Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Agencja SEO i SEM > Blog > Diamentowa Grupa TENSE

Diamentowa Grupa TENSE

Diamentowa Grupa TENSE

Dobra wiadomość na początek roku. Znaleźliśmy się w rankingu magazynu Forbes i od dziś możemy pochwalić się własnym Diamentem. Zestawienie przedstawia polskie firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Grupa TENSE zajęła 131. miejsce w Wielkopolsce i 1080. w skali ogólnopolskiej. W tegorocznej edycji rankingu pojawiła się rekordowa liczba firm. Było ich aż 4035 firm.

To kolejne, po Gazeli Biznesu, wyróżnienie dla Grupy TENSE, które świadczy o naszym szybkim rozwoju i dobrej kondycji finansowej – mówi Michał Więcław, Prezes Zarządu. – Takie nagrody cieszą i motywują do dalszego rozwoju, ale w tym roku chcemy pokazać także efekty naszej pracy, w postaci sukcesów naszych klientów. Jesteśmy w czołówce liderów branży SEO i na co dzień pomagamy wielu firmom osiągnąć szczyty – dodaje Michał Więcław.

Grupa TENSE w rankigu Diamentów Forbesa

Dla kogo Diamenty

Nad wytypowaniem firmy, którym przyznawane są Diamenty Forbesa czuwa wywiadownia Bisnode Polska. Na podstawie danych, z dostarczonych w terminie do Krajowego Rejestru Sądowego raportów za okres 2018-2014, wytypowała siedem tysięcy firm. W tej grupie znalazły się przedsiębiorstwa z wysoką płynnością bieżącą i brakiem zaległości z płatnościami. Po wyeliminowaniu banków, powstał ranking przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się większym niż przeciętny, rocznym wzrostem wartości, powyżej 15 procent.

Zamów profesjonalne usługi pozycjonowania w atrakcyjnych cenach! Przejrzyj nasz aktualny cennik pozycjonowania teraz

Kolejne wyróżnienie dla Grupy TENSE

Diamenty Forbesa przyznawane są już od ponad 10 lat, ale Grupa TENSE znalazła się po raz pierwszy w rankingu. Cieszymy się z tego wyróżnienia i uważamy, że dla firmy, która w ubiegłym roku obchodziła swoje dziesiąte urodziny, jest to duży powód do dumy. Tym bardziej, że Diamenty dołączają do dwóch Gazel Biznesu przyznawanych przez „Puls Biznesu” oraz rankingów Deloitte i Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości – czyli pozostałych zestawień i nagród, jakie mamy na swoim koncie. Wierzymy, że ich lista będzie się powiększać.