Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Co robić, gdy nie ma Internetu?

Co robić, gdy nie ma Internetu?

Co robić, gdy nie ma Internetu?

Dział IT bez komputerów, klawiatur, linijek kodu na ekranie i odłączony od Internetu. Brzmi trochę niepokojąco, prawda? Tak właśnie było 5 września, kiedy to liczną grupą wybyliśmy sprzed komputerów na 5. edycję Poznań Offline Party! A z brakiem neta nieco przesadziłem, bo jednak każdy miał przy sobie swojego wiernego smartfona :D I nie tylko smartfona, bo w ruch poszły też mniej standardowe “gadżety”, takie jak ortalionowe dresy, złote łańcuchy i błyszczące marynarki. Wszystko to w rytmach Coco Jambo. Dziwne? Ani trochę, bo tegoroczna edycja Offline Party organizowana była pod hasłem “Let’s get back to the 90’s!”.

poznan offline party

Wydarzenie już na stałe wpisało się w coroczny grafik branżowych imprez integrując poznańskie środowisko developerów IT, grafików, e-marketingowców i startupów. To znakomita okazja by poznać nowych ludzi z branży, wymienić doświadczenia, zrelaksować się i po prostu dobrze bawić. A wszystko to w luźnej atmosferze poznańskiego klubu Trochę Kultury, przy drinku i dobrej muzyce. Aktywny networking wspomagał jeden ciekawy patent – przy wejściu każdy osoba otrzymywała kolorową opaskę wskazującą na jej obszar zainteresowań, np. czerwień symbolizowała front i back-end developerów, podczas gdy zieleń przeznaczona była dla osób działających w e-marketingu.

IMG_0611

Warto wspierać tego typu wydarzenia, przynoszące wiele nowych znajomości, wyborną integrację i kto wie – może nowe ciekawe projekty i propozycje biznesowe. Dlatego też w tym roku Grupa TENSE aktywnie wsparła całe wydarzenie będąc jednym ze sponsorów i organizatorem konkursu na najpopularniejszą piosenkę lat 90. Wraz z nami imprezę wsparli White Ducky, Apptension, Egnyte, Mustache Warsaw oraz B-MIND.

IMG_0655

Impreza wyciągnęła z domów nawet najbardziej opornych zawodników, dzięki czemu reprezentacja Grupy TENSE była naprawdę liczna. Nasza grupa liczyła prawie 20 osób w różnokolorowych opaskach – od programistów po eksperta SEO. A ja, w wyniku splotu kilku okoliczności zostałem nawet oficjalnym fotografem wydarzenia!

IMG_0626

Świetnie było móc stać się częścią tego wydarzenia, które z roku na rok jest coraz ciekawsze i przyciąga coraz więcej osób. Podejrzewam, że w przyszłym roku trzeba będzie znaleźć jeszcze większy klub, by pomieścić nas wszystkich :D

Raz jeszcze dzięki za wspólną zabawę i świetną atmosferę. Do zobaczenia za rok!