Menu

Pozycjonowanie stron
Szczecin

Posiadasz firmową stronę www lub sklep internetowy, ale masz problem z pozyskiwaniem nowych Klientów? Zastawiasz się, dlaczego Twój funkcjonalny i prawidłowo zaprojektowany serwis nie wspiera Cię w prowadzeniu biznesu?

Nawet najlepsza strona nie spełni swoich funkcji sprzedażowych, jeśli nie będzie odpowiednio widoczna w wynikach wyszukiwania. Rozwiązaniem Twojego problemu jest pozycjonowanie lokalne, które na terenie Szczecina możesz zlecić specjalistom z Grupy TENSE.

skuteczne pozycjonowanie stron internetowych

Istotą lokalnego pozycjonowania stron jest podniesienie pozycji witryny w organicznych wynikach wyszukiwania na frazy związane z danym miastem lub regionem.

Załóżmy, że prowadzisz piekarnię na Pomorzanach, salon fryzjerski na terenie Warszewa lub serwis telefonów komórkowych na obszarze osiedla Turzyn. W każdym z powyższych przypadków większość Twoich Klientów to mieszkańcy tych konkretnych szczecińskich osiedli.

Jeśli chcesz zdobywać nowych odbiorców dla swojej oferty, powinieneś zadbać, by promocja firmy w sieci była zorientowana na tę część miasta, na której terenie świadczysz swoje usługi.

Sposobem na zdobycie przewagi konkurencyjnej jest lokalne pozycjonowanie stron. Współpracując z nami, masz szansę wprowadzić swój biznes na nowe tory, zwiększając zasięg działań promocyjnych i kierując je do tych użytkowników internetu, którzy rzeczywiście są skłonni skorzystać z oferty Twojej firmy.

Grupa TENSE oferuje lokalne pozycjonowanie stron www.

Wśród naszych Klientów, z którymi współpracujemy od lat, są również szczecińskie przedsiębiorstwa z różnych branż. Dołącz do nich już dziś i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Ciebie!

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie lokalne w mieście Szczecin – szansa na rozwój Twojej firmy.

Prowadząc biznes w tak konkurencyjnym mieście jak Szczecin, nie możesz stać w miejscu.

Damy Ci narzędzia do rozwoju – a Ty korzystaj z nich i czerp radość z dobrze funkcjonującego biznesu.

Pozycjonowanie stron internetowych | Agencja SEO Szczecin
Skuteczne pozycjonowanie pomaga osiągać biznesowe szczyty.
Dołącz do tych, którzy już tam są, korzystając z usług czołowej agencji interaktywnej w kraju. Jeśli chodzi o lokalne SEO, jesteśmy ekspertami.
Bezpłatna wycena
Jeśli prowadzisz biznes w sieci lub masz własną stronę internetową, prawdopodobnie spotkałeś się z propozycją takich usług jak optymalizacja czy pozycjonowanie serwisu.

Zastanawiasz się, czy warto w nie zainwestować?
Poniżej znajdziesz najważniejsze korzyści, które daje firmom pozycjonowanie lokalne:

możliwość przeprowadzenia skutecznej kampanii przy niskim budżecie,

szybszy niż w przypadku pozycjonowania ogólnopolskiego wzrost pozycji strony w wyszukiwarce,

promocja wśród odbiorców z interesującego Cię obszaru, realnie zainteresowanych Twoimi usługami,

tańsza forma promocja niż reklamy banerowe,

szansa na budowę pozytywnego wizerunku firmy,

zdobycie przewagi biznesowej nad konkurencją,

długotrwały efekt pozycjonowania na mniej konkurencyjne frazy – dłuższe utrzymywanie wysokich pozycji w Google,

dostosowanie struktury i zawartości witryny do standardów UX i wytycznych Google.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Skuteczność kampanii SEO uzależniona jest od poszczególnych, komplementarnych względem siebie procesów. Biorąc pod uwagę złożony charakter działań, warto zlecić je profesjonalistom z wieloletnim doświadczeniem. Grupa TENSE, jako jedna z najlepszych agencji interaktywnych w kraju, stanowi synonim profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia.

Powierzając nam lokalne pozycjonowanie swojej strony www, możesz być pewien wzmocnienia pozycji względem konkurencji i dotarcia z ofertą do tysięcy nowych, potencjalnych klientów. Punktem wyjścia do rozpoczęcia pozycjonowania serwisu jest indywidualna, dedykowana strategia działań promocyjnych.

Strategię opracowujemy z uwzględnieniem indywidualnych czynników wpływających na rozwój Twojej firmy, takich jak:

specyfika branży,
stopień jej konkurencyjności,
aktualny serwis internetowy,
działania podejmowane przez konkurencję.

Na podstawie wszystkich powyższych informacji, sporządzamy unikalną propozycję współpracy w zakresie pozycjonowania. Możesz być pewien, że użyte do promowania marki słowa kluczowe będą tymi, które internauci najczęściej wpisują w Google, poszukując firm podobnych do Twojej.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Szczecinie?

Dla tak zróżnicowanej usługi, jak pozycjonowanie stron www, nie ma jednej, wspólnej ceny.

Koszty kampanii każdorazowo zależą od wielu czynników, m.in. branży, w której działa firma, stopnia jej konkurencyjności, rodzaju oraz liczby wybranych słów kluczowych itp. Szczecin jest jednym z tych miast, w których konkurencja w wielu dziedzinach biznesu jest największa, a tutejsze przedsiębiorstwa muszą rywalizować o Klienta z wieloma innymi firmami o zbliżonym profilu. W takim przypadku szczególnie opłacalna jest inwestycja w pozycjonowanie lokalne, która pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję i zacząć sprzedawać więcej.

