Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Diamentowa Grupa TENSE

Diamentowa Grupa TENSE

Diamentowa Grupa TENSE

Dobra wiadomość na początek roku. Znaleźliśmy się w rankingu magazynu Forbes i od dziś możemy pochwalić się własnym Diamentem. Zestawienie przedstawia polskie firmy, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Grupa TENSE zajęła 131. miejsce w Wielkopolsce i 1080. w skali ogólnopolskiej. W tegorocznej edycji rankingu pojawiła się rekordowa liczba firm. Było ich aż 4035 firm.

To kolejne, po Gazeli Biznesu, wyróżnienie dla Grupy TENSE, które świadczy o naszym szybkim rozwoju i dobrej kondycji finansowej – mówi Michał Więcław, Prezes Zarządu. – Takie nagrody cieszą i motywują do dalszego rozwoju, ale w tym roku chcemy pokazać także efekty naszej pracy, w postaci sukcesów naszych klientów. Jesteśmy w czołówce liderów branży SEO i na co dzień pomagamy wielu firmom osiągnąć szczyty – dodaje Michał Więcław.

Grupa TENSE w rankigu Diamentów Forbesa

Dla kogo Diamenty

Nad wytypowaniem firmy, którym przyznawane są Diamenty Forbesa czuwa wywiadownia Bisnode Polska. Na podstawie danych, z dostarczonych w terminie do Krajowego Rejestru Sądowego raportów za okres 2018-2014, wytypowała siedem tysięcy firm. W tej grupie znalazły się przedsiębiorstwa z wysoką płynnością bieżącą i brakiem zaległości z płatnościami. Po wyeliminowaniu banków, powstał ranking przedsiębiorstw, które mogą pochwalić się większym niż przeciętny, rocznym wzrostem wartości, powyżej 15 procent.

Kolejne wyróżnienie dla Grupy TENSE

Diamenty Forbesa przyznawane są już od ponad 10 lat, ale Grupa TENSE znalazła się po raz pierwszy w rankingu. Cieszymy się z tego wyróżnienia i uważamy, że dla firmy, która w ubiegłym roku obchodziła swoje dziesiąte urodziny, jest to duży powód do dumy. Tym bardziej, że Diamenty dołączają do dwóch Gazel Biznesu przyznawanych przez „Puls Biznesu” oraz rankingów Deloitte i Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości – czyli pozostałych zestawień i nagród, jakie mamy na swoim koncie. Wierzymy, że ich lista będzie się powiększać.

    Wypełnij formularz, aby zamówić bezpłatną wycenę