Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > 7. urodziny Grupy TENSE

7. urodziny Grupy TENSE

7. urodziny Grupy TENSE

Dzień Dziecka to w Grupie TENSE niejedyna okazja do świętowania 1 czerwca. Dokładnie 7 lat temu powstała agencja TENSE.PL, z której wywodzi się obecna Grupa TENSE. W tym czasie firma rozwinęła skalę swojej działalności tak bardzo, że do dwuosobowego zespołu dołączyło ponad 60 kolejnych pracowników, tworząc grupę specjalistów z zakresu marketingu w Internecie. O historii firmy możesz przeczytać więcej TUTAJ.

IMGP5226

Szczęśliwa siódemka

W środę mieliśmy zatem kilka okazji do świętowania. Stale powiększający się zespół, kolejne, nowe biuro, rosnąca liczba zadowolonych klientów, tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości uzyskany w kwietniu – to tylko niektóre powody do wzniesienia toastu za udany rok. A przed nami kolejne ambitne plany oraz cele.

Urodziny w stylu TENSE

Był czas na krótkie podsumowanie, był także czas na kawałek pysznego tortu, kieliszek (czy raczej kubeczek) toastu oraz… sesję zdjęciową. Tym razem postanowiliśmy zmienić trochę konwencję i w naszej sali konferencyjnej zorganizowaliśmy fotobudkę. Gadżety cieszyły się sporą popularnością, a efekty sesji można podziwiać poniżej.

IMG_9376

IMG_9423

IMG_9429

IMGP5302

Więcej ciekawych zdjęć znajdziesz na naszym profilu na Facebooku.

TENshirt

Pokaż mi swoją koszulkę, a powiem Ci, kim jesteś. Tak w jednym zdaniu można podsumować prezenty, które zostały przygotowane z okazji 7. urodzin. Każdy z nas otrzymał firmową, imienną koszulkę ze szczęśliwym numerem 7 na plecach.

IMG_9414

IMGP5279

Wszyscy przecież gramy w jednej drużynie. ;)

Z okazji 7. urodzin zorganizowaliśmy konkursu na Facebooku, w którym nagrodą jest wejściówka do jednego z poznańskich escape roomów – po szczegóły dotyczące zabawy zapraszamy na nasz profil. Trzymamy kciuki, bo jest o co walczyć!