Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Sprawdzony przepis na uniknięcie biznesowego zakalca

Sprawdzony przepis na uniknięcie biznesowego zakalca

Sprawdzony przepis na uniknięcie biznesowego zakalca

Trudno jest mówić o cukierniczych sekretach, kiedy gotowe i sprawdzone przepisy są na wyciągnięcie ręki. Mimo to istnieją desery, ciasta oraz ciastka, których smak na długo pozostaje w pamięci i wydaje się trudny do odtworzenia. Podobnie jest w biznesie, gdzie funkcjonują przedsiębiorstwa, których osiągnięcia zdają się niemożliwe do powtórzenia przez innych. Naszym zdaniem kluczem do wszystkich sukcesów, zarówno tych cukierniczych, jak i biznesowych jest dobór właściwych składników. Tylko wybór najlepszych z nich gwarantuje osiągnięcie zakładanego celu.

Żeby to udowodnić, musisz na chwilę oderwać się od tego tekstu i zamknąć oczy. Wyobraź sobie smak ulubionego ciasta z dzieciństwa lub wymarzonego deseru z najlepszej cukierni, a następnie odpowiedz na pytanie: czy ten smak może być kwestią przypadku?

Z pewnością Twoja odpowiedź będzie przecząca. Podobnie jest z sukcesem naszej agencji, w której doskonale rozumiemy, iż powodzenie w biznesie jest możliwe tylko wtedy, gdy tworzy się je z odpowiednich składników – pracowników. Dlatego też zatrudniamy najlepszych specjalistów zajmujących się pozycjonowaniem, tworzeniem stron i treści, analityką internetową, marketingiem i sprzedażą naszych usług oraz obsługą klientów.

Poznaj nasz krótki, ale pełen wyjątkowych składników przepis na sukces Grupy TENSE w 2017 roku:

1.

Certyfikowane szkolenie Google AdWords działu sprzedaży oraz obsługi klienta jest pierwszym składnikiem naszego tegorocznego przepisu. To właśnie nasi specjaliści ds. obsługi klientów pozwalają poczuć pierwszy element wyrafinowanego smaku sukcesu – dlatego zadbaliśmy o to, by mogli pochwalić się nowymi certyfikatami najwyżej jakości, pochodzącymi prosto od Google. Pozwalają one jak najlepiej doradzać naszym klientom w kontekście kampanii linków sponsorowanych.

2.

Nic tak dobrze nie pobudza apetytu jak świeża i lekka przekąska, za którą uważamy naszą nową ofertę social media. Media społecznościowe potrafią skusić niejedną osobę, a dynamiczny rozwój tej części marketingu 360o sprawił, że nie tylko wprowadziliśmy do naszej oferty nowe elementy, ale również zadbaliśmy o to, by nasi doradcy we właściwy sposób zapoznali się z możliwościami proponowanymi przez social media.

3.

Składniki, z których przyrządza się najwykwintniejsze dania, są traktowane w sposób szczególny. Podobnie jak nasz dział marketingu, który nie tak dawno miał okazję wziąć udział w warsztatowej konferencji Social Media Manager organizowanej przez Online Marketing Magazyn. Udział w tym wydarzeniu okazał się znakomitą okazją do zaktualizowania swojej wiedzy oraz zdobycia kilku świeżych pomysłów i inspiracji, które pozwolą nam w tym roku odnieść jeszcze większy sukces.

4.

Tak jak zadaniem każdego słodkiego dania jest zaspokojenie ochoty na słodycze i dostarczenie nieprzeciętnych wrażeń smakowych, tak dział marketingu dąży do tego, by dzięki szkoleniu Google Analytics przeprowadzać nie tylko oszałamiające kampanie reklamowe, ale również by osiągać zakładane cele sprzedażowe i wizerunkowe. Bardziej wnikliwa i zaawansowana analityka pozwoli zwiększyć efektywność prowadzonych działań.

5.

Jedną z nadrzędnych zasad cukiernictwa jest to, by znaleźć równowagę między lekkością deseru, a jego stopniem słodyczy. W naszej agencji również staramy się zachować harmonię między pracą a czasem wolnym. Dlatego też skorzystaliśmy z pomocy TrainBrain – Warto Umieć Więcej i zorganizowaliśmy szkolenie z zarządzania czasem, które usprawniło naszą pracę.

6.

Przyrządzając ciasto lub inne słodkie danie, które swoim smakiem ma rzucić wszystkich na kolana, należy precyzyjnie przestrzegać nie tylko jakości dodawanych składników, ale również ich proporcji. Wobec tego bezustannie bierzemy udział zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych szkoleniach przeznaczonych dla specjalistów zajmujących się pozycjonowaniem stron. Konieczność zapewnienia wiedzy świeżej niczym składniki najlepszych deserów jest niezbędna w naszym przepisie na tegoroczny sukces.

Choć nasz przepis może wydać się zbyt oczywisty, to warto pamiętać, że od kilku lat pozostaje on niezmienny, a ilość zadowolonych klientów i otrzymywanych nagród potwierdzają, że nie może być mowy o żadnym biznesowym zakalcu.