Oto przykładowy cennik pozycjonowania lokalnego dla firmy ze Szczecina. Szczecin został podzielony w nim na dzielnice.

 

Inne miasta w województwie zachodniopomorskim: KoszalinStargardŚwinoujście, KołobrzegSzczecinek.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie stron - cennik

# Fraza kluczowa Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 fotobudka szczecin 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 fotografia szczecin 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 fotobudka na wesele szczecin 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 okna pcv szczecin 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 okna drewniane szczecin 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
6 okna skandynawskie szczecin 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
# Fraza kluczowa Miesięczna wyszukiwalność Miesięczna cena netto za efekty
Pozycja
> 10
Pozycja
7-10
Pozycja
4-6
Pozycja
1-3
1 fotobudka szczecin 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
2 fotografia szczecin 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
3 fotobudka na wesele szczecin 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
4 okna pcv szczecin 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
5 okna drewniane szczecin 0 zł 59 zł 69 zł 79 zł
6 okna skandynawskie szczecin 0 zł 19 zł 29 zł 39 zł
Korzyści pozycjonowania lokalnego

Co otrzymujesz decydując się na pozycjonowanie stron z Grupą TENSE?

Wybór najlepszych słów kluczowych

Nie ma skutecznego pozycjonowania stron bez odpowiedniego doboru fraz. Ich selekcja odbywa się w oparciu o monitorowanie działań konkurencji, analizę strony internetowej klienta oraz sprawdzanie zapytań najczęściej używanych przez internautów.

Audyt SEO oraz optymizacja strony

Szczegółowo badamy Twoją witrynę z uwzględnieniem zarówno jej budowy, jak i zawartości. Zapewniamy bezpłatne wdrożenie niezbędnych poprawek, zaczynając od tych najpilniejszych.

Czytelne i jasne zasady

U nas koszty kampanii poznajesz jeszcze przed jej rozpoczęciem. Dzięki temu możesz z góry zaplanować budżet, jaki chcesz przeznaczyć na pozycjonowanie.

Bieżący monitoring pozycji oraz raportowanie

Śledzenie zmian pozycji Twojej strony monitorowane jest każdego dnia. Jako klient uzyskujesz dostęp do panelu, w którym znajdziesz bieżące i archiwalne statystyki, raporty i czytelne informacje.

Wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna SEO

Na każdym etapie pozycjonowania strony możesz korzystać z doradztwa oraz pomocy przydzielonego Ci specjalisty, z którym skonsultujesz poszczególne działania w ramach kampanii.

Pozycjonowanie stron w praktyce

Etap 1
 • dobór słów kluczowych
 • podpisanie umowy o współpracy
 • audyt SEO
Etap 2
 • optymalizacja serwisu
 • działania SEO
Etap 3
 • pozycjonowanie strony
 • monitorowanie wyników i sporządzanie raportów
 • optymalizację rezultatów, wsparcie i doradztwo
O nas

Nie tylko pozycjonowanie lokalne

Jako jedna z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce oferujemy Ci znacznie więcej niż tylko skuteczne pozycjonowanie lokalne w Szczecinie. Nasze usługi obejmują również szereg działań wspierających optymalizację serwisu, takich jak:

 • Reklama PPC

  Kampanie reklamowe Google Ads (dawniej Google AdWords) pozwalają na błyskawiczne dotarcie z ofertą firmy do tysięcy użytkowników zainteresowanych Twoimi usługami. Natychmiastowe pojawienie się na samym szczycie wyników wyszukiwania pozwoli Ci pozyskiwać jeszcze większą liczbę klientów zainteresowanych Twoimi usługami.

 • Marketing wizerunkowy

  Skuteczne wsparcie Twojej firmy w działaniach promocyjnych i marketingowych w takich kanałach komunikacji jak Google Moja Firma, fora branżowe czy media społecznościowe.

 • Content marketing

  Wartościowe treści na podstronach, zachęcające do kupna opisy kategorii i produktów, ciekawe artykuły blogowe – treść odgrywa ogromną rolę we współczesnym marketingu internetowym. Dostarczymy treści, które pomogą Ci zdobyć nowych klientów oraz zwiększyć sprzedaż.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne
to domena Grupy TENSE

Jesteśmy największą agencją interaktywną w Poznaniu oraz jedną z czołowych firmy w kraju, zajmujących się pozycjonowaniem stron www.

Mimo że swoją siedzibę mamy w stolicy Wielkopolski, od lat obsługujemy przedsiębiorstwa z całego kraju – również ze Szczecina. Jeśli prowadzisz tu swój biznes i poszukujesz specjalistów od kampanii SEO – jesteśmy do Twoich usług.

Zaufali nam między innymi:

Diament Miesięcznika Forbes

Potwierdzeniem naszej pozycji w branży są liczne nagrody, przyznawane nam regularnie przez kapituły najważniejszych konkursów. W swoim dorobku mamy m.in. Gazelę Biznesu, tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości czy wyróżnienie „Firma Rodzinna Roku 2018”. Regularnie zajmujemy wysokie pozycje w prestiżowych rankingach sporządzanych przez Deloitte oraz Financial Times.

Najlepszą reklamą naszych usług są nasi zadowoleni klienci. Spośród ponad 1500 obsługiwanych przez nas firm, 90% współpracuje z nami od 2 lat lub dłużej. Nasi klienci zostają u nas, ponieważ wiedzą, że Grupa TENSE to gwarancja skutecznej promocji ich biznesu w internecie.

Interesuje Cię współpraca z jedną z najlepszych w kraju agencji SEO?

Skontaktuj się z nami i przekonaj, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Bezpłatna wycena
Sprawdź możliwości pozycjonowania