Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Co wspólnego ma Grupa TENSE z targami budowlanymi?

Co wspólnego ma Grupa TENSE z targami budowlanymi?

Co wspólnego ma Grupa TENSE z targami budowlanymi?

Ostatnie dni ubiegłego tygodnia zgromadziły na Międzynarodowych Targach Poznańskich setki firm z branży budowlanej. Dlaczego pisze o tym firma zajmująca się pozycjonowaniem? Dlatego, że my również wzięliśmy w nich udział!

IMG_2911
Było to możliwe dzięki zaproszeniu otrzymanemu od Świata Kominków, do którego należy współpracujący z nami serwis www.kominki.org. Pojawiliśmy się tam, żeby pokazać innym firmom, jak skutecznie wyróżnić się spośród konkurencji przy pomocy Internetu.

IMG_2920

Nasi przedstawiciele handlowi przez 4 dni przybliżali reprezentantom przedsiębiorstw budowlanych to, w jaki sposób marketing w Internecie wpływa na rozwój firmy. Każdy z uczestników targów miał możliwość wzięcia udziału w przeprowadzanej przez nas analizie swojej strony internetowej pod kątem SEO, co dawało obraz tego, jak wygląda aktualnie pozycjonowanie danej witryny. Opowiadali czym jest pozycjonowanie, jak powinna wyglądać strona internetowa, aby skutecznie przyciągała odbiorców i była możliwe najbardziej użyteczna oraz co zrobić, aby wyróżnić swoją firmę w Internecie.

IMG_2913

Jak się okazało, informacje te dla wielu osób były czymś zupełnie nowym, dzięki czemu mogliśmy poczuć dużą satysfakcję z ich rozpowszechniania. Targi budowlane to nie jedyne wydarzenie, w którym będziemy brali udział w tym roku. W kwietniu np. wybieramy się do Katowic na targi E-handlu, gdzie również będziemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Dziękujemy serwisowi kominki.org za możliwość udziału w tym wydarzeniu, a wszystkim zainteresowanym współpracą z Grupą TENSE zapraszamy do kontaktu!