udział (polecamy naszą Galerię :)).

dni kariery 3

Aplikuj!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Studentom oraz Absolwentom, którzy odwiedzili nasze stoisko i wypełnili zgłoszenie na wybrane stanowisko. Pamiętajcie, aby wysłać swoją aplikację za pośrednictwem strony KARIERA lub przesłać ją na adres mailowy [email protected]

dni kariery 4

Wszystkie Wasze aplikacje są obecnie analizowane. Już wkrótce skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy Was na rozmowy.

Nie dotarłeś na Dni Kariery, a chciałyby rozwijać się w Grupie TENSE? Nic straconego! Wejdź na stronę KARIERA, zapoznaj się z najnowszymi ofertami pracy i aplikuj!

Dołącz do zespołu profesjonalistów i przekonaj się, jak to jest, kiedy praca staje się pasją.

dni kariety - podziękowanie