Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Akademia Google Partners – relacja ze szkolenia

Akademia Google Partners – relacja ze szkolenia

Akademia Google Partners – relacja ze szkolenia

W miniony piątek w Poznaniu odbyło się szkolenie w ramach Akademii Google Partners. Grupa TENSE od lat współpracuje z Google w zakresie zachowania najwyższej jakości świadczonych usług Google AdWords. Nasi specjaliści i doradcy stale podnoszą swoje kompetencje poprzez aktywne uczestnictwo w szkoleniach oraz kursach online. Piątkowe szkolenie było kolejną okazją na zdobycie nowego doświadczenia, dlatego nie mogło nas na nim zabraknąć.

Google Partners

Akademia to cykl szkoleń dedykowany pracownikom agencji ze statusem Google Partners. Google przyznaje taki status firmom, które specjalizują się w obsłudze produktów Google poprzez stosowanie sprawdzonych metod Google oraz specjalizację w zakresie reklamy Google Adwords (obecnie Google Ads – 03.05.2022). Wiedza i umiejętności agencji są potwierdzane certyfikatami Google Adwords jej pracowników (status Grupy TENSE możesz sprawdzić TUTAJ).

IMG_0365_blog

Akademia w Poznaniu

Piątkowe spotkanie było praktycznym szkoleniem w ramach Akademii Google Partners. Prowadzone przez doświadczonych trenerów, łączyło teorię sprzedaży z wiedzą na temat Google AdWords. Zaskakujące zadania, interesujące eksperymenty, wymiana doświadczeń oraz przykłady sytuacji, z którymi możemy spotkać się na co dzień to nieoceniona dawka wiedzy i doświadczenia. Dodatkowo mieliśmy również możliwości sprawdzenia się w szybkim teście oceny skuteczności bannerów reklamowych. Efekt? Gadżety Google trafiły również do nas :)

IMG_0374_blog

G jak Google

Google stale podnosi jakość swoich produktów. Nie tak dawno ogłaszało powstanie spółki o wdzięcznej nazwie Alphabet. Rozwój kolejnych produktów, w tym przede wszystkim ciągłe udoskonalanie reklam AdWords, a także stałe wsparcie merytoryczne ze strony Google to impuls do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności, dlatego z pewnością pojawimy się na kolejnych szkoleniach